25.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Група D. Аталанта без Маліновського взяла реванш у Ліверпуля

«Аякс» знову виявився сильнішим за «Мідтьюлланд»

Група D. Аталанта без Маліновського взяла реванш у Ліверпуля
© ФК Ліверпуль

У середу, 25 листопада, відбулися матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів в групі D.
 
«Аталанта» на виїзді взяла реванш за домашню поразку від «Ліверпуля», а «Аякс» вдруге здолав «Мідтьюлланд».
 
Данський клуб втратив шанси на продовження боротьби, решта команд розіграють три перших місця.
 
Ліга чемпіонів. Група D, четвертий тур
 
«Ліверпуль» - «Аталанта» - 0:2
Голи: 0:1 - 60 Ілічич, 0:2 - 64 Гозенс.
 
«Аякс» - «Мідтьюлланд» - 3:1
Голи: 1:0 - 47 Гравенберх, 2:0 - 49 Мазрауї, 3:0 - 66 Нерес, 3:1 - 80, пенальті Мабіл.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 11:43
    0
    s
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 11:41
    0
    скажем так, у Ливерпуля в старте только три игрока основы было: Мане, Салах, Вейналдум. Все остальные либо игроки из академии, либо дебютанты, либо резервисты.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 11:39
    0
    asd
    Sentinel
      Sentinel, 26.11.2020 00:21
    0
    bzzzzz, 26.11.2020 00:15
    не пойму что за гонево на Ливерпуль... у них пол состава из академии играло, у спорт юа даже нет в базе имен этих игрков... я вопще даже удивлен, что Ливерпуль не смотря на это, довольно уверенно доминировал в матче.
    Разве что в обороне. Новых лиц в нападении/полузащите не замечено.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 26.11.2020 00:19
    0
    bzzzzz, 26.11.2020 00:15
    не пойму что за гонево на Ливерпуль... у них пол состава из академии играло, у спорт юа даже нет в базе имен этих игрков... я вопще даже удивлен, что Ливерпуль не смотря на это, довольно уверенно доминировал в матче.
    ахах, ти не кротофан часом? домінували вони
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 00:15
    -5
    не пойму что за гонево на Ливерпуль... у них пол состава из академии играло, у спорт юа даже нет в базе имен этих игрков... я вопще даже удивлен, что Ливерпуль не смотря на это, довольно уверенно доминировал в матче.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 25.11.2020 23:59
    0
    Ліверпуль вийшов наче на тренування, жодного удару по воротам за весь матч.
    це не футбол, а хрін зна шо, чемпіон Англії не має права так грати, тим більше на домашньому стадіоні
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.11.2020 23:59
    -1
    тут вся борьба впереди-датчане сольют всем
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.11.2020 23:59
    -1
    тут вся борьба впереди-датчане сольют всем
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.11.2020 23:59
    0
    тут вся борьба впереди-датчане сольют всем
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 25.11.2020 23:59
    +1
    Вот что значит отомстили за унизительное домашние поражение, не то что наши циркачи.
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 25.11.2020 23:59
    +1
    Вот что значит отомстили за унизительное домашние поражение, не то что наши циркачи.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 11:43
    0
    s
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 11:41
    0
    скажем так, у Ливерпуля в старте только три игрока основы было: Мане, Салах, Вейналдум. Все остальные либо игроки из академии, либо дебютанты, либо резервисты.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2020 11:39
    0
    asd
    Sentinel
      Sentinel, 26.11.2020 00:21
    0
    bzzzzz, 26.11.2020 00:15
    не пойму что за гонево на Ливерпуль... у них пол состава из академии играло, у спорт юа даже нет в базе имен этих игрков... я вопще даже удивлен, что Ливерпуль не смотря на это, довольно уверенно доминировал в матче.
    Разве что в обороне. Новых лиц в нападении/полузащите не замечено.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 26.11.2020 00:19
    0
    bzzzzz, 26.11.2020 00:15
    не пойму что за гонево на Ливерпуль... у них пол состава из академии играло, у спорт юа даже нет в базе имен этих игрков... я вопще даже удивлен, что Ