В чому причина? Вогняний блогер: у Леоненка заблокували аккаунт Instagram

Олександр Денисов розповів, що Віктору допомагала його дочка Леся

В чому причина? Вогняний блогер: у Леоненка заблокували аккаунт Instagram
© Футбол 1. Віктор Леоненко

У середу, 2 грудня, екс-футболіст «Динамо» Віктор Леоненко оголосив про відкриття сторінки в Instagram. Втім, вже на наступний день аккаунт експерта був видалений.

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов у авторській програмі «Денисов Time» розповів про причини такої ситуації:

«Віті допомагала його дочка Леся, яка йому допомагала і реєструвала. Вітя не зможе займатися, телефон для нього, щоб він крутив диск телефону. Сторінка була створена, і відразу ж виник ажіотаж.

Вітя розійшовся, блогер в ньому живе вогненний. Чотири пости в перший день він зробив, читачі посипалися, Stories з'явилася. У футбольну блогосферу вливалася глобальна постать Віктора Леоненка.

Наступного дня сторінку заблокували. Леся зараз розбирається, що сталося. Чи то Instagram міг порахувати, що йде накрутка голосів, чи то він прийняв її за фейкову сторінку, то чи хейтери накидали претензії Instagram. Там зараз дуже жорстка політика конфіденційності.

Я сам кілька місяців тому постраждав, коли мій новий верифікований профіль з більш ніж 40 тисячами читачів був заблокований за претензією щодо якогось порушення. Тієї сторінкою ще намагаються займатися, але я забув про неї. Ми запустили нову й нею займаємося».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Денисов Time

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 04.12.2020 23:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Тю... А где там матюкаться? Я там только фотки смотрю.)
    DK1970
      DK1970, 04.12.2020 23:32
    0
    Какие же леон и денисов убогие. Я и представить не мог
    ALud
      ALud, 04.12.2020 23:07
    +2
    Реальна цінність Леона для пенісова " телефон для него, чтобы он крутил диск телефона", але ця проста сентенція на привеликий жаль не для вітіних мізків.
    kadaad .
      kadaad ., 04.12.2020 23:04
    +2
    все эти соцсети задолбали своей цензурщиной на любой пук!
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 04.12.2020 22:14
    +10
    Директор телеканалов Футбол Тридвараз Александр Денисов
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 04.12.2020 22:04
    +11
    Витя, крути и дальше диск телефона. Походу трешь шоу с котами было, да еще и под шефе. Вот и прикрыли
    lizerginnn
      lizerginnn, 04.12.2020 21:59
    +16
    Коты наверное обнаженные фотки выкладывали. Огненный блогер, ахахаха.
    lizerginnn
      lizerginnn, 04.12.2020 21:59
    +16
    Коты наверное обнаженные фотки выкладывали. Огненный блогер, ахахаха.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 04.12.2020 22:04
    +11
    Витя, крути и дальше диск телефона. Походу трешь шоу с котами было, да еще и под шефе. Вот и прикрыли
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 04.12.2020 22:14
    +10
    Директор телеканалов Футбол Тридвараз Александр Денисов
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 04.12.2020 23:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Тю... А где там матюкаться? Я там только фотки смотрю.)
    ALud
      ALud, 04.12.2020 23:07
    +2
    Реальна цінність Леона для пенісова " телефон для него, чтобы он крутил диск телефона", але ця проста сентенція на привеликий жаль не для вітіних мізків.
    kadaad .
      kadaad ., 04.12.2020 23:04
    +2
    все эти соцсети задолбали своей цензурщиной на любой пук!
    DK1970
      DK1970, 04.12.2020 23:32
    0
    Какие же леон и денисов убогие. Я и представить не мог