Юрій МАКСИМОВ: «У Динамо і Шахтаря один чемпіонат, у нас - інший»

Тренер полтавчан дав експрес-коментар

8116
9
vorskla.com.ua

Наставник «Ворскли» Юрій Максимов дав коментар за підсумками поразки від «Динамо» Київ 0:2 в матчі УПЛ.

«Ми програли ще в першому таймі. 0:2, без шансів. Можу сказати, що людей і так не вистачає, молодь виходить. Це наш рівень зараз, я реально дивлюся на речі. У «Шахтаря» і «Динамо» один чемпіонат, а у нас інший чемпіонат. Вище голови не стрибнути. Я в перерві сказав: якщо хоч раз по воротах влучите, то я буду задоволений. Степанюк влучив, все - я задоволений».

«У нас багато травмованих, посипалися. Ми високо забралися, але потрібно об'єктивно дивитися», - сказав Максимов в коментарі Профутбол.

(54)

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів