Микола МОРОЗЮК: «Не можу сказати, чи будемо ми разом з Іриною»

Поки що пара разом виховує сина, але разом не живе

Микола МОРОЗЮК: «Не можу сказати, чи будемо ми разом з Іриною»
© Ірина та Микола Морозюк

Екс-гравець «Динамо» Микола Морозюк розповів, які у нього зараз відносини з дружиною Іриною.
 
«Супервідвертих сенсації я не видам. Зараз у нас батьківські відносини, оскільки у нас є син. Не більше, не вірте чуткам. У нас нормальне адекватне спілкування, засноване на взаємоповазі. Нам немає чому воювати, у нас дуже хороші відносини, тому що у нас є син. Зараз ми не разом. Чи будемо разом в майбутньому - не можу сказати. Життя таке, що я не можу говорити, що буде зі мною через 10 або 5 років», - сказав Морозюк.
 
Нагадаємо, в травні Ірина Морозюк розповіла про розставання з чоловіком.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Trollface
    online
      Trollface, 26.11.2020 18:23
    0
    Иришка слабая на передок.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.11.2020 16:37
    +5
    Опа, а все зря переживали что новостей нет
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:23
    +3
    Юрий Карпенко, 26.11.2020 15:41
    На кой она тебе надо, её уже пол Киева перетаскало
    Ведёшь статистику?
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:23
    +3
    Ну вот кому это интересно?
    Если кто скажет, что мне, раз коментирую, скажу нет, просто зашел задать этот вопрос.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 26.11.2020 15:41
    +3
    На кой она тебе надо, её уже пол Киева перетаскало
    R1d3r
    online
      R1d3r, 26.11.2020 15:40
    +11
    Новость, которую мы все ждали
    R1d3r
    online
      R1d3r, 26.11.2020 15:40
    +11
    Новость, которую мы все ждали
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.11.2020 16:37
    +5
    Опа, а все зря переживали что новостей нет
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:23
    +3
    Юрий Карпенко, 26.11.2020 15:41
    На кой она тебе надо, её уже пол Киева перетаскало
    Ведёшь статистику?
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:23
    +3
    Ну вот кому это интересно?
    Если кто скажет, что мне, раз коментирую, скажу нет, просто зашел задать этот вопрос.
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 26.11.2020 15:41
    +3
    На кой она тебе надо, её уже пол Киева перетаскало
    Trollface
    online
      Trollface, 26.11.2020 18:23
    0
    Иришка слабая на передок.