Ентоні ДЖОШУА: «Ф'юрі багатьох здивував боєм з Вайлдером. Розумний боксер»

Джошуа чекає шансу вийти на об'єднання поясів

Ентоні ДЖОШУА: «Ф'юрі багатьох здивував боєм з Вайлдером. Розумний боксер»
© boxingscene.com

Боксер Ентоні Джошуа вважає, що зможе добре підготуватися до поєдинку проти Тайсона Ф'юрі за об'єднання поясів.

«Тайсон Ф'юрі - розумний боксер. Те, як він реалізував план на бій з Вайлдером, було чудово. Він багатьох здивував тим, що пішов в атаку на Деонтея. Визначив слабкості суперника - і вперед».

«Я таким же чином здивував багатьох у другому бою з Руїсом. Я провів поєдинок в іншому стилі, вийшов після поразки з відмінним планом і реалізував його».

«Розумію, що для більшості людей карантин і локдаун були жахливими, але мені пощастило. Я куди менше часу присвячував різним рекламним справам і більше - тренуванням».

«Чим більше у мене буде часу, тим краще я підготуюся до Ф'юрі», - вважає Джошуа.

12-го грудня боксер захищатиме титул IBF в поєдинку проти Кубрата Пулєва.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AleksandrF
      AleksandrF, 04.12.2020 10:08
    0
    Чем он удивил в бою с Руисом? Тем, что не боксировал и боялся пропустить?
    Василий Будник
      Василий Будник, 03.12.2020 22:56
    0
    А не включает ли Джошуа заднюю по отношению к Фьюри? Усик как бы соперник попроще..
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 03.12.2020 21:29
    +3
    john2222, 03.12.2020 21:04
    А чего добился ты? кто ты и что ты? сплошное НИХУЯ!
    Джонни! Почему такой злой? Не рукоблудил с утра, или зарплату в трольофисе не дали?
    john2222
      john2222, 03.12.2020 21:04
    -1
    Ihor86, 03.12.2020 19:10
    Чувак реально обосрался в первом бою, включил велосипед во втором и хвалится
    А чего добился ты? кто ты и что ты? сплошное НИХУЯ!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 03.12.2020 19:10
    +1
    Чувак реально обосрался в первом бою, включил велосипед во втором и хвалится
    Ihor86
    online
      Ihor86, 03.12.2020 19:10
    +1
    Чувак реально обосрался в первом бою, включил велосипед во втором и хвалится
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 03.12.2020 21:29
    +3
    john2222, 03.12.2020 21:04
    А чего добился ты? кто ты и что ты? сплошное НИХУЯ!
    Джонни! Почему такой злой? Не рукоблудил с утра, или зарплату в трольофисе не дали?
    Ihor86
    online
      Ihor86, 03.12.2020 19:10
    +1
    Чувак реально обосрался в первом бою, включил велосипед во втором и хвалится
    Ihor86
    online
      Ihor86, 03.12.2020 19:10
    +1
    Чувак реально обосрался в первом бою, включил велосипед во втором и хвалится
    AleksandrF
      AleksandrF, 04.12.2020 10:08
    0
    Чем он удивил в бою с Руисом? Тем, что не боксировал и боялся пропустить?
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 03.12.2020 22:56
    0
    А не включает ли Джошуа заднюю по отношению к Фьюри? Усик как бы соперник попроще..