Контіолахті-2020. Норвежець Легрейд сенсаційно виграв індивідуальну гонку

Українські біатлоністи не впоралися зі стрільбою у стартовій гонці сезону

Контіолахті-2020. Норвежець Легрейд сенсаційно виграв індивідуальну гонку
© Global Look Press. Стурла Холм Легрейд

У суботу, 28 листопада, в фінському Контіолахті чоловічою індивідуальною гонкою стартував перший етап Кубка світу.

Навряд чи хтось міг припустити, що 23-річний норвежець Стурла Холм Легрейд, який в минулому сезоні провів перші чотири гонки на Кубку світу, буде боротися за перемогу. Але саме так і сталося. Закривши всі 20 мішеней і показавши пристойну швидкість на дистанції, він випередив найкращого біатлоніста світу за підсумками останніх двох сезонів, свого співвітчизника Йоханнеса Бьо.

Бронзова медаль повинна була дістатися французу Фійону Майє, але німець Ерік Лессер видав відмінне останнє коло і випередив Кантена на дві секунди. Обидва, як і Бьо-молодший, не впоралися лише з однією мішенню.

Українські біатлоністи не впоралися зі стрільбою, та й на дистанції виглядали не кращим чином. Найкращим серед підопічних Юрая Санітри став Артем Прима, який з двома промахами, допущеними ще на першому вогневому рубежі, зайняв 27 місце. Також дві хвилини штрафу в пасиві у молодого Цимбала, але в очкову зону він не забіг, у Богдана лише 47-а позиція.

Решта українців промахувалися частіше, а тому не потрапили навіть у топ-60. Гірше за всіх далася стрільба Антону Дудченку, він тільки на третьому рубежі допустив відразу п'ять промахів.

Результати гонки:

1.  Стурла  Холм Легрейд (0+0+0+0)  48:57,0
2.  Йоханнес Тінгнес Бьо (1+0+0+0)  +49,6
3.  Ерік Лессер (0+1+0+0)  +1:03,6
...
27.  Артем Прима (2+0+0+0)  +3:43,4
47.  Богдан Цимбал (0+1+0+1)  +4:56,4
68.  Руслан Ткаленко (1+1+1+1)  +7:01,4
73.  Дмитро Підручний (1+2+0+2)  +7:56,3
99.  Антон Дудченко (1+2+5+0)  +12:20,0

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    олег инкогнито
      олег инкогнито, 28.11.2020 21:44
    +1
    у наших повний завал-а на перемогу Лейгерда навряд чи хто сподівався
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 28.11.2020 17:25
    -2
    axylinam, 28.11.2020 13:52
    Слабенько все пробежали,когда уйдут ветераны,заменить будет некем
    Полный провал, если называть вещи своими именами. А насчет замены- то чем хуже сегодняшних героев тот же Телень, Романчич или Бригадир?
    Bop
      Bop, 28.11.2020 14:35
    -7
    победитель тоже астматик?
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 28.11.2020 14:26
    +4
    Хіба відстань між Бьо і Легрейдом 49,6? Може 19,6?
    Ярослав Морозович
      Ярослав Морозович, 28.11.2020 13:56
    +7
    Не тільки стрільбою - навіть при влучній стрільбі Підручний програв ходом майже 3 хвилини. Ну і стартатанули в сезоні...
    axylinam
    online
      axylinam, 28.11.2020 13:52
    +3
    Слабенько все пробежали,когда уйдут ветераны,заменить будет некем
    ihor7003
      ihor7003, 28.11.2020 13:39
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Прима норм, остальные мрак!
    Vano
      Vano, 28.11.2020 13:33
    +7
    Al Zolo, 28.11.2020 13:21
    запомнились 5 промахов из 5 выстрелов у Ткаленко- интересно по какому принципу вообще формируют сборную? а так привычный уже-провал
    Це взагалі то у Дудченка)експєрти)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 28.11.2020 13:21
    -8
    запомнились 5 промахов из 5 выстрелов у Ткаленко- интересно по какому принципу вообще формируют сборную? а так привычный уже-провал
    Ярослав Морозович
      Ярослав Морозович, 28.11.2020 13:56
    +7
    Не тільки стрільбою - навіть при влучній стрільбі Підручний програв ходом майже 3 хвилини. Ну і стартатанули в сезоні...
    Vano
      Vano, 28.11.2020 13:33
    +7
    Al Zolo, 28.11.2020 13:21
    запомнились 5 промахов из 5 выстрелов у Ткаленко- интересно по какому принципу вообще формируют сборную? а так привычный уже-провал
    Це взагалі то у Дудченка)експєрти)
    ihor7003
      ihor7003, 28.11.2020 13:39
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Прима норм, остальные мрак!
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 28.11.2020 14:26
    +4
    Хіба відстань між Бьо і Легрейдом 49,6? Може 19,6?
    axylinam
    online
      axylinam, 28.11.2020 13:52
    +3
    Слабенько все пробежали,когда уйдут ветераны,заменить будет некем
    олег инкогнито
    online