Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Шотландія, посунься трохи!

За рахунок сенсаційної перемоги «Шахтаря» над «Реалом» Україна тепер 11-та

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Шотландія, посунься трохи!
© УЄФА

У вівторок, 1 грудня, відбулися матчі першого ігрового дня 5-го туру Ліги чемпіонів. Зіграно 8 поєдинків, і в таблиці коефіцієнтів УЄФА відбулися деякі зміни.

«Шахтар» вдруге здобув сенсаційну перемогу над «Реалом» (2:0), за рахунок чого приніс до скарбнички федерації 0.400 бала (2 пункти за перемогу діляться на 5 команд). І це дуже важливі очки!

Відбулася зміна місць – Україна обійшла Шотландію і повернулася на 11-ту позицію! Різниця, щоправда, становить мікроскопічні 0.075 бала.

Якщо вивчати тільки поточний сезон, Україна – на 14-му місці (4.400 бала).

Австрія, що знаходиться на 10-му місці 5-річного рейтингу, теж набрала очки: «РБ Зальцбург» завдав гостьової поразки «Локомотиву» (3:1).

У середу, 2 грудня, «Динамо» зіграє в 5-му турі ЛЧ на виїзді проти «Ювентуса». А в четвер, 3 грудня, луганська «Зоря» прийматиме «Лестер» в рамках 5-го туру Ліги Європи.

В цей же день у Шотландії проведуть поєдинки «Рейнджерс» (близький до путівки в 1/16 фіналу) та «Селтік» (вже точно завершить турнір у грудні).

Нагадаємо, що 11-те місце може дати пряму путівку в груповий раунд ЛЧ, якщо виникне вакансія, залишена для переможця попереднього сезону ЛЧ. Тому таким важливим для України є 11-й рядок 5-річного рейтингу.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2021 (впливає на розподіл путівок в сезоні 2022/23)

