Майк Тайсон – Рой Джонс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію шоу боксу в ніч на 29 листопада з Лос-Анджелеса

Майк Тайсон – Рой Джонс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Twitter

В ніч з 28 на 29 листопада на арені Staples Center в Лос-Анджелесі пройде велике боксерське шоу.

У головній події заплановано виставковий 8-раундовий поєдинок двох легенд профі-боксу – Майка Тайсона і Роя Джонса.

У співголовному бою екс-чемпіон світу Баду Джек битиметься з непереможеним американцем Блейком Маккернаном. В рамках шоу також виступить відомий відеоблогер Джейк Пол, який поб'ється проти колишнього гравця НБА Натаніеля Робінсона.

Початок шоу заплановано 29 листопада на 02:00 за Києвом, головний бій – близько 05:30. У прямому ефірі бій можна буде подивитися за допомогою сервісу MEGOGO. Всі новини про бій будуть доступні оперативно на Sport.ua.

Дивіться відеотрансляцію бою Майк Тайсон – Рой Джонс на Sport.ua.

Файткард боксерського шоу в Лос-Анджелесі:

  • Майк Тайсон – Рой Джонс
  • Джейк Пол – Нейт Робінсон
  • Баду Джек – Блейк Маккернан
  • Джемейн Ортіс – Сулейман Сегава
  • Ірвін Гонсалес – Едвард Васкес
  • Джо Кусумано – Грегорі Корбін
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, як завершиться виставковий поєдинок Майка Тайсона і Роя Джонса, який пройде 28 листопада 2020 року в Лос-Анджелесі.
    • 36.84% (70)
      1. Дострокова перемога Тайсона
    • 12.63% (24)
      2. Перемога Тайсона за очками
    • 25.26% (48)
      3. Нічия
    • 15.79% (30)
      4. Перемога Джонса за очками
    • 9.47% (18)
      5. Дострокова перемога Джонса
    Результати опитування Проголосували — 190
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 29.11.2020 06:25
    0
    adidas777, 29.11.2020 03:05
    В Украине спорт умрет, если у всех будет такое отношение к нему, как у вас!
    Халявное и всё на халяву!
    Везде в мире за большой спорт люди платят деньги и это нормально!
    У нас до сих пор совковый менталитет!
    А если ты жидишься заплатить за пакет Мегого 190 грн в месяц!
    И получить не только множество качественного спортивного контента, но массу отличных фильмовых каналов с HD качеством.
    Тогда броди по интернету и ищи халявные ссылки. коих становится всё меньше и меньше.
    А то что у спортсменов гонорары по 20 млн, а у роботяг пару тысяч это нормально по твоему? Спорт должен быть бесплатным, и спортсменам уменшить выплаты в десятки раз нужно, а то уже оборзели
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 03:05
    -1
    TDHJ20181973, 28.11.2020 08:57
    В Украине умер спорт в проплаченых каналов Мегого ,Сетана,Футбол 1,2,3 да пошли вы со свим спортом нах....
    В Украине спорт умрет, если у всех будет такое отношение к нему, как у вас!
    Халявное и всё на халяву!
    Везде в мире за большой спорт люди платят деньги и это нормально!
    У нас до сих пор совковый менталитет!
    А если ты жидишься заплатить за пакет Мегого 190 грн в месяц!
    И получить не только множество качественного спортивного контента, но массу отличных фильмовых каналов с HD качеством.
    Тогда броди по интернету и ищи халявные ссылки. коих становится всё меньше и меньше.
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 03:01
    +2
    Timur24, 29.11.2020 00:07
    тут пишите: головний бій – близько 05:30. в статті де прогноз і анонс (22:09 год) пишите Орієнтовний початок бою, 03:00 за київським часом, 29 листопада. Так в якій годині бій?
    Не раньше 5 утра по Киеву.
    Часто смотрю главные бои в такое время, по факту не раньше 6 утра как правило начинается главный бой.
    OKs100
    online
      OKs100, 29.11.2020 02:40
    +2
    LeMishoK, 29.11.2020 01:55
    Трансяция где будет, на каких рос/укр каналах?
    РенТВ в 5:30 по Москве, не знаю сколько это у нас.
    LeMishoK
      LeMishoK, 29.11.2020 01:55
    -1
    Трансяция где будет, на каких рос/укр каналах?
    Timur24
    online
      Timur24, 29.11.2020 00:07
    +4
    тут пишите: головний бій – близько 05:30. в статті де прогноз і анонс (22:09 год) пишите Орієнтовний початок бою, 03:00 за київським часом, 29 листопада. Так в якій годині бій?
    vizuals
    online
      vizuals, 28.11.2020 20:56
    -3
    Блювати можна?
    TDHJ20181973
      TDHJ20181973, 28.11.2020 08:57
    +11
    В Украине умер спорт в проплаченых каналов Мегого ,Сетана,Футбол 1,2,3 да пошли вы со свим спортом нах....
    TDHJ20181973
      TDHJ20181973, 28.11.2020 08:57
    +11
    В Украине умер спорт в проплаченых каналов Мегого ,Сетана,Футбол 1,2,3 да пошли вы со свим спортом нах....
    Timur24
    online
      Timur24, 29.11.2020 00:07
    +4
    тут пишите: головний бій – близько 05:30. в статті де прогноз і анонс (22:09 год) пишите Орієнтовний початок бою, 03:00 за київським часом, 29 листопада. Так в якій годині бій?
    adidas777
    online
      adidas777, 29.11.2020 03:01
    +2
    Timur24, 29.11.2020 00:07
    тут пишите: головний бій – близько 05:30. в статті де прогноз і анонс (22:09 год) пишите Орієнтовний початок бою, 03:00 за київським часом, 29 листопада. Так в якій годині бій?
    Не раньше 5 утра по Киеву.
    Часто смотрю главные бои в такое время, по факту не раньше 6 утра как правило начинается главный бой.
    OKs100
    online
      OKs100, 29.11.2020 02:40
    +2
    LeMishoK, 29.11.2020 01:55
    Трансяция где будет, на каких рос/укр каналах?
    РенТВ в 5:30 по Москве, не знаю сколько это у нас.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 29.11.2020 06:25
    0
    adidas777, 29.11.2020 03:05
    В Украине спорт умрет, если у всех будет такое отношение к нему, как у вас!
    Халявное и всё на халяву!
    Везде в мире за большой спорт люди платят деньги и это нормально!
    У нас до сих пор совковый менталитет!
    А если ты жидишься заплатить за пакет Мегого 190 грн в месяц!
    И получить не только множество качественного спортивного контента, но массу отличных фильмовых каналов с HD качеством.
    Тогда броди по интернету и ищи халявные ссылки. коих становится всё меньше и меньше.
    А то что у спортсменов гонорары по 20 млн, а у роботяг пару тысяч это нормально по твоему? Спорт должен быть бесплатным, и спортсменам уменшить выплаты в десятки раз нужно, а то уже оборзели