В чоловічій Суперлізі загострилася боротьба за друге місце

563
0
Олексій Заржицький

Сьогодні в Снятині і Харкові відбулися перші матчі перенесеного ще з жовтня третього туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. І треба відзначити, що майже всі вони проходили в дуже запеклій боротьбі.

Так, в поєдинку львівського «Баркома-Кажани» і першого складу ВК «МХП-Вінниця» після двох партій рахунок був рівний 1:1. Потім третій сет виграли львів'яни 25:18, а в четвертій партії вони зуміли перемогти суперника лише з мінімальною перевагою 25:23.

Тут же в Снятині господарі майданчика зустрічалися з другим складом вінницького клубу і, вигравши перший сет 25:19, програли у другому 20:25. Після цього волейболісти команди «Покуття-Прибилів» взяли третю і четверту партії, причому останню з мінімальною перевагою 25:23.

А у Харкові в спортивному комплексі Національного юридичного університету першими на майданчик вийшли місцеві юристи і житомирський «Житичі». Мабуть, це був найцікавіший матч четверга. Підопічним Сергія Коваленка довелося постійно наздоганяти гостей, з чим вони успішно справлялися. І навіть на тай-брейку, поступаючись суперникам 10:13, харків'яни не опустили руки, а змогли схилити шальки терезів на свій бік і перемогли 17:15.

Потім інша харківська команда «Локомотив» зустрічалася з чернігівським «Буревісником-ШВСМ». В першій партії за рахунку 24:24 ситуація могла змінитися як на користь залізничників, так і студентів. Останнім все ж вдалося взяти два очка і вони виграли 24:26. А далі вже гра йшла під диктовку «Буревісника-ШВСМ», який виграв матч в трьох сетах.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга.
3 грудня. Матчі перенесені з 3-го туру
Снятин (Івано-Франківська область)
«Барком-Кажани» (Львів) - ВК «МХП-Вінниця»

3:1 (25:23, 16:25 25:18, 25:23)
«Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область) - ВСК «МХП-Вінниця»
3:1 (25:19, 20:25, 25:17, 25:23)

Харків
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - «Житичі-ПНУ» (Житомир)

3:2 (26:28, 25:22, 22:25, 25:21, 17:15)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
0:3 (24:26, 21:25, 18:25)

Турнірне становище в турнірній таблиці чоловічої Суперліги після сьогоднішніх матчей:
1. «Епіцентр-Подоляни» 9 матчів, 9 перемог, 0 поразок, 25 очок, співвідношення партій 27 - 4
2. «Житичі-ПНУ» 7, 5, 2, 16, 17 - 6
3. «Барком-Кажани» 6, 5, 1, 15, 17 - 6
4. ВК «МХП-Вінниця» 8, 4, 4, 13, 16 - 14
5. «Покуття-Прибилів» 6, 4, 2, 11, 12 - 10
6. «Серце Поділля» 9, 4, 5, 11, 14 - 19
7. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 8, 3, 5, 10, 15 - 18
8. «Буревісник-ШВСМ» 7, 2, 5, 5, 6 - 18
9. ВСК «МХП-Вінниця» 8, 1, 7, 5, 10 - 22