Мотор здобув непросту домашню перемогу над Цельє

Запорожці здолали словенську команду з перевагою в два м'ячі

9252
2
ГК Мотор

Запорізький «Мотор» здобув надважливі та надважкі два очки в матчі Ліги чемпіонів. Українська команда приймала словенський «Цельє» і з великими труднощами оформила перемогу.

Хоча почали господарі ПС «Юність» впевнено, повели в рахунку, але потім щось розладналося в грі підопічних Гінтараса Савукінаса. Вони заробили за кілька хвилин три вилучення - як підсумок, двічі пропустили у порожні ворота. До перерви напрацювали на два семиметрових - але ні Малашинскас, ні Козакевич навіть не влучили у ворота з лінії! Загалом, самі собі придумали проблеми і героїчно змушені були їх вирішувати.

Поступово гра «Мотора» налагодилася, господарі наздогнали суперника. На перерву команди могли піти за рівного рахунку, але останнє слово залишилося за Борисом Пуховським, який за 10 секунд до сирени дозволив запоріжцям виграти перший тайм - 14:13.

Другий пройшов у рівній боротьбі. Втім, слід відзначити нашого голкіпера Івана Мороза. 18 сейвів в активі білоруського воротаря - в два рази більше, ніж у обох воротарів «Цельє» (на рахунку Вуйовича 7, а Івіча - 2 відбитих кидка). З огляду на те, що в результаті «Мотор» переміг з різницею всього в 2 м'ячі, можна оцінити внесок Мороза в перемогу!

Загалом же і після перерви запоріжцям не вдавалося відірватися більше ніж на три м'ячі. А на останній хвилині розрив і зовсім скоротився до «+1». Однак, як і в першому таймі, крапку в матчі поставив Пуховський - 31:29.

«Мотор» набрав 6 очок (після 6-ти ігор) і піднявся на 5-е місце в турнірній таблиці. 9 грудня команда їде в гості до «Нанта» (6-е місце, 4 очки після 5-ти зустрічей). «Цельє» з двома балами - на 7-му рядку, а 10 грудня словенці прийматимуть «Загреб».