Епіцентр-Подоляни вийшов до 1/4 фіналу Кубка Виклику

У важкому п'ятисетовому матчі українці обіграли волейболістів естонського клубу «Сааремаа»

© ФВУ

Завершився другий матч 1/8 фіналу Кубка Виклику з волейболу, який проходив в Городку Хмельницької області. В ньому грали місцевий клуб «Епіцентр-Подоляни» і естонський «Сааремаа». Нагадаємо, що в першій зустрічі сьогоднішнього ігрового дня чеські «Леви» виграли у португальського «Спортинга» з рахунком 3:1.

Це був дебютний матч для української команди не тільки в нинішньому сезоні, а й взагалі в єврокубках. Можливо тому на самому початку поєдинку у господарів майданчика була присутня нервозність і вони поступалися супернику 1:4, 2:6. Але після того, як наставник подолян Юрій Мельничук взяв перший тайм-аут, його підопічні не тільки вирівняли становище 8:8, а й вийшли вперед 11:9. Тепер вже настала черга брати перерву гостям. Втім, вона їм не допомогла, і за рахунку 17:12 на користь українських волейболістів тренери «Сааремаа» взяли ще один тайм-аут. Після цього естонська команда зуміла трохи підтягнутися до суперників 22:19, але наші хлопці своєї переваги вже не віддали і виграли партію 25:20.

Другий сет вийшов більш рівним. До рахунку 16:16 команди поперемінно виходили вперед, але не відпускали своїх опонентів більш ніж на мінімальну відстань. А далі гості пішли вперед 16:19 і 17:20. В цей період Юрій Мельничук використав два тайм-аути. На жаль, але вони не допомогли - 20:25 і ситуація на майданчику вирівнялася.

У третій партії подоляни відразу пішли у відрив 6:2, 9:5. Далі українці не тільки утримували цю невелику перевагу, але і збільшили її 16:11 і 18:12. Однак гості зовсім не збиралися здаватися без бою та скоротили відставання 22:20, 24:22. І все ж господарі майданчика виграли 25:22.

На старті четвертого сету естонська команда повела 1:4, а в середині партії і ближче до її завершення розрив в рахунку ще більше збільшився 11:16 14:20. Здавалося, що тут уже все зрозуміло. Однак у подолян на подачу вийшов Володимир Остапенко і рахунок скоротився до мінімуму 19:20, а потім українці вирівняли ситуацію і навіть вийшли вперед 23:22. Тепер все вже було у них в руках, але гості в боргу не залишилися і, взявши три очки поспіль, виграли партію 23:25.

Доля матчу і путівки до 1/4 фіналу вирішувалася на тай-брейку. Його краще розпочали українці, повівши в рахунку 3:0. Але вже незабаром на табло спорткомплексу були цифри 4:4. а на зміну сторін команди пішли за рахунку 8:6 на користь господарів майданчика. Потім гра знову вирівнялася 10:10 і було зрозуміло, що перемогу здобуде той, у кого виявляться міцнішими нерви. На щастя для нас, вони міцніше були в українських волейболістів - 15:13

«Епіцентр-Подоляни» виступав в цьому матчі у такому складі: Володимир Сидоренко (набрав 18 очок), Андрій Оробко (7), Юрій Томін (18), Дмитро Сухінін (16), Володимир Остапенко (11), Владислав Діденко (3), Денис Фомін (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Богдан Середа (2), Юрій Паласюк (3), Ігор Вітюк (0), Олександр Буздуган (2).

Кубок Виклику. Сезон 2020-2021 рр.
Чоловіки. 1/8 фіналу. Група 3
Городок (Хмельницька область, Україна)
«Епіцентр-Подоляни» (Городок, Україна) - «Сааремаа» (Курессааре, Естонія)

3:2 (25:20, 20:25, 25:22, 23:25, 15:13)

Отже, завтра в середу 9 грудня в 1/4 фіналу групи 3 чоловічого Кубку Виклику зустрінуться чеський клуб «Леви» (Прага) і український «Епіцентр-Подоляни» із Городка Хмельницької області. Початок матчу о 18.00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!