Андреа ПІРЛО: «Динамо намагалося зрівняти рахунок»

Наставник «Ювентуса» підбив підсумки розгрому київського клубу (3:0)

© ФК Ювентус. Андреа Пірло

Головний тренер «Ювентуса» Андреа Пірло прокоментував розгром київського «Динамо» (3:0) у поєдинку групового раунду Ліги чемпіонів.

«Ми ризикували в кінці першого тайму, але це нормально. У цьому турнірі неможливо домінувати всі 90 хвилин, граючи проти хороших команд. Вони намагалися зрівняти рахунок, і нам довелося оборонятися якийсь час, але в цілому я задоволений підходом хлопців до справи.

Мората прибув в «Ювентус» дуже молодим. Він повернувся набагато більш зрілим гравцем і особистістю після Мадрида і Лондона. Він щасливий тут. Він не відчуває тиску, і це допомагає йому демонструвати свою найкращу гру. Ми хотіли бачити його в «Ювентусі» і раді, що він тут.

Я дуже радий за Федеріко К'єзу, він довго не міг забити. Йому потрібен був цей гол. Думаю, тепер він продовжить забивати. Новим гравцям завжди потрібен час на адаптацію», — зазначив Пірло.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!