ФОТО. Пафос надсилав факс на 4 млн по Лінкольну, який цікавить Динамо

Кіпрський клуб дійсно зацікавлений в бразильському нападнику

ФОТО. Пафос надсилав факс на 4 млн по Лінкольну, який цікавить Динамо
© Instagram. Лінкольн

Кіпрський «Пафос», який нині тренує українець Дмитро Михайленко, дійсно виявляє інтерес до 19-річного форварда «Фламенго» Лінкольна.

За інформацією журналіста Вене Касагранде, влітку «Пафос» надсилав «Фламенго» факс з трансферною пропозицією на Лінкольна. Кіпріоти були готові підписати нападника за 4 мільйони доларів, але спершу просили, щоб футболіст пройшов перегляд у клубі.

У підсумку угода не відбулася, а буквально в останній момент на горизонті виник варіант з «Динамо», яке не встигло фіналізувати трансфер до закриття вікна.

Нині «Пафос» зберігає інтерес до Лінкольна і готовий заплатити за футболіста ті ж 4 мільйони доларів, що і влітку, проте сам форвард поки геть відмовляється від переїзду на Кіпр. Відзначається, що з цієї причини «Фламенго» навіть заслав гравця в молодіжну команду, де Лінкольн відмовляється тренуватися, чим ще більше ускладнює конфліктну ситуацію з клубом.

Крім «Пафоса» та «Динамо» інтерес до Лінкольна також проявляють іспанська «Альмерія», російський «Сочі», бельгійський «Мускрон», французький «Нант» і неназваний клуб зі структури City Football Group.

«Фламенго» дуже зацікавлений у продажу Лінкольна, тому що не бачить перспектив у цього гравця в команді, і хоче реінвестувати отримані від трансферу кошти в інші проекти. Сам форвард також не проти покинути команду, але разом з агентами нині вичікує найбільш вигідний з усіх боків варіант.

Раніше повідомлялося, що «Динамо» буде готове повернутися до переговорів по Лінкольну тільки в разі кваліфікації до плей-оф Ліги Європи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas777
    online
      adidas777, 05.12.2020 03:17
    +1
    Чувствую, что это будет очень очень проблемный персонаж!
    Если в 19 лет он уже показывает своё фи команде в Бразилии. То что будет у нас?
    Будет ещё хуже...
    Akella_147
    online
      Akella_147, 05.12.2020 01:41
    0
    Парняга реально нарасхват! Такого топа упустим.... советую Сочи...хоть с самогоном местным познакомится
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.12.2020 00:05
    0
    там вся команда 10ку стоит
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 05.12.2020 00:03
    +1
    Як то кажуть , занадто ПАФАСно ціну набивають .
    Maxcrimea10
    online
      Maxcrimea10, 04.12.2020 23:50
    0
    Обычный факс? Они там в каменном веке что ли? Без бюрофакса шансов нет
    johndow
      johndow, 04.12.2020 22:40
    +1
    У пафоса бюджет меньше этого «предложения», иначе там бы не стоял нынче 18-й вратарь Динамо
    ди л
      ди л, 04.12.2020 21:46
    0
    Это не тот пафос в который перебрался тренить Михайленко экс тренер Днепр1??
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 04.12.2020 21:09
    0
    Лохотрон
    pike1
    online
      pike1, 04.12.2020 20:34
    +4
    Нормально так цену набивают на игроков
    Sauron
    online
      Sauron, 04.12.2020 20:27
    +4
    А почтовых голубей они не слали?
    Александр Витюк
      Александр Витюк, 04.12.2020 20:27
    +2
    Премия автору статьи из пустого в порожнее
    umnuy2
    online
      umnuy2, 04.12.2020 20:25
    +2
    соль 2.0
    pike1
    online
      pike1, 04.12.2020 20:34
    +4
    Нормально так цену набивают на игроков
    Sauron
    online
      Sauron, 04.12.2020 20:27
    +4
    А почтовых голубей они не слали?
    Александр Витюк
      Александр Витюк, 04.12.2020 20:27
    +2
    Премия автору статьи из пустого в порожнее
    umnuy2
    online
      umnuy2, 04.12.2020 20:25
    +2
    соль 2.0
    adidas777
    online
      adidas777, 05.12.2020 03:17
    +1
    Чувствую, что это будет очень очень проблемный персонаж!
    Если в 19 лет он уже показывает своё фи команде в Бразилии. То что будет у нас?
    Будет ещё хуже...
    Maslyaspor
      Maslyaspor, 05.12.2020 00:03
    +1
    Як то кажуть , занадто ПАФАСно ціну набивають .
    johndow
    online
      johndow, 04.12.2020 22:40
    +1
    У пафоса бюджет меньше этого «предложения», иначе там бы не стоял нынче 18-й вратарь Динамо
    Akella_147
    online
      Akella_147, 05.12.2020 01:41
    0
    Парняга реально нарасхват! Такого топа упустим.... советую Сочи...хоть с самогоном местным познакомится
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.12.2020 00:05
    0
    там вся команда 10ку стоит
    Maxcrimea10
    online
      Maxcrimea10, 04.12.2020 23:50
    0
    Обычный факс? Они там в каменном веке что ли? Без бюрофакса шансов нет
    ди л
      ди л, 04.12.2020 21:46
    0
    Это не тот пафос в который перебрался тренить Михайленко экс тренер Днепр1??
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 04.12.2020 21:09
    0
    Лохотрон