Італійські ЗМІ: «Фраппар відпрацювала відмінно. Роналду — інопланетянин»

Sport.ua представляє огляд італійської преси після поразки «Динамо» від «Ювентуса» у ЛЧ (0:3)

Італійські ЗМІ: «Фраппар відпрацювала відмінно. Роналду — інопланетянин»
© ФК Ювентус. Стефані Фраппар

У середу, 2-го грудня, київське «Динамо» на виїзді поступилося «Ювентусу» (0:3) в поєдинку 5-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів. Італійські ЗМІ докладно розповіли про матч, традиційно приділивши максимум уваги туринській команді.

«Ювентус проходить Динамо: 3:0 завдяки чудовому К'єзі та «Моралду», — говориться у заголовку видання La Gazzetta dello Sport.

«Ніч Ліги чемпіонів, ніч голів і ювілейні цифри. Ніч, яка не вплинула на вихід до плей-оф турніру, тому що «Ювентус» вже забезпечив собі місце в 1/8, але вона дозволила туринцям продовжити боротьбу за перше місце в групі. Все буде вирішуватися наступного вівторка у Барселоні.

«Ювентус» забив три голи київському «Динамо». Цю ніч Федеріко К'єза ніколи не забуде, бо він забив свій перший м'яч за туринську команду, який став його дебютним голом у Лізі чемпіонів. Також К'єза взяв участь у двох наступних голах. Колишній гравець «Фіорентини» відкрив рахунок у першому таймі, а в другому Роналду і Мората довершили розгром. 3:0 — і ніяких проблем для Стефані Фраппар, першої жінки, яка судила матч Ліги чемпіонів. Безпечний дебют дами вдома у «Старої Синьйори».

У матчі було багато позитивних моментів для Андреа Пірло. Добре зіграли К'єза і Алекс Сандро, Маккенні впевнено себе почував поруч із Бентанкуром. Екс-гравець «фіалок» К'єза вивів «Ювентус» вперед на 21-й хвилині зустрічі, підставивши голову під подачу Сандро з лівого флангу. Ще до цього було зрозуміло, що на Федеріко чекає хороший вечір — Бущан красиво перевів його удар на кутовий. У матчі з «Динамо» Пірло поставив К'єзу на правий фланг при розстановці 3-5-2 (яка перетворюється на 4-4-2 у випадку втрата м'яча).

«Ювентус» багато атакував і постійно грав на половині поля команди Мірчі Луческу. «Динамо» було змушене виключно захищатися, і під кінець півгодини гри рахунок цілком міг бути 2:0, якби Кріштіану Роналду пробив трохи нижче поперечини. До слова, асистував йому той самий Сандро. Перед самою перервою Щенсни був змушений вступити у гру, воротар дивним чином врятував свою команду від голу після удару Циганкова.

На початку другого тайму польський голкіпер вчасно перервав підступний простріл Циганкова. А потім своє слово сказав Кріштіану Роналду, чия присутність має вирішальне значення. Португалець зробив рахунок 2:0 на 57-й хвилині. Забезпечивши результат, «Ювентус» став грати ще природніше і забив третій м'яч зусиллями Морати (який пропустить два матчі в чемпіонаті через дискваліфікацію, але «Ювентус» сподівається на апеляцію)», — розповідає про поєдинок La Gazzetta dello Sport.

«Ювентус — Динамо Київ — 3:0: К'єза, Роналду і Мората змусили Пірло посміхнутися», — пише Corriere dello Sport.

«Три забиті голи — і четверта перемога в п'яти матчах Ліги чемпіонів у Пірло в кишені. «Ювентус» обіграв київське «Динамо» Луческу без особливих страждань і побореться за перше місце в групі на «Камп Ноу», де туринців влаштує тільки перемога. Перше місце в групі потрібно «Ювентусу», щоб уникнути найнебезпечніших суперників в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, адже «Баварія», «Манчестер Сіті», «Ліверпуль» і «Челсі» вже гарантували собі вихід з перших місць в своїх групах.

«Ювентус» відразу почав атакувати ворота «Динамо», використовуючи високий пресинг. Бентанкур отримав першу жовту картку в історії Ліги чемпіонів, показану суддею-жінкою. Рахунок на 21-й хвилині відкрив К'єза відмінним ударом головою. Колишній гравець «Фіорентини» опинився на позиції центрального нападника, забивши свій перший гол за туринську команду. Повівши в рахунку, «Ювентус» занадто розслабився, і де Лігт дав Циганкову відмінну нагоду зрівняти рахунок в кінці першого тайму, але господарів врятував відчайдушний і своєчасний вихід Щенсни.

