Україна насилу здолала Австрію і достроково завоювала путівку на Євробаскет

Команда Айнарса Багатскіса здобула непросту перемогу

Україна насилу здолала Австрію і достроково завоювала путівку на Євробаскет
© fiba.basketball

Після поразки «синьо-жовтих» від Словенії в минулу суботу залишилося двояке враження. З одного боку, просто жахлива перша чверть у виконанні українців ще довго буде зі здриганням згадуватися любителям українського баскетболу. З іншого, в подальшому підопічні Айнарса Багатскіса продемонстрували досить пристойну гру, що вселяло надію. Надію на перемогу над збірною Австрії, яка забезпечувала українцям достроковий вихід на чемпіонат Європи. До того ж, перемога нашої команди на майданчику австрійців ще в лютому додавала впевненості в позитивному результаті. Втім, недооцінювати австрійців було не можна. Що і показала сьогоднішня зустріч: номінальні гості вчинили запеклий опір збірній України.

Незабаром після початку поєдинку українці захопили лідерство в рахунку, але піти у відрив у наших баскетболістів не виходило. Лише під кінець першої десятихвилинки «синьо-жовті» почали збільшувати розрив. Правда, наші суперники з відповіддю баритися не стали, і на першу перерву команди пішли з перевагою «+2» на користь збірної України. А ось на початку другої чверті Герун і Мішула забезпечили ривок 5:0, після якого, здавалося, українці почали контролювати ситуацію на майданчику. Проблеми почалися незадовго до великої перерви. Австрійці намацали свою гру і зуміли піти на відпочинок з мінімальною перевагою.

За схожим сценарієм розвивалися події і в третій десятихвилинці. Українці намагалися організувати відрив, суперники відчайдушно наздоганяли. Перед вирішальною чвертю перевага збірної України становила «+5». Четверта чверть розпочалася з «трьошки» від Лукашова, а далі на майданчику знову спостерігалися «гойдалки». За чотири хвилини до кінця основного часу вже Австрія повела в рахунку завдяки триочковому. У цей момент за результат протистояння стало тривожно. Благо, у вирішальний момент українці зібралися і заграли впевненіше. За 11 секунд до сирени «синьо-жовті» вели «+3» і володіли м'ячем. Прикра втрата, яких в цьому матчі наші допустили занадто багато, подарувала шанс австрійцям, яким вони не скористалися.

Збірна України оформила вихід на Євробаскет і в лютому буде грати вже без тягаря відповідальності за результат. А в лютневих матчах потрібно постаратися взяти реванш в Угорщини та Словенії.

Кваліфікаційний раунд Чемпіонату Європи. Група F. 4-й тур.

Україна - Австрія - 70:67 (16:14 13:16, 21:15, 20:22)

Україна: Олександр Мішула (20), Іссуф Санон (2), Анатолій Шундель (3), Денис Лукашов (14), Олександр Липовий (8), Віталій Зотов (3), Володимир Герун (8), В'ячеслав Бобров, Сергій Павлов (6), Олександр Бєліков, В'ячеслав Петров (4), В'ячеслав Кравцов (2).

Австрія: Бенедикт Гуттл (16), Рашид Махалбашич (11), Брюс Дувьє, Ерол Антоніо Ерсек (4), Марвін Огунсіп (7), Божич Вуйошевич (15), Даніель Фрідріх (3), Себастьян Каферл, Давер Ламешич (4), Еніс Мураті (3), Джозі Радос, Томас Шрейнер (4)

Stozice Arena (Любляна, Словенія)

УКРАЇНА - АВСТРІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 30.11.2020 21:59
    +3
    Andy Chak, 30.11.2020 21:46
    боюсь, що за такими настроями як тут 90%, скоро перемога по баскету в Сан-Маріно буде за успіх))) але чого дивуватись - такі за зелену шелупонь і голосували, недолугі(((
    yan2018
      yan2018, 30.11.2020 21:48
    +2
    Andy Chak, 30.11.2020 21:44
    бля, який ти валянок, краще деколи програти з поставленою грою сильному супернику, а не виграти на нервах в аутсайдера всього відбору. тому засунь собі прапор британський в дупу, позітівчік грьобаний(((
    ну это понятно...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 30.11.2020 21:46
    -14
    боюсь, що за такими настроями як тут 90%, скоро перемога по баскету в Сан-Маріно буде за успіх))) але чого дивуватись - такі за зелену шелупонь і голосували, недолугі(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 30.11.2020 21:44
    -9
    yan2018, 30.11.2020 20:25
    Проиграли - плохо, а выиграли - вообще хана. З а д о л б али караулщики.
    бля, який ти валянок, краще деколи програти з поставленою грою сильному супернику, а не виграти на нервах в аутсайдера всього відбору. тому засунь собі прапор британський в дупу, позітівчік грьобаний(((
    ser_nat
      ser_nat, 30.11.2020 21:42
    +1
    С трудом потому как трудности создали себе сами. австрия ничего интересного не продемонстрировала.
    adidas777
      adidas777, 30.11.2020 21:38
    +7
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Позор, это такие болельщики как вы! Которым никогда не угодишь!
    А наша сборная досрочно завоевала путёвку на Євробаскет!
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.11.2020 21:07
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Выйди и покажи))
    Только не забывай уровень нашей страны сегодня. Спасибо что эти игроки ещё не стали поляками или словаками.
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 30.11.2020 20:53
    +1
    Играют слабо, надо что менять пока команда не начнет хотя бы быть середняком , так какой то шанс будет за медали бороться, иначе просто участие и насмешки соперников.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 30.11.2020 20:44
    +4
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Ви перший рік на світі живете?
    salomon77757
      salomon77757, 30.11.2020 20:33
    +12
    Главное чтоб хоть здесь нас не дисквалифицировали.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 30.11.2020 20:30
    +16
    поздравлления.... задачу выполнили
    maksimisgreat
      maksimisgreat, 30.11.2020 20:26
    +20
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    До чемпiонату ще майже 2 роки. Багато, що змiниться ще.
    Головне, що зараз путiвку вибороли!
    yan2018
      yan2018, 30.11.2020 20:25
    +20
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Проиграли - плохо, а выиграли - вообще хана. З а д о л б али караулщики.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    -13
    Alexander Киев, 30.11.2020 20:12
    Здорово! Молодці! Ех.. ще би гравці НБА наші підтягнулися в збірну, Лень, Михайлюк
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 30.11.2020 20:16
    +7
    Alexander Киев, 30.11.2020 20:12
    Здорово! Молодці! Ех.. ще би гравці НБА наші підтягнулися в збірну, Лень, Михайлюк
    Может отпустят на сам Евробаскет или отбор на ЧМ?
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.11.2020 20:12
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Хорошо что у Мишулы и Лукашова летело...
    Задолбали наших юги...
    Но это баскет и он не для нервных.
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 30.11.2020 20:12
    +17
    Здорово! Молодці! Ех.. ще би гравці НБА наші підтягнулися в збірну, Лень, Михайлюк
    maksimisgreat
      maksimisgreat, 30.11.2020 20:09
    +20
    З перемогою!!!
    maksimisgreat
      maksimisgreat, 30.11.2020 20:26
    +20
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    До чемпiонату ще майже 2 роки. Багато, що змiниться ще.
    Головне, що зараз путiвку вибороли!
    yan2018
      yan2018, 30.11.2020 20:25
    +20
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Проиграли - плохо, а выиграли - вообще хана. З а д о л б али караулщики.
    maksimisgreat
      maksimisgreat, 30.11.2020 20:09
    +20
    З перемогою!!!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 30.11.2020 20:12
    +17
    Здорово! Молодці! Ех.. ще би гравці НБА наші підтягнулися в збірну, Лень, Михайлюк
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 30.11.2020 20:30
    +16
    поздравлления.... задачу выполнили
    salomon77757
      salomon77757, 30.11.2020 20:33
    +12
    Главное чтоб хоть здесь нас не дисквалифицировали.
    adidas777
    online
      adidas777, 30.11.2020 21:38
    +7
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Позор, это такие болельщики как вы! Которым никогда не угодишь!
    А наша сборная досрочно завоевала путёвку на Євробаскет!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 30.11.2020 20:16
    +7
    Alexander Киев, 30.11.2020 20:12
    Здорово! Молодці! Ех.. ще би гравці НБА наші підтягнулися в збірну, Лень, Михайлюк
    Может отпустят на сам Евробаскет или отбор на ЧМ?
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.11.2020 20:12
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Хорошо что у Мишулы и Лукашова летело...
    Задолбали наших юги...
    Но это баскет и он не для нервных.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 30.11.2020 20:44
    +4
    Andy Chak, 30.11.2020 20:17
    яке здорово і молодці??? ви гру бачили? недолуга команда грала з ще більш недолугим суперником, повезло першим. З такою грою і складом на ЧЄ мінімум мінус 20-25 в кожному матчі, позорища!!!
    Ви перший рік на світі живете?
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 30.11.2020 21:59
    +3
    Andy Chak, 30.11.2020 21:46
    боюсь, що за такими настроями як тут 90%, скоро перемога по баскету в Сан-Маріно буде за успіх))) але чого дивуватись - такі за зелену шелупонь і голосували, недолугі(((
    yan2018
      yan2018, 30.11.2020 21:48
    +2
    Andy Chak, 30.11.2020 21:44
    бля, який ти валянок, краще деколи програти з поставленою грою сильному супернику, а не виграти на нервах в аутсайдера всього відбору. тому засунь собі прапор британський в дупу, позітівчік грьобаний(((
    ну это понятно...
    ser_nat
    online
      ser_nat, 30.11.2020 21:42
    +1
    С трудом потому как трудности создали себе сами. австрия ничего интересного не продемонстрировала.
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 30.11.2020 20:53
    +1
    Играют слабо, надо что менять пока команда не начнет хотя бы быть середняком , так какой то шанс будет за медали бороться, иначе просто участие и насмешки соперников.