Виталий Сачко вышел в полуфинал челленджера в Лиме

Украинский теннисист продолжает радовать своих болельщиков

Виталий Сачко вышел в полуфинал челленджера в Лиме
© Lima Challenger Copa Claro. Виталий Сачко

Украинский теннисист Виталий Сачко (№496 ATP) продолжил победную серию в основной сетке грунтового челленждера в Лиме (Перу).
 
В 1/4 финала украинец, который преодолел квалификацию, в двух сетах переиграл чилийца Алехандро Табило (№175 ATP).
 
Лима. Четвертьфинал
Виталий Сачко (Украина) – Алехандро Табило (Чили) – 6:4, 6:4
 
В полуфинале Виталий сразится против аргентинца Тьяго Августина Тиранте (№539 ATP), который также стартовал в квалификации.

Выход в полуфинал позволит украинцу подняться почти на сотню позиций в мировом рейтинге, потенциальная победа на турнире – поднимет его еще на одну сотню выше.

Ранее Сачко вышел в финал парного разряда на этих же соревнованиях.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 28.11.2020 01:47
    +3
    Дроп шоти респект! Молодець!
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 27.11.2020 22:36
    +4
    Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Да , Відень вообще круто вплинув на Сачка. І завтра він вже може стати 3ю ракеткою України
    True
      True, 27.11.2020 22:10
    +3
    Топчик!
    Приємно дивує!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    +5
    Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    +6
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 27.11.2020 21:43
    +7
    Однозначно молодець!так трімати!Вдачі в півфіналі!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 27.11.2020 21:43
    +7
    Однозначно молодець!так трімати!Вдачі в півфіналі!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    +6
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    +5
    Stanislav Matusevych, 27.11.2020 21:55
    Дивно, адже теніс Віталія не можна назвати грунтовим. Але перелом у психології після Відня стався настільки серйозний, що він зараз здатний розбирати складних як для себе грунтовиків з другої сотні. Круто, що тут скажеш.
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 27.11.2020 22:36
    +4
    Martin Riggs, 27.11.2020 22:07
    "В тенісі все реально в дуже короткий проміжок часу, але потрібно бути до цього готовим" (Стаховський).
    На 100% впевнений, що якби не було Відня, то Віталій тут би програв у першому колі. Казав мені, що улюблене покриття хард і ще килим, це на підтвердження того, що його гра не грунтова)
    Да , Відень вообще круто вплинув на Сачка. І завтра він вже може стати 3ю ракеткою України
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 28.11.2020 01:47
    +3
    Дроп шоти респект! Молодець!
    True
      True, 27.11.2020 22:10
    +3
    Топчик!
    Приємно дивує!