Контіолахті-2020. Норвежець Легрейд сенсаційно виграв індивідуальну гонку

Українські біатлоністи не впоралися зі стрільбою у стартовій гонці сезону

11262
9
Global Look Press. Стурла Холм Легрейд

У суботу, 28 листопада, в фінському Контіолахті чоловічою індивідуальною гонкою стартував перший етап Кубка світу.

Навряд чи хтось міг припустити, що 23-річний норвежець Стурла Холм Легрейд, який в минулому сезоні провів перші чотири гонки на Кубку світу, буде боротися за перемогу. Але саме так і сталося. Закривши всі 20 мішеней і показавши пристойну швидкість на дистанції, він випередив найкращого біатлоніста світу за підсумками останніх двох сезонів, свого співвітчизника Йоханнеса Бьо.

Бронзова медаль повинна була дістатися французу Фійону Майє, але німець Ерік Лессер видав відмінне останнє коло і випередив Кантена на дві секунди. Обидва, як і Бьо-молодший, не впоралися лише з однією мішенню.

Українські біатлоністи не впоралися зі стрільбою, та й на дистанції виглядали не кращим чином. Найкращим серед підопічних Юрая Санітри став Артем Прима, який з двома промахами, допущеними ще на першому вогневому рубежі, зайняв 27 місце. Також дві хвилини штрафу в пасиві у молодого Цимбала, але в очкову зону він не забіг, у Богдана лише 47-а позиція.

Решта українців промахувалися частіше, а тому не потрапили навіть у топ-60. Гірше за всіх далася стрільба Антону Дудченку, він тільки на третьому рубежі допустив відразу п'ять промахів.