Солігорський Шахтар Романа Григорчука - чемпіон Білорусі!

Вирішальний гол в останньому турі було забито на 90+3 хвилині

12137
4
ФК Шахтар Солігорськ

28 листопада пройшли матчі 30-го туру чемпіонату Білорусі, за підсумками яких стали відомі призери.

Перше місце виборов «Шахтар», який тренує Роман Григорчук. Переможний гол, який приніс команді з Солігорська чемпіонство, був забитий на 90+3 хвилині зустрічі проти «Мінська». Нагадаємо, більшу частину сезону «гірників» тренував ще один українець Юрій Вернидуб.

Друге місце дісталося БАТЕ, замкнув трійку «Торпедо-БелАЗ», який також на останніх хвилинах вирвав перемогу у Вітебську, позбавивши брестське «Динамо» Артема Мілевського єврокубків.

Чемпіонат Білорусі, 30-й тур

«Динамо Мінськ» - БАТЕ - 0:0

«Шахтар Солігорськ» - «Мінськ» - 4:2
Голи: 0:1 - 18 Жердєв, 1:1 - 24 Кендиш, 1:2 - 52 Шрамченко, 2:2 - 72 Архіпов, 3:2 - 90+3 Бігунов, 4:2 - 90+9 Архіпов.

«Вітебськ» - «Торпедо-БелАЗ» - 2:3
Голи: 0:1 - 8 Антілевський, 1:і1 - 14 Матвєєнко, 1:2 - 51 Габріел Рамос, 2:2 - 78 Червяков, 2:3 - 86 Ліпе.

«Динамо Брест» - «Німан» - 3:1
Голи: 0:1 - 21, автогол Юзепчук, 1:1 - 22 Гордійчук, 2:1 - 67 Мілевський, 3:1 - 90+4 Биков.