Кріштіану РОНАЛДУ: «Наступна зупинка — 800 голів»

У матчі з «Динамо» бомбардир «Ювентуса» забив 750-й м'яч в кар'єрі за клуби та збірну

Кріштіану РОНАЛДУ: «Наступна зупинка — 800 голів»
© ФК Ювентус. Кріштіану Роналду

35-річний португальський бомбардир «Ювентуса» Кріштіану Роналду відзначився ювілейним голом у поєдинку Ліги чемпіонів проти київського «Динамо» (3:0). М'яч, забитий у ворота української команди на 57-й хвилині зустрічі, став для Роналду 750-м у матчах за клуби та національну збірну.

«750 голів, 750 щасливих моментів, 750 посмішок на обличчях уболівальників. Дякую всім гравцям та тренерам, які допомогли мені досягти цього дивного результату, дякую всім своїм опонентам, які змушували мене працювати старанніше кожен день. Але, перш за все, дякую моїй прекрасній сім'ї, яка завжди підтримувала мене в мої найкращі і найгірші моменти. Наступна зупинка: 800 голів! Поїхали!», — написав Роналду після матчу.

Всього на рахунку Роналду 648 голів за клуби і 102 забитих м'ячі за збірну Португалії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 03.12.2020 16:12
    +1
    JohnNeuman, 03.12.2020 16:02
    в турнирных матчах да, но с официальными товарищескими играми больше 1000, у Роналду и с товарищескими гораздо меньше
    я не оспариваю тот факт, что Пеле великий игрок, но в те 1000 мячей, входят выставочные матчи и голы которые он забил в армии (вычитал на вики), а вот именно официальных (тут тоже присутствуют товарищеские, но не выставочные) у него именно 767.
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 03.12.2020 16:02
    -1
    Philip J. Fry, 03.12.2020 15:40
    официальных голов у Пеле вроде бы 767
    в турнирных матчах да, но с официальными товарищескими играми больше 1000, у Роналду и с товарищескими гораздо меньше
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 03.12.2020 15:40
    0
    JohnNeuman, 03.12.2020 14:15
    нет, Пеле ведь больше тыщи забил, а Роналду нет. Но если будет как Ибрагимович играть не останавливаясь все возможно, но сложно будет
    официальных голов у Пеле вроде бы 767
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 03.12.2020 14:15
    -1
    El_Maestro, 03.12.2020 12:28
    ты ИДИОТ???
    нет, Пеле ведь больше тыщи забил, а Роналду нет. Но если будет как Ибрагимович играть не останавливаясь все возможно, но сложно будет
    El_Maestro
      El_Maestro, 03.12.2020 12:28
    +2
    JohnNeuman, 03.12.2020 10:51
    ха, а 1000 не забьет то уже) уже не Пеле)
    ты ИДИОТ???
    justhateme
    online
      justhateme, 03.12.2020 10:56
    +2
    JohnNeuman, 03.12.2020 10:51
    ха, а 1000 не забьет то уже) уже не Пеле)
    Ну да, только и не играет каждые три дня против команд с района и области.
    justhateme
    online
      justhateme, 03.12.2020 10:55
    +2
    waw, 03.12.2020 04:52
    забив... з лінії воріт,ніколи не говорить про команду,тільки про себе
    "Благодарю всех игроков и тренеров, которые помогли мне достичь этого удивительного результата" а это шо?
    Или надо было
    Спасибо за 680 голов мне, спасибо за 60 голов с пенальти, и спасибо за 10 голов, которые я забивал с линии: значит спасибо Уэйну Руни за 1 мяч в 2004 году, спасибо Полу Скоулзу за один в 2006, спасибо Кариму Бензема за парочку в 2011.. и.т.д
    так что ли?
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 03.12.2020 10:51
    -3
    ха, а 1000 не забьет то уже) уже не Пеле)
    franz_ferdinand21
      franz_ferdinand21, 03.12.2020 09:29
    -2
    ...и его я забью уже Шахтеру рукой!
    добавил Криштиану
    dima.krot
      dima.krot, 03.12.2020 07:39
    +4
    waw, 03.12.2020 04:52
    забив... з лінії воріт,ніколи не говорить про команду,тільки про себе
    Ну пойди забей хоть такой же. Повтори.
    Saar
      Saar, 03.12.2020 06:57
    +6
    Молодець! Він і Ібра- приклади для молодих футболістів.
    waw
      waw, 03.12.2020 04:52
    -4
    забив... з лінії воріт,ніколи не говорить про команду,тільки про себе
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 03.12.2020 03:16
    +7
    такая мотивация в 35 лет это - супер!
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 03.12.2020 03:16
    +7
    такая мотивация в 35 лет это - супер!
    Saar
    online
      Saar, 03.12.2020 06:57
    +6
    Молодець! Він і Ібра- приклади для молодих футболістів.
    dima.krot
      dima.krot, 03.12.2020 07:39
    +4
    waw, 03.12.2020 04:52
    забив... з лінії воріт,ніколи не говорить про команду,тільки про себе
    Ну пойди забей хоть такой же. Повтори.
    El_Maestro
      El_Maestro, 03.12.2020 12:28
    +2
    JohnNeuman, 03.12.2020 10:51
    ха, а 1000 не забьет то уже) уже не Пеле)
    ты ИДИОТ???
    justhateme
    online
      justhateme, 03.12.2020 10:56
    +2
    JohnNeuman, 03.12.2020 10:51
    ха, а 1000 не забьет то уже) уже не Пеле)
    Ну да, только и не играет каждые три дня против команд с района и области.
    justhateme
    online
      justhateme, 03.12.2020 10:55
    +2
    waw, 03.12.2020 04:52
    забив... з лінії воріт,ніколи не говорить про команду,тільки про себе
    "Благодарю всех игроков и тренеров, которые помогли мне достичь этого удивительного результата" а это шо?
    Или надо было
    Спасибо за 680 голов мне, спасибо за 60 голов с пенальти, и спасибо за 10 голов, которые я забивал с линии: значит спасибо Уэйну Руни за 1 мяч в 2004 году, спасибо Полу Скоулзу за один в 2006, спасибо Кариму Бензема за парочку в 2011.. и.т.д
    так что ли?
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 03.12.2020 16:12
    +1
    JohnNeuman, 03.12.2020 16:02
    в турнирных матчах да, но с официальными товарищескими играми больше 1000, у Роналду и с товарищескими гораздо меньше
    я не оспариваю тот факт, что Пеле великий игрок, но в те 1000 мячей, входят выставочные матчи и голы которые он забил в армии (вычитал на вики), а вот именно официальных (тут тоже присутствуют товарищеские, но не выставочные) у него именно 767.
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 03.12.2020 15:40
    0