ДЕНИСОВ: «Нічого особистого. Якщо Шахтар запросить Луческу, він прийде»

Але на такі маневри навряд чи буде згоден президент «Шахтаря» Рінат Ахметов

ДЕНИСОВ: «Нічого особистого. Якщо Шахтар запросить Луческу, він прийде»
© ФК Шахтар Донецьк. Ахметов, Денисов, Луческу

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов у ефірі програми Денисов Time відповів на питання, чи можливе повернення Мірчі Луческу в «Шахтар»:

«З урахуванням всього, що ми бачили за останній час в ситуації з приходом Луческу в «Динамо», я не сумніваюся, що якщо завтра «Шахтар» запросить Луческу, він прийде. Правда, я не впевнений, що якщо через півроку або рік його запросить «Динамо», він також не прийде в «Динамо». У Луческу немає нічого особистого. Як у фільмі «Хрещений батько»: «Передайте Майклу, це тільки бізнес, нічого особистого».

Чи готовий буде до таких запрошень «Шахтар»? Думаю, це буде хороше питання для інтерв'ю з президентом Рінатом Ахметовим. Буде цікаво, що він на це скаже. Я особисто не думаю, що на такі маневри з точки зору моралі буде згоден президент «Шахтаря».

Влітку 2020 року Мірча Луческу сенсаційно очолив «Динамо». Несподіванка такого призначення була викликана тим, що румун до цього 12 років був наставником донецької команди.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Денисов Time

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Cruyff
    online
      Cruyff, 28.11.2020 11:50
    +2
    Ще портрета Яника на задньому фоні бракує
    Пенісофф, та тобі дай шмат бабла, ти ж матір рідну продасиш!
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 28.11.2020 09:51
    +2
    "Высокоморальные Наперсточники", ржунемагу!
    sxas dsa
      sxas dsa, 28.11.2020 07:07
    +3
    dd dent, 27.11.2020 23:51
    У этих все бомбит думали б лучше как доиграют в лч
    Они раньше думали,что выиграют ее))
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 28.11.2020 01:34
    +8
    Каа же сильно бомбит у Пенисова
    Semiramida
      Semiramida, 28.11.2020 00:30
    +10
    Похоже коронавирус сильно повлиял на мозги Денисова, коль он несёт такую ахинею! Последствия
    COVIDA отразились на его мозговых функциях! Сам то он понял, что сказал!?
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 28.11.2020 00:27
    +12
    А бамбасянские мрази ни как не угомонятся 🤣🤣🤣 Петух напомаженый , в таблицу взгляни 🤣🤣🤣и расставляйте шире ноги, 10 штук за два матча ещё не предел ... то ли ещё будет )))
    bullyUA
    online
      bullyUA, 28.11.2020 00:17
    +9
    Скорее Сабо с Леоненко станут тренерами Шахтера.
    Hemingway
      Hemingway, 28.11.2020 00:13
    +17
    Щось Денисов останнім часом дуже активно почав працювати в інформаційному полі. Я так підозрюю поступила команда рятувати Павелка?
    SevaCherkago
      SevaCherkago, 27.11.2020 23:56
    +20
    денисов, насколько ты мерзкий слизняк
    dd dent
    online
      dd dent, 27.11.2020 23:51
    +22
    У этих все бомбит думали б лучше как доиграют в лч
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 27.11.2020 23:49
    +22
    Денисов совсем уже в маразм вдался.
    igroxi
      igroxi, 27.11.2020 23:47
    +17
    Сколько можно вонять. Не могут успокоиться. Шахтер идет на дно и им сейчас никто и ничего не поможет. А ДИНАМО докажет и покажет все на поле.
    Рома Карепов
      Рома Карепов, 27.11.2020 23:45
    -17
    Так и будет, Денисов прав
    rugby1970
    online
      rugby1970, 27.11.2020 23:33
    -22
    "У Луческу нет ничего личного" - а как же паталогическая любовь к бабкам, вечное нытье не по теме и обыкновенный старческий маразм??? А еще, в совсем скором будущем "мистер" вместо полотенца = трусами от дождя прикрываться станет...
    dd dent
    online
      dd dent, 27.11.2020 23:51
    +22
    У этих все бомбит думали б лучше как доиграют в лч
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 27.11.2020 23:49
    +22
    Денисов совсем уже в маразм вдался.
    SevaCherkago
      SevaCherkago, 27.11.2020 23:56
    +20
    денисов, насколько ты мерзкий слизняк
    Hemingway
    online
      Hemingway, 28.11.2020 00:13
    +17
    Щось Денисов останнім часом дуже активно почав працювати в інформаційному полі. Я так підозрюю поступила команда рятувати Павелка?
    igroxi
      igroxi, 27.11.2020 23:47
    +17
    Сколько можно вонять. Не могут успокоиться. Шахтер идет на дно и им сейчас никто и ничего не поможет. А ДИНАМО докажет и покажет все на поле.
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 28.11.2020 00:27
    +12
    А бамбасянские мрази ни как не угомонятся 🤣🤣🤣 Петух напомаженый , в таблицу взгляни 🤣🤣🤣и расставляйте шире ноги, 10 штук за два матча ещё не предел ... то ли ещё будет )))
    Semiramida
      Semiramida, 28.11.2020 00:30
    +10
    Похоже коронавирус сильно повлиял на мозги Денисова, коль он несёт такую ахинею! Последствия
    COVIDA отразились на его мозговых функциях! Сам то он понял, что сказал!?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 28.11.2020 00:17
    +9
    Скорее Сабо с Леоненко станут тренерами Шахтера.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 28.11.2020 01:34
    +8
    Каа же сильно бомбит у Пенисова
    sxas dsa
      sxas dsa, 28.11.2020 07:07
    +3
    dd dent, 27.11.2020 23:51
    У этих все бомбит думали б лучше как доиграют в лч
    Они раньше думали,что выиграют ее))
    Cruyff
    online
      Cruyff, 28.11.2020 11:50
    +2
    Ще портрета Яника на задньому фоні бракує
    Пенісофф, та тобі дай шмат бабла, ти ж матір рідну продасиш!
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 28.11.2020 09:51
    +2
    "Высокоморальные Наперсточники", ржунемагу!