Віталій Сачко вийшов до півфіналу челленджера в Лімі

Український тенісист продовжує радувати своїх уболівальників

Віталій Сачко вийшов до півфіналу челленджера в Лімі
© Lima Challenger Copa Claro. Віталій Сачко

Український тенісист Віталій Сачко (№496 ATP) продовжив переможну серію в основній сітці грунтового челленждера в Лімі (Перу).
 
В 1/4 фіналу українець, який подолав кваліфікацію, в двох сетах переграв чилійця Алехандро Табіло (№175 ATP).
 
Ліма. Чвертьфінал
Віталій Сачко (Україна) - Алехандро Табіло (Чилі) - 6:4, 6:4
 
У півфіналі Віталій змагатиметься проти аргентинця Тьяго Августина Тіранте (№539 ATP), який також стартував у кваліфікації.

Вихід до півфіналу дозволить українцю піднятися майже на сотню позицій у світовому рейтингу, потенційна перемога на турнірі - підніме його ще на одну сотню вище.
 
Раніше Сачко вийшов до фіналу парного розряду на цих же змаганнях.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 28.11.2020 01:47
    +3
    Дроп шоти респект! Молодець!
    Illya Mandebura
    online
      Illya Mandebura, 27.11.2020 22:36
    +4
    Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Да , Відень вообще круто вплинув на Сачка. І завтра він вже може стати 3ю ракеткою України
    True
      True, 27.11.2020 22:10
    +3
    Топчик!
    Приємно дивує!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    +5
    Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    +6
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    Александр Ад
      Александр Ад, 27.11.2020 21:43
    +7
    Однозначно молодець!так трімати!Вдачі в півфіналі!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 27.11.2020 21:43
    +7
    Однозначно молодець!так трімати!Вдачі в півфіналі!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    +6
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    +5
    Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Illya Mandebura
    online
      Illya Mandebura, 27.11.2020 22:36
    +4
    Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Да , Відень вообще круто вплинув на Сачка. І завтра він вже може стати 3ю ракеткою України
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 28.11.2020 01:47
    +3
    Дроп шоти респект! Молодець!
    True
      True, 27.11.2020 22:10
    +3
    Топчик!
    Приємно дивує!