Контіолахті-2020. Самуельсон виграв персьют, Прима потрапив у топ-30

Йоханнес Бьо знову без перемоги, але з медаллю

5919
3
Global Look Press. Себастьян Самуельсон

В суботу, 5 грудня, у фінському Контіолахті відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках другого етапу Кубка світу.

Шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон, який є срібним призером Олімпійських ігор-2018, підтвердив свій клас і зробив приголомшливий прорив з 18-ї стартової позиції на першу підсумкову! На перших трьох рубежах він обійшовся без промахів, а на останньому не закрив одну мішень, в той час як Йоханнес Бьо пішов відразу на два кола штрафу.

На останньому колі Самуельсон без особливої ​​конкуренції на самоті добіг до фінішу, здобувши дебютну в кар'єрі перемогу на Кубку світу. А Йоханнес Бьо в другій гонці поспіль став третім, пропустивши на фінішному колі вперед ще й француза Фаб'єна Клода. Переможець спринту Тар'єй Бьо зайняв лише 12-е місце.

Не вдалося поліпшити свої стартові позиції українським біатлоністам. Артем Прима, який замкнув топ-20 у спринті, цього разу допустив чотири промахи і опустився на 26-у сходинку в фінішному протоколі. А Дмитро Підручний посів 38 місце, програвши дві позиції в порівнянні зі стартом.