Кубок України. Агробізнес вибив Ворсклу, перемоги Колоса, Вереса і Дніпра-1

Відбулися чотири матчі 1/8 фіналу Кубка України

9057
10
koloskovalivka.com

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Відзначимо першоліговий «Верес», який зумів вибити представника УПЛ «Маріуполь» з рахунком 1:0. З тим же рахунком «Агробізнес» переміг «Ворсклу», вибивши фіналіста минулого розіграшу.

У чвертьфінал впевнено вийшли «Дніпро-1», який розібрався з ВПК-Агро 5:0, і «Колос», який розгромив «Ниву» Вінниця з рахунком 4:0.

Пізніше завершиться матч «Агробізнес» - «Ворскла».

Голи: Вантух, 5, Бондаренко, 62 (з пен), Довгий, 90+5

Матч Десна - Зоря відбудеться 16-го грудня.

(37)

Коментарі 10
Олександр Жарчинський
Маріуполь ніякий.напевне бережуть сили на Динамо. у рівних складах Верес повністю перегравав.один Гегедош ще в 1 таймі міг 3 забити...хвилин 20 Верес грав у меншості.і гра була рівною!!! ще і суддя Маріуполь пожалів. при штрафному з якого забив Гегедош 100% була жовта.яка була би для гравця другою...
BekXan
Ворскла закономерно.Хватило запаса на начало сезона тем составом что Максимов слепил.А дальше всё.Лавки нет запаса нет один молодняк.Плюс корона покосила пол состава плюс травмы и проблемы со складом и усталостью по полной.Нужен перерыв что бы привести команду в порядок и усилить основу иначе до конца сезона даже в 10 ке не закрепиться
Футбол в квадрате
А Верес не отдаст свое место в 1/4 Львову?) Агробизнес красавцы!
Al Zolo
К сожалению полтавчане посыпались а так хорошо начали сезон.....все остальное ожиданно
Denmark1107
Хмм... можливо хозяйва клубів забули, що Володар КУ потрапляє до Кубка ЛЄ на наступний сезон, у порівнянні з місцями 3-4(4-5), котрі прямують у плейофф новоутвореного Ліги Конференцій???