UK Championship: Селбі і Робертсон зустрінуться в чвертьфіналі

В Англії триває рейтинговий снукерний турнір

1235
0
wst.tv. Марк Селбі та Баррі Хокінс

В англійському Мілтон-Кінсі проходить Відкритий чемпіонат Великобританії. Напередодні були зіграні чотири матчі 1/8 фіналу.

Чжоу Юелун вперше вийшов в чвертьфінал турніру Triple Crown, переконливо перемігши Джона Хіггінса з рахунком 6:2. Хіггінс, триразовий переможець UK Championship, охарактеризував Чжоу як кращого китайського гравця з моменту появи Діна Цзюньхуея 15 років тому. Юелун виграв чотири стартові партії, оформивши серії в 90 і 60 очок, після чого пішов обмін фреймами.

Ніл Роберстон виграв перший фрейм поєдинку з Ентоні МакГіллом. Але потім за справу взявся шотландець і повів у рахунку - 4:2. Однак Робертсон сповнений рішучості виграти свій третій UK Championship (раніше він перемагав тут у 2013-му і 2015-му). Австралієць виграв 4 фрейми поспіль - 6:4. Для МакГілла це означає крах надій на потрапляння на Мастерс - за підсумками турніру він не підніметься вище 17-го місця в світовому рейтингу.

Суперником Ніла в чвертьфіналі буде Марк Селбі, який обіграв Баррі Хокінса. Селбі грав натхненно, оформив 3 сенчурі і здобув перемогу з рахунком 6:3.

Джо Перрі вийшов в чвертьфінал UK Championship в третій раз за чотири роки, обігравши Джеймі Джонса. Але головне, що перемога в наступному матчі може підняти Перрі в топ-16 рейтингу і забезпечити участь в Мастерсі. За рахунку 2:3 Джо, як і Робертсон, взяв чотири партії поспіль, що дозволило йому виграти - 6:3.

3 грудня на турнірі відбудуться поєдинки 1/8 фіналу.