Барком з великими труднощами лише у п'ятій партії переміг Юракадемію

У Львові, Городку та Тростянці пройшли чергові матчі п'ятого туру чоловічої Суперліги

© ФВУ

Сьогодні на чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги продовжилися ігри 5-го туру, який розпочався напередодні. Знову успіху досягли волейболісти клубу «Епіцентр-Подоляни» з Городка, які впевнено обіграли чернігівський «Буревісник-ШВСМ» з рахунком 3:0. 19 очок у переможців набрав Олександр Буздуган і 12 Володимир Сидоренко. В студентській команді відзначився Павло Камінський - 14 очок.

Ця перемога дозволила підопічним Юрія Мельничука зміцнити свої лідерські позиції і вже на 10 очок випередити найближчого переслідувача житомирський «Житичі-ПНУ», який також в трьох сетах переміг «Серце Поділля» з Вінниці. У перших більше інших очок набрали Віталій Бондар - 16 і Ален Дідович - 11, а у тих, хто програв, 15 очок було в активі Романа Волкова і 10 у Олександра Титаренка.

Найцікавішим же у п'ятницю вийшов матч у Львові, де один з провідних клубів країни і учасник єврокубків цього сезону місцевий «Барком-Кажани» приймав молодий колектив харківської «Юракадемії». Перед грою, здавалося, що господарі майданчика без особливих проблем візьмуть три очки, проте гра показала, що прогнози справа невдячна і вони далеко не завжди збуваються.

Вигравши з мінімальною перевагою перший сет 25:23, львів'яни програли два наступних з однаковим рахунком 21:25. І в четвертій партії харків'яни були близькі до успіху і до того, щоб завершити поєдинок на свою користь. Але з великими труднощами виграли господарі майданчика 25:23. В п'ятому скороченому сеті все вирішилося в самій кінцівці, де втретє за цей вечір львів'яни взяли гору лише з мінімальною перевагою 17:15. Звичайно ж, підопічні Угіса Крастіньша заслужили таку важку перемогу, але й харківські юристи під керівництвом Сергія Коваленка показали, що й вони цілком можуть на рівних грати з сильним суперником і відбирати у них очки.

Ще в двох матчах туру ВК «МХП-Вінниця» виграв у свого молодіжного складу ВСК «МХП-Вінниця» 3:1, а «Покуття-Прибилів» з Івано-Франківської області завдав поразки харківському «Локомотиву» 3:0.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 27 листопада
Городок. Хмельницька область

«Епіцентр-Подоляни» (Городок) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:0 (25:16, 25:13, 25:16)
«Серце Поділля» (Вінниця) - «Житичі-ПНУ» (Житомир)
0:3 (22:25 18:25, 18:25)

Львів
«Барком-Кажан» (Львів) - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
3:2 (25:23, 21:25, 21:25, 25:23, 17:15)
«Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область) - «Локомотив-збірна Харківської області-1»
3:0 (25:18, 26:24, 25:20)

Тростянець. Вінницька область
ВК «МХП-Вінниця» - ВСК «МХП-Вінниця»
3:0 (25:27, 25:18, 25:19, 25:20)

Після сьогоднішніх матчів становище команд у турнірній таблиці чоловічої Суперліги таке:
1. «Епіцентр-Подоляни» 9 матчів, 9 перемог, 0 поразок, 25 очок, співвідношення партій 27 - 4
2. «Житичі-ПНУ» 6, 5, 1, 15, 15 - 3
3. ВК «МХП-Вінниця» 7, 4, 3, 13, 15 - 11
4. «Серце Поділля» 9, 4, 5, 11, 14 - 19
5. «Барком-Кажани» 4, 3, 1, 9, 11 - 5
6. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 6, 2, 4, 8, 11 - 13
7. «Покуття-Прибилів» 4, 2, 2, 5, 6 - 8
8. «Буревісник-ШВСМ» 6, 2, 4, 5, 6 - 15
9. ВСК «МХП-Вінниця» 7, 1, 6, 5, 9 - 19