Другий тайм почався з хвилюючого моменту для Пірло: Щенсни врятував ворота після хитрого навісу Циганкова. Роналду намагався забити, але заробив лише кутовий. Незабаром португалець домігся свого. На 57-й хвилині воротар відбив передачу К'єзи прямо на Морату, а Роналду впритул добив м'яч у сітку. Цей м'яч став для Роналду 750-м, забитим на професійному рівні. Інопланетянин.

Після голу Морати на 66-й хвилині гра була, по суті, закінчена», — вважає Corriere dello Sport.

«К'єза, Роналду і Мората влаштували шоу», — йдеться у заголовку видання Tuttosport.

«Стефані Фраппар, перша жінка-суддя на матчі Ліги чемпіонів, відзначила дебют відмінною роботою, а «Ювентус» переміг київське «Динамо» без зайвої витрати сил. Що особливо важливо, враховуючи щільність розкладу туринців. Роналду забив 750-й гол у кар'єрі. Наступного вівторка «Ювентус» зіграє на «Камп Ноу», де спробує вирвати перше місце в групі у «Барселони».

К'єза забив свій перший гол за «Ювентус», відкривши рахунок на 21-й хвилині матчу, завдяки невпевненій грі Бущана. На 30-й хвилині до українського воротаря не було б питань, але ворота «Динамо» врятувала поперечина після удару Роналду. Щенсни ідеально зіграв на виході, коли на 40-й хвилині врятував свою команду після удару Циганкова.

Ефектний навіс-удар Циганкова на початку другого тайму, з яким впорався Щенсни, струснув «Ювентус». Спочатку відповів Роналду, який замкнув дальню штангу після контратаки за участю К'єзи і Морати. CR7 (торговий знак Роналду — прим. ред.) тепер може називатися CR750 — за кількістю забитих у кар'єрі голів. Гра закінчилася після того, як Мората зробив рахунок 3:0 на 66-й хвилині. В останні 25 хвилин «Ювентус» відверто економив сили перед туринським дербі в суботу», — підбиває підсумок зустрічі Tuttosport.

Як завжди, італійські ЗМІ мінімум уваги приділили київському «Динамо», зосередившись на «Ювентусі». Варто відзначити, що італійці задоволені роботою суддівської бригади Стефані Фраппар. Ані про можливий офсайд у Морати, ані про ймовірний пенальті на Вербичі ніде не згадується.

У матеріалі використані фото ФК «Ювентус».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Михайло Шаповалов, Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 03.12.2020 20:34
    0
    scorpio16, 03.12.2020 12:52
    Вербичу нужно было падать сразу как только на него насели , а не бороться , потом вспомнить " блиин забыл, надо падать " , только падал он уже в тот момент, когда его отпустили. Вербич в последних двух матчах чересчур картинно падает , поэтому и не ставят.
    Т.е если не упал, значит нарушения не было...отличная логика
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 15:56
    +3
    Ордловцы вы все в определённое время активизируетесь резко, сужу по дизлайкам.
    А я забыл, что у вас по 5 аккаунтов на рыло, для убедительности
    Убогие, вам это не поможет
    Standard
      Standard, 03.12.2020 15:24
    +4
    Макарони другий гол забили з дикого офсайду. Дурепа мала зафіксувати поза грою, в момент передачі нападник суперника був в активному положенні поза грою (чуть своїми кривими прямими ногами Бущану руки не поламав), а не дивитися, куди потім, і від кого м"яч відскочить.
    Але систему вар для того і придумали, щоб зараховувати такі голи у ворота динамо/шахтаря, і відміняти такі голи у ворота золотих хлопчиків з топ клубів.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 03.12.2020 15:22
    +3
    Конечно понравилось судейство, не назначен пеналь в сторону Италии, забитый гол который могли не засчитать . А вот Украина могла бы хоть как то выразить явную дискриминацию к ДК судьи, так нет послушные же ,так получайте.
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 15:01
    +9
    Мало того, что эту сучка засчитала непонятный гол в наши ворота.
    И не поставила 100% пенальти на Вербича.
    Она постоянно ошибалась в пользу итальянцев.
    В первом тайте показала Забарному левейшую жёлтую!
    Во втором тайме когда фолили на том же Забарном, она свистнула в нашу сторону!
    Ошибалась при назначении угловых, то же не в нашу сторону.
    И все мелкие свистки были в пользу итальянцев!
    Это позор УЕФА, назначать таких судей и вечно проводить эксперименты на нас!!!
    Никто меня не убедит, что женщина судья справится так же, как мужчина судья!
    Во первых элементарно физические кондиции у мужчин другие и скорости. Во вторых сам склад мышления женский, и привносить его в мужской контактный вид спорта, это безумно глкпо!
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 14:56
    +6
    kuneich, 03.12.2020 13:59
    на повторах четко видно фол в нападении - вербич подсел под соперника, а тот чтобы не упасть оперся на вербича. да и ручонками вербич очень уж активничал.
    Даже в ситуации со 100% пенальти найдутся такие уникалы, как ты!
    Которые обязательно на белое, скажут чёрное!
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 14:55
    +6
    «Стефані Фраппар, перша жінка-суддя на матчі Ліги чемпіонів, відзначила дебют відмінною роботою, а «Ювентус» переміг київське «Динамо» без зайвої витрати сил.
    Ещё бы!!!
    Сделала всё, что бы итальянцы себя чувствовали комфортно!
    Хоть бы не писали такое в прессе, позорники итальянские!!!
    kuneich
      kuneich, 03.12.2020 13:59
    -8
    Oleksandr Kelym, 03.12.2020 11:39
    На повторах добре видно - пенальті на Вербічу було стовідсоткове ! Завалили його однозначно...
    Одним словом - італійці знають, за що суддю хвалять!
    на повторах четко видно фол в нападении - вербич подсел под соперника, а тот чтобы не упасть оперся на вербича. да и ручонками вербич очень уж активничал.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 13:58
    +2
    Богдан Саженко, 03.12.2020 13:57
    Назва статті ,як стьоб .І суддя відробила." на відмінно " заказникам і рональду показав "космос"межгалактичного голяка
    дивно ,ще не було призначено пенальти в бік Динамо.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 13:57
    +2
    Назва статті ,як стьоб .І суддя відробила." на відмінно " заказникам і рональду показав "космос"межгалактичного голяка
    solart1964
    online
      solart1964, 03.12.2020 13:49
    +5
    DK1961, 03.12.2020 13:18
    Фраппар отработала отлично. После игры Роналду таки её трахнул. Заслужила своим судейство. Ну и этот "космонавт" конечно герой - из глубокого оффсайда с 40 мм попасть в ворота это (видимо) большой подвиг
    А до этого не было опасной игры против Бущана?
    solart1964
    online
      solart1964, 03.12.2020 13:46
    -5
    Elblanko, 03.12.2020 13:40
    Яка різниця коли він впав, його тримали. А це вже привід. Не обов'язково ламати людям ноги чи хребти, досить завадити зіграти.
    Вот именно. Падать надо было, когда его обнимали, а не трусы начинать стягивать с защитника. )
    Elblanko
    online
      Elblanko, 03.12.2020 13:40
    +2
    scorpio16, 03.12.2020 12:52
    Вербичу нужно было падать сразу как только на него насели , а не бороться , потом вспомнить " блиин забыл, надо падать " , только падал он уже в тот момент, когда его отпустили. Вербич в последних двух матчах чересчур картинно падает , поэтому и не ставят.
    Яка різниця коли він впав, його тримали. А це вже привід. Не обов'язково ламати людям ноги чи хребти, досить завадити зіграти.
    DK1961
    online
      DK1961, 03.12.2020 13:27
    +2
    DK1961, 03.12.2020 13:25
    Ненавижу голубых и транссексуалов. Которые ещё и гордятся этим. И для меня не имеет значения, что это звезда в футболе. Как человек - гниль
    Точно также относился и к любителю забивать голы в чужиен ворота "рукой бога". Полнейшая мразь и протухший наркоман по жизни.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 13:26
    +2
    "інопланетянин" хочаб "пентатрик" зробив би ,чи хеттрик,а так офсайдне голище заслуговує такий епітет десь хто завгодно ,але не Рональду .не було там нічого звершенного
    DK1961
    online
      DK1961, 03.12.2020 13:25
    +1
    Богдан Саженко, 03.12.2020 13:21
    750 голяк всеж таки .Не применшуй його великі потуги ,чи то з пенальти ,чи з офсайдів.-хоча гравець в минулому непогай атлет і ,косметично -переробленний "красунчик"
    Ненавижу голубых и транссексуалов. Которые ещё и гордятся этим. И для меня не имеет значения, что это звезда в футболе. Как человек - гниль
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 13:21
    0
    DK1961, 03.12.2020 13:18
    Фраппар отработала отлично. После игры Роналду таки её трахнул. Заслужила своим судейство. Ну и этот "космонавт" конечно герой - из глубокого оффсайда с 40 мм попасть в ворота это (видимо) большой подвиг
    750 голяк всеж таки .Не применшуй його великі потуги ,чи то з пенальти ,чи з офсайдів.-хоча гравець в минулому непогай атлет і ,косметично -переробленний "красунчик"
    DK1961
    online
      DK1961, 03.12.2020 13:18
    +4
    Фраппар отработала отлично. После игры Роналду таки её трахнул. Заслужила своим судейство. Ну и этот "космонавт" конечно герой - из глубокого оффсайда с 40 мм попасть в ворота это (видимо) большой подвиг
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 13:15
    +2
    "отрапботала" язиком у рональду! ось так вона відпрацювала.нехай так судять італьянські клуби .як вчора ця мамзель Динамо
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.12.2020 12:55
    +4
    Хреново вона відсудила.
    А Спорт.юа не думав розібрати іі роботу, з відеоповторами, наприклад І дати свою оцінку іі помилок?
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 03.12.2020 07:48
    +25
    Действительно, какие могут быть претензии итальянцев к Фраппар. Чистый пенальти в ворота Юве не поставила.
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 03.12.2020 09:22
    +17
    Для итальяшек все суддейство, что идет в их пользу - хорошее, даже если это не так. А если не в их пользу, но даже по правилам, - сразу истерика. Вспомнить хотя бы истерики и вопли после матча Украина-Италия на U20 в прошлом году.
    Евгений Кедров
      Евгений Кедров, 03.12.2020 08:51
    +17
    Двойные стандарты в судействе, когда касается топов итальянских. Боруссии М третий гол не засчитали Интеру после просмотра повтора потому, что игроки обеих команд стояли в одну линию перед воротами!!, а вот Ювентусу засчитали безо всякого пересмотра повтора, хотя их два игрока, включая Криша, который забивал, были в явном офсайде, что итальянский видеорежиссер сгоряча разок сразу опрометчиво на всю Европу показал,. И эта смешная самовлюбленная физкультурница, крестница Мишеля в таких вопросах, как стало очевидно, (еще не видел такой смешной хрени от арбитров, чтобы так разминались и ноги задирали на разминке), с умным видом выслушав по наушнику от ассистента, даже не стала повтор смотреть, ведь, и так ясно кого судит!! Ганьба! Браво французская федерация, сказал бы Мирча.
    franz_ferdinand21
      franz_ferdinand21, 03.12.2020 09:26
    +16
    700-й гол с левого пенальти Украине, 750-й с офсайда Динамо...
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 03.12.2020 11:39
    +13
    На повторах добре видно - пенальті на Вербічу було стовідсоткове ! Завалили його однозначно...
    Одним словом - італійці знають, за що суддю хвалять!
    Dozor
      Dozor, 03.12.2020 09:04
    +12
    Пенальти ‘’-‘’ туды, второй гол ‘’+’’сюды ) ... а так да, Фраппар відпрацювала відмінно...
    samird
    online
      samird, 03.12.2020 11:49
    +10
    Кроме не назначенного пенальти и гола из офсайда были ещё две железобетонные карточки (Кьезе так точно надо было показывать за ублюдочныый фол на Миколенко), левая желтая Забарному, и 2-3 не зафиксированных нарушения (в пользу Юве подобные моменты свистелись без вопросов).
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 15:01
    +9
    Мало того, что эту сучка засчитала непонятный гол в наши ворота.
    И не поставила 100% пенальти на Вербича.
    Она постоянно ошибалась в пользу итальянцев.
    В первом тайте показала Забарному левейшую жёлтую!
    Во втором тайме когда фолили на том же Забарном, она свистнула в нашу сторону!
    Ошибалась при назначении угловых, то же не в нашу сторону.
    И все мелкие свистки были в пользу итальянцев!
    Это позор УЕФА, назначать таких судей и вечно проводить эксперименты на нас!!!
    Никто меня не убедит, что женщина судья справится так же, как мужчина судья!
    Во первых элементарно физические кондиции у мужчин другие и скорости. Во вторых сам склад мышления женский, и привносить его в мужской контактный вид спорта, это безумно глкпо!
    samird
    online
      samird, 03.12.2020 11:52
    +9
    И свистелось/не свистелось вчера всё исключительно в ползу Юве. Т.е. речь идет не об ошибках, а о явной предвзятости в пользу туринцев. ЯВНОЙ!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 11:28
    +9
    Пенка на Вербиче и Офсайд у Мораты во втором голе
    было бы удивительно , если бы итальянцы были ей не довольны
    BaZia
      BaZia, 03.12.2020 08:52
    +9
    Офсайд у Мораты во втором голе был? Женщина говорит - нет!
    samird
    online
      samird, 03.12.2020 12:08
    +8
    solart1964, 03.12.2020 11:59
    Как думаешь, Арбитр в курсе была, с кем Ювентус играет? Или просто какая-то команда? Даже если арбитров не накручивают перед такими матчами, то они сами в уме держат стоимость команд и возможную прибыль от них
    К чему этот вопрос? Конечно в курсе. Я прекрасно знаю, что Юве судьи десятилетиями тянут за всё что можно и нельзя тянуть. Для меня эта команда ещё с 90-х (когда начал регулярно видеть матчи с их участием) с ОООЧЕНЬ большим душком. И сколько и чего бы они н выиграли - от них всегда будет тянуть гнилью. Но это всё история и лирика. Факт в том, что вчера судейство было явно предвзятое и с двумя результативными ошибками, которые явно поваляли на результат матча. Динамо и при самых идеальных раскатах трудно соперничать с Юве. А, если ещё и судья начинает передергивать - вообще без шансов.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 09:59
    +8
    Жіночка -прихильниця рональду нічого дивного ,як що так відсудила проти якоісь україгнськоі команди .швецари відкрили вже ящик Пандори ,хто наступний?
    A.V.
    online
      A.V., 03.12.2020 09:56
    +8
    Цікаво з ким ця дАМА лягла розчахувати свою торбу ввечері. Просто прост...тка і нуль коментів.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 03.12.2020 08:35
    +7
    жінкі ще більш продажні і готови зробити все щоб сподобатися і бути зарахованной на другий раз. Слабенька і теж корумпованька суддя.Краще вже чоловіки суддят-чоловіків ,а жінки -жінок.З Монзуль прикольнішє
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 14:56
    +6
    kuneich, 03.12.2020 13:59
    на повторах четко видно фол в нападении - вербич подсел под соперника, а тот чтобы не упасть оперся на вербича. да и ручонками вербич очень уж активничал.
    Даже в ситуации со 100% пенальти найдутся такие уникалы, как ты!
    Которые обязательно на белое, скажут чёрное!
    adidas777
    online
      adidas777, 03.12.2020 14:55
    +6
    «Стефані Фраппар, перша жінка-суддя на матчі Ліги чемпіонів, відзначила дебют відмінною роботою, а «Ювентус» переміг київське «Динамо» без зайвої витрати сил.
    Ещё бы!!!
    Сделала всё, что бы итальянцы себя чувствовали комфортно!
    Хоть бы не писали такое в прессе, позорники итальянские!!!
    Elblanko
    online
      Elblanko, 03.12.2020 11:23
    +6
    Vitaliy Golubivskyy, 03.12.2020 10:21
    Нельзя просто так это оставить, кто умеет запилите видео на ютюбе с картинками, видосиком и названием stephanie frappart mistake or bias .
    А можна зробити ще простіше, просто засрати їхні твітєри, фейсбук і інстаграми. Як УЄФА так і тієї прастігоспаді, та й італійцям також....
    Vitaliy Golubivskyy
      Vitaliy Golubivskyy, 03.12.2020 10:21
    +6
    Нельзя просто так это оставить, кто умеет запилите видео на ютюбе с картинками, видосиком и названием stephanie frappart mistake or bias .
    solart1964
    online
      solart1964, 03.12.2020 13:49
    +5
    DK1961, 03.12.2020 13:18
    Фраппар отработала отлично. После игры Роналду таки её трахнул. Заслужила своим судейство. Ну и этот "космонавт" конечно герой - из глубокого оффсайда с 40 мм попасть в ворота это (видимо) большой подвиг
    А до этого не было опасной игры против Бущана?