Редкач відповів на звинувачення Усика у лицемірстві

Український боксер вважає, що можна мати симпатії поза межами своєї країни

Редкач відповів на звинувачення Усика у лицемірстві
© Instagram. Іван Редкач

34-річний український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО) прокоментував слова боксера Олександра Усика про те, що вболівати за Лопеса у поєдинку з Ломаченком — це лицемірство.

Слово «лицемір/лицемірство» звучить досить голосно. Але що таке лицемірство? Це поведінка, що прикриває нещирість, зловмисність удаваною щирістю, чеснотою. Так яким це чином може відноситися до людини, яка живе в Києві і підтримує закордонного спортсмена..? Так ніяким! Це як «я повинен, і я вибираю». «Я повинен» — це поведінка, в основі якої лежать уявлення людини про обов'язок. Є загальноприйняті соціальні уявлення про борг, а є особисті. «Я обираю». У цьому випадку те ж саме, по суті, але звучить м'якше і підкреслює свободу людини на свій вибір. І в цьому немає ніякого лицемірства.

Я не повинен підтримувати і вболівати, наприклад, за Ломаченка. Я обираю Лопеса. І справа не в тому, хто де живе, хто де народився і хто у кого тренується. Вся справа в тому, хто мені подобається як спортсмен і людина, чиї якості мені ближче. Я не буду платити за шоу, яке мені не подобається і вже, тим більше, на нього не піду. Я вибираю те, що мені подобається, і кого мені подобається. Так і люди, що живуть в Україні або будь-якій іншій країні, мають право вибрати того, хто їм подобається поза межами їх країни, і тим самим не бути лицемірними до самих себе!

Я підтримував Лопеса, і я виграв, моя ставка зайшла», — написав Редкач.

Здолавши Ломаченка, Лопес став чемпіоном світу за версіями IBF, WBC, WBA і WBO. Лопес переміг Ломаченка одностайним рішенням суддів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 09.12.2020 09:57
    0
    Что там Редкач потапку вроде поддержал, зрада? Все переобуваемся?
    zac1310
    online
      zac1310, 08.12.2020 08:22
    0
    axylinam, 04.12.2020 22:17
    Редкач паршиво работает и кулаками и языком,зато научился правильно отвечать чей Крым
    редкач хорошо работает языком
    axylinam
    online
      axylinam, 04.12.2020 22:17
    -3
    Редкач паршиво работает и кулаками и языком,зато научился правильно отвечать чей Крым
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 04.12.2020 21:40
    -2
    Редкий этот Редкач самопиарщик
    Faboth Dangerous
      Faboth Dangerous, 04.12.2020 18:40
    -1
    bullyUA, 04.12.2020 15:12
    За малоросов болеть - себя не уважать.
    Лицемеры те, кто корчит из себя патриота, а болеет за прихвостней Гундяева.
    А малороссы по твоему это не граждане Украины?! При том что малоросс это уже давно устаревшее слово. Его используют только тупые, чтобы показать якобы свое этническое превосходство над другими. Но ты ничем не лучше других жителей Украины. Так что сидел бы и не вякал
    zac1310
    online
      zac1310, 04.12.2020 15:41
    -4
    bullyUA, 04.12.2020 15:12
    За малоросов болеть - себя не уважать.
    Лицемеры те, кто корчит из себя патриота, а болеет за прихвостней Гундяева.
    Лицемеры - это те, кто врут себе и другим, Долбодятлы это те, кто несут чушь и околесицу.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 04.12.2020 15:12
    0
    За малоросов болеть - себя не уважать.
    Лицемеры те, кто корчит из себя патриота, а болеет за прихвостней Гундяева.
    zac1310
    online
      zac1310, 04.12.2020 13:55
    +2
    yuriy_kent, 04.12.2020 12:54
    Кто это? Бывший боксер? Только и может языком работать.
    он не бывший, он действующий. Хотя ты и не так уж далёк от истины - не помню, когда и с кем он дрался в последний раз. Разве что в инстаграме...
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 04.12.2020 12:54
    -4
    Кто это? Бывший боксер? Только и может языком работать.
    Serhiy (Миколаїв)
      Serhiy (Миколаїв), 04.12.2020 12:12
    +7
    Лицемірство це коли ти видаєш себе за патріота України, а співпрацюєш з її ворогами. Так Ломачанко з Вусик хай краще помовчать.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 04.12.2020 11:13
    +6
    за усика з ломаченко багато хто в Україні не вболіває і в цьому винні саме самі боксери.Ліциміри і духовно зрадники України ,сосуни мордору
    Trollface
    online
      Trollface, 04.12.2020 11:11
    +5
    На фото у Редкача новые зубы. Думаю что не надолго.
    zac1310
    online
      zac1310, 04.12.2020 10:53
    -3
    Это не лецимерие, это для хайпа, то чем данный клоун, Редкач и живет... Каждому своё - кто велик в боксе, а кто так, потрындеть - только Фьюри хорош везде (пока по-крайней мере), но то вообще отдельный персонаж, такого фрика я не видел никогда, но его декласация Уалдера по всем статьям...
    А Редкач - делает, что может - если не дано кулаками, то он зарабатывает языком, а чё, людям нравится...
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 04.12.2020 12:12
    +7
    Лицемірство це коли ти видаєш себе за патріота України, а співпрацюєш з її ворогами. Так Ломачанко з Вусик хай краще помовчать.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 04.12.2020 11:13
    +6
    за усика з ломаченко багато хто в Україні не вболіває і в цьому винні саме самі боксери.Ліциміри і духовно зрадники України ,сосуни мордору
    Trollface
    online
      Trollface, 04.12.2020 11:11
    +5
    На фото у Редкача новые зубы. Думаю что не надолго.
    zac1310
    online
      zac1310, 04.12.2020 13:55
    +2
    yuriy_kent, 04.12.2020 12:54
    Кто это? Бывший боксер? Только и может языком работать.
    он не бывший, он действующий. Хотя ты и не так уж далёк от истины - не помню, когда и с кем он дрался в последний раз. Разве что в инстаграме...
    zac1310
    online
      zac1310, 09.12.2020 09:57
    0
    Что там Редкач потапку вроде поддержал, зрада? Все переобуваемся?
    zac1310
    online
      zac1310, 08.12.2020 08:22
    0
    axylinam, 04.12.2020 22:17
    Редкач паршиво работает и кулаками и языком,зато научился правильно отвечать чей Крым
    редкач хорошо работает языком
    bullyUA
    online
      bullyUA, 04.12.2020 15:12
    0
    За малоросов болеть - себя не уважать.
    Лицемеры те, кто корчит из себя патриота, а болеет за прихвостней Гундяева.