Джерело даних: Bert Kassies

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(130 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 21:05
    -1
    Denmark1107, 02.12.2020 13:00
    СоСледующегАгодА... Читай таблицю УВАЖНО, де відваляться здобутки балів сезону 16/17.
    У Нас - 5.500, а у решти - Австрія 7.375 // Бельгія 12.500 // Нідерланди 9.100 // Залісся 9.200 ...
    Підсумуй, і роби висновок. І у тієї ж Шотландії Селтік вже далі не проходить.
    Иди нахрен ДяТеЛ
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 02.12.2020 17:26
    +3
    SandroKing, 02.12.2020 13:41
    В итоге Шахтер с 7 очками в группе может вообще без еврокубков остаться, а Динамо с двумя очками будет в ЛЕ играть и ЧУкр выиграет. Парадокс.
    Не надо играть в ЛЧ тогда, сразу идти в ЛЕ, там без проблем в евровесну, и очков побольше в таблицу коэффициентов. А вообще, это наглядная иллюстрация из рекламы кроссовок, где журналистка берет интервью у сурового охотника в Сахаре, на них бежит лев, охотник быстро шнурует кроссовки, она спрашивает: вам эти кроссовки помогут бежать быстрее льва? а он отвечает: нет, помогут бежать быстрее вас Надо просто набрать очков больше, чем последняя команда. В одной группе не хватит 2 побед над Реалом и 7 очков, в другой будет достаточно 2 очка и ни одной победы. Се ля ви.
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 02.12.2020 15:24
    +1
    В лч уже точно можно сказать, что судьба наших грандов решится в последнем туре. Может быть и Заря доживёт до последнего, но тут конечно шансы не очень большие.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 15:21
    +1
    solart1964, 02.12.2020 12:24
    Ну, во-первых, одна ничья нам бы ровным счетом ничего не изменила. А во-вторых, кто из нас вообще после жеребьевки мог подумать, что Шахтер семь очков наберет?
    Якраз одна нічия +1 шахтарю, -2 Борусії, перед останнім туром Шахтар - 8 (євровесну), Реал-7, Борусія - 6, Інтер - 5. При любих розкладах в останньому турі Шахтар нижче третього місця не опустився би..
    SandroKing
      SandroKing, 02.12.2020 13:41
    +8
    Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    В итоге Шахтер с 7 очками в группе может вообще без еврокубков остаться, а Динамо с двумя очками будет в ЛЕ играть и ЧУкр выиграет. Парадокс.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.12.2020 13:13
    +4
    Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    Да, ми кращі! Подивись у таблицю! Воша гігімонія закінчилася з приходом Великого Містера! А у ЛЧ грають, в більшості своєї , пілінгаси задньоприводні. Тому для нас головна крітерчіна це наша ЧУкра!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 02.12.2020 13:00
    0
    euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 11:04
    Со следующего года и у шотландцев будет делиться на 5.
    А нас не скоро будет делиться на 4.
    СоСледующегАгодА... Читай таблицю УВАЖНО, де відваляться здобутки балів сезону 16/17.
    У Нас - 5.500, а у решти - Австрія 7.375 // Бельгія 12.500 // Нідерланди 9.100 // Залісся 9.200 ...
    Підсумуй, і роби висновок. І у тієї ж Шотландії Селтік вже далі не проходить.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 02.12.2020 12:54
    +2
    GESIX, 02.12.2020 09:39
    Полное "Г" эта таблица как по мне то не должно быть "избранных" каждая команда должна пройти те круги отборов в элиту и доказать что они достойны там присутствовать
    Що саме *пройти*, які круги, етапи??? Кльово у тебе виходить, якщо ти мрієш про рівноправне життя, скажімо, БоруссііД, Баварії, Ліверпуля, МЮ, МС, Ювентуса, Реала... з умовними Олімпіакосами і Янг Бойзами.
    ======================
    Це зажерливо-хитрож*пе УЄФА, коли "знищувало" Кубок Кубків і Олд-формат Кубку УЄФА, нарешті хоч вчасно увімкнуло задню, та з наступного сезону запровадять ЩЕ ОДИН ТУРНІР - Europa Conference League. Отже, якщо брати конкретно Україну, то поки що маємо: 1-2 місця - ЛЧ; володар КУ(або 3-тє місце) до ЛЄ, а місця 3-4(4-5) до цього новоутворенного Conference League, звідки вилетіти з плєй-офф буде надто "складно", тобто майже неможливо. Ось і будемо мати практично 5-ть клубів.
    solart1964
    online
      solart1964, 02.12.2020 12:24
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 11:21
    Ми думали би про євровесну, якби малину не зіпсував.... Шахтар - влетівши Борусії 0:10!!! (хоча би в одному матчі зачепитися за нічеїчку - і сьогодні би казали "Добрий день" весняні єврокубки)...
    Ну, во-первых, одна ничья нам бы ровным счетом ничего не изменила. А во-вторых, кто из нас вообще после жеребьевки мог подумать, что Шахтер семь очков наберет?
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 02.12.2020 11:36
    +5
    Шотландці ще +0.5 добавлять. А ДК з ЗЛ зможуть щось додати в цьому турі?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 11:21
    +14
    Turnok, 02.12.2020 11:04
    Мы думали-бы уже о весне, если-бы малину не испортила Боруссия, проиграв Интеру.
    Ми думали би про євровесну, якби малину не зіпсував.... Шахтар - влетівши Борусії 0:10!!! (хоча би в одному матчі зачепитися за нічеїчку - і сьогодні би казали "Добрий день" весняні єврокубки)...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 11:18
    +9
    euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 08:39
    Конечно Динамо 1/16 ЛЕ и Шахтёр в 1/16 ЛЕ лучше,
    чем одно Динамо в 1/16 ЛЕ,
    Но хуже чем Динамо в 1/16 ЛЕ и Шахтёр в 1/8 ЛЧ.
    Потому, что за выход в 1/8 дают 5 бонусных очков - вот в чём наше спасение!
    Но это надо заслужить.
    Понятное дело победа выводит Шахтёр в ЛЧ, а ничья в ЛЕ (а при раскладах и в ЛЧ).
    Шахтёр пропустит по любому,
    надо забивать и лучше 2.
    Но как это сделать????!
    Якщо Шахтар пропустить першим - то програє. Головне не ставити в матчі з Інтером Кривцова та П'ятова - (таке враження що хлопці останнім часом просто "прописатися на Привозі"). Досить реальний варіант в останньому турі групи Шахтаря обидва матчі закінчаться у нічию, однак це буде мегасенсація - 2 СЛОНА європейського футболу пропустили вперед 2-х Мосьок...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.12.2020 11:10
    +6
    Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    Чемпионат ещё не завершён, а у отдельных кротов уже такой пожар в головах)
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.12.2020 11:08
    +5
    yuriy_kent, 02.12.2020 08:28
    Минус в том что у шотландцев делится на четыре, а у нас на пять...
    Собственно, за счёт этого они нас и перегнали.
    Тот же Селтик провалил этот евросезон.
    Вылет от Ференцвароша в ЛЧ и два разгрома от Спарты в ЛЕ.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 11:04
    -3
    yuriy_kent, 02.12.2020 08:28
    Минус в том что у шотландцев делится на четыре, а у нас на пять...
    Со следующего года и у шотландцев будет делиться на 5.
    А нас не скоро будет делиться на 4.
    Turnok
      Turnok, 02.12.2020 11:04
    +13
    Мы думали-бы уже о весне, если-бы малину не испортила Боруссия, проиграв Интеру.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 11:01
    +11
    Реал на краю пропасти...
    Желаю ему сделать широкий шаг вперёд !
    И выиграть ЛЕ в этом году (победы в КУЕФА 1985, 1986 , а участие последнее было в 1995)
    А Интеру вообще отдохнуть от еврокубков и сосредоточиться на чемпионате!!!
    _Old_Spice_
      _Old_Spice_, 02.12.2020 10:50
    +10
    Пофиг, что Зальцбург набрал - главное, что он мокшей выносит. Эта золото-ордынская и угро-финская нечисть должна быть и есть отбросом мира и цивилизации, несмотря на любые рейтинги;)
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    -14
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 02.12.2020 10:25
    +1
    Микола Унгурян, 02.12.2020 09:34
    традиціна бравада після несподіваного успіху ШД, завтра вже тон буде стриманіше, а в пятницю зранку - після поразки Зорі, - алярмовий)))))
    Якщо ДК таки завоює путвку в ЛЄ (що є завданням мінімум), щодо Зорі - то тут жодних надій, можливо ще якийсь 1 бал принесе і то навряд чи, ну і ШД - в принципі головна задача не програти ІНтеру, але як це зробити? київська стратегія навряд чи допоможез автобусом.
    Тому якщо дивитись реально то лише ДК зможе принести бали в скарбничу, що взимку, що навесні, і якщо виступ в стадії плей-офф в ЛЄ буде вдалим то 11 місце мали б зберегти.
    Ключеве слово "якщо". Якщо у бабки був би пеніс, вона була би дідом.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 08:39
    +20
    Конечно Динамо 1/16 ЛЕ и Шахтёр в 1/16 ЛЕ лучше,
    чем одно Динамо в 1/16 ЛЕ,
    Но хуже чем Динамо в 1/16 ЛЕ и Шахтёр в 1/8 ЛЧ.
    Потому, что за выход в 1/8 дают 5 бонусных очков - вот в чём наше спасение!
    Но это надо заслужить.
    Понятное дело победа выводит Шахтёр в ЛЧ, а ничья в ЛЕ (а при раскладах и в ЛЧ).
    Шахтёр пропустит по любому,
    надо забивать и лучше 2.
    Но как это сделать????!
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 02.12.2020 09:34
    +17
    традиціна бравада після несподіваного успіху ШД, завтра вже тон буде стриманіше, а в пятницю зранку - після поразки Зорі, - алярмовий)))))
    Якщо ДК таки завоює путвку в ЛЄ (що є завданням мінімум), щодо Зорі - то тут жодних надій, можливо ще якийсь 1 бал принесе і то навряд чи, ну і ШД - в принципі головна задача не програти ІНтеру, але як це зробити? київська стратегія навряд чи допоможез автобусом.
    Тому якщо дивитись реально то лише ДК зможе принести бали в скарбничу, що взимку, що навесні, і якщо виступ в стадії плей-офф в ЛЄ буде вдалим то 11 місце мали б зберегти.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 11:21
    +14
    Turnok, 02.12.2020 11:04
    Мы думали-бы уже о весне, если-бы малину не испортила Боруссия, проиграв Интеру.
    Ми думали би про євровесну, якби малину не зіпсував.... Шахтар - влетівши Борусії 0:10!!! (хоча би в одному матчі зачепитися за нічеїчку - і сьогодні би казали "Добрий день" весняні єврокубки)...
    Turnok
      Turnok, 02.12.2020 11:04
    +13
    Мы думали-бы уже о весне, если-бы малину не испортила Боруссия, проиграв Интеру.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 11:01
    +11
    Реал на краю пропасти...
    Желаю ему сделать широкий шаг вперёд !
    И выиграть ЛЕ в этом году (победы в КУЕФА 1985, 1986 , а участие последнее было в 1995)
    А Интеру вообще отдохнуть от еврокубков и сосредоточиться на чемпионате!!!
    Bop
      Bop, 02.12.2020 08:40
    +11
    yuriy_kent, 02.12.2020 08:28
    Минус в том что у шотландцев делится на четыре, а у нас на пять...
    не страшно. скоро и у нас будет делиться на четыре...
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 02.12.2020 08:28
    +11
    Минус в том что у шотландцев делится на четыре, а у нас на пять...
    _Old_Spice_
      _Old_Spice_, 02.12.2020 10:50
    +10
    Пофиг, что Зальцбург набрал - главное, что он мокшей выносит. Эта золото-ордынская и угро-финская нечисть должна быть и есть отбросом мира и цивилизации, несмотря на любые рейтинги;)
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 11:18
    +9
    euro2012_za_2012euro, 02.12.2020 08:39
    Конечно Динамо 1/16 ЛЕ и Шахтёр в 1/16 ЛЕ лучше,
    чем одно Динамо в 1/16 ЛЕ,
    Но хуже чем Динамо в 1/16 ЛЕ и Шахтёр в 1/8 ЛЧ.
    Потому, что за выход в 1/8 дают 5 бонусных очков - вот в чём наше спасение!
    Но это надо заслужить.
    Понятное дело победа выводит Шахтёр в ЛЧ, а ничья в ЛЕ (а при раскладах и в ЛЧ).
    Шахтёр пропустит по любому,
    надо забивать и лучше 2.
    Но как это сделать????!
    Якщо Шахтар пропустить першим - то програє. Головне не ставити в матчі з Інтером Кривцова та П'ятова - (таке враження що хлопці останнім часом просто "прописатися на Привозі"). Досить реальний варіант в останньому турі групи Шахтаря обидва матчі закінчаться у нічию, однак це буде мегасенсація - 2 СЛОНА європейського футболу пропустили вперед 2-х Мосьок...
    SandroKing
    online
      SandroKing, 02.12.2020 13:41
    +8
    Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    В итоге Шахтер с 7 очками в группе может вообще без еврокубков остаться, а Динамо с двумя очками будет в ЛЕ играть и ЧУкр выиграет. Парадокс.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 02.12.2020 08:46
    +7
    yuriy_kent, 02.12.2020 08:28
    Минус в том что у шотландцев делится на четыре, а у нас на пять...
    да-а-а, х*рово, что от Украины не одна команда
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.12.2020 11:10
    +6
    Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    Чемпионат ещё не завершён, а у отдельных кротов уже такой пожар в головах)
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 02.12.2020 11:36
    +5
    Шотландці ще +0.5 добавлять. А ДК з ЗЛ зможуть щось додати в цьому турі?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.12.2020 11:08
    +5
    yuriy_kent, 02.12.2020 08:28
    Минус в том что у шотландцев делится на четыре, а у нас на пять...
    Собственно, за счёт этого они нас и перегнали.
    Тот же Селтик провалил этот евросезон.
    Вылет от Ференцвароша в ЛЧ и два разгрома от Спарты в ЛЕ.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 02.12.2020 13:13
    +4
    Alexander Киев, 02.12.2020 10:36
    Тот момент, когда Шахтёр взял 6 очков в матче с Реалом, а Динамо максимум что может.. это 4 очка с Ференцварошом, но это еще не точно! За то глоры дна будут орать что Динамо лучшая команда Украины которая 4 года подряд и чемпионства не видела
    Да, ми кращі! Подивись у таблицю! Воша гігімонія закінчилася з приходом Великого Містера! А у ЛЧ грають, в більшості своєї , пілінгаси задньоприводні. Тому для нас головна крітерчіна це наша ЧУкра!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 02.12.2020 17:26
    +3
    SandroKing, 02.12.2020 13:41
    В итоге Шахтер с 7 очками в группе может вообще без еврокубков остаться, а Динамо с двумя очками будет в ЛЕ играть и ЧУкр выиграет. Парадокс.
    Не надо играть в ЛЧ тогда, сразу идти в ЛЕ, там без проблем в евровесну, и очков побольше в таблицу коэффициентов. А вообще, это наглядная иллюстрация из рекламы кроссовок, где журналистка берет интервью у сурового охотника в Сахаре, на них бежит лев, охотник быстро шнурует кроссовки, она спрашивает: вам эти кроссовки помогут бежать быстрее льва? а он отвечает: нет, помогут бежать быстрее вас Надо просто набрать очков больше, чем последняя команда. В одной группе не хватит 2 побед над Реалом и 7 очков, в другой будет достаточно 2 очка и ни одной победы. Се ля ви.
    solart1964
    online
      solart1964, 02.12.2020 12:24
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 11:21
    Ми думали би про євровесну, якби малину не зіпсував.... Шахтар - влетівши Борусії 0:10!!! (хоча би в одному матчі зачепитися за нічеїчку - і сьогодні би казали "Добрий день" весняні єврокубки)...
    Ну, во-первых, одна ничья нам бы ровным счетом ничего не изменила. А во-вторых, кто из нас вообще после жеребьевки мог подумать, что Шахтер семь очков наберет?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 02.12.2020 12:54
    +2
    GESIX, 02.12.2020 09:39
    Полное "Г" эта таблица как по мне то не должно быть "избранных" каждая команда должна пройти те круги отборов в элиту и доказать что они достойны там присутствовать
    Що саме *пройти*, які круги, етапи??? Кльово у тебе виходить, якщо ти мрієш про рівноправне життя, скажімо, БоруссііД, Баварії, Ліверпуля, МЮ, МС, Ювентуса, Реала... з умовними Олімпіакосами і Янг Бойзами.
    ======================
    Це зажерливо-хитрож*пе УЄФА, коли "знищувало" Кубок Кубків і Олд-формат Кубку УЄФА, нарешті хоч вчасно увімкнуло задню, та з наступного сезону запровадять ЩЕ ОДИН ТУРНІР - Europa Conference League. Отже, якщо брати конкретно Україну, то поки що маємо: 1-2 місця - ЛЧ; володар КУ(або 3-тє місце) до ЛЄ, а місця 3-4(4-5) до цього новоутворенного Conference League, звідки вилетіти з плєй-офф буде надто "складно", тобто майже неможливо. Ось і будемо мати практично 5-ть клубів.
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 02.12.2020 15:24
    +1
    В лч уже точно можно сказать, что судьба наших грандов решится в последнем туре. Может быть и Заря доживёт до последнего, но тут конечно шансы не очень большие.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 02.12.2020 15:21
    +1
    solart1964, 02.12.2020 12:24
    Ну, во-первых, одна ничья нам бы ровным счетом ничего не изменила. А во-вторых, кто из нас вообще после жеребьевки мог подумать, что Шахтер семь очков наберет?
    Якраз одна нічия +1 шахтарю, -2 Борусії, перед останнім туром Шахтар - 8 (євровесну), Реал-7, Борусія - 6, Інтер - 5. При любих розкладах в останньому турі Шахтар нижче третього місця не опустився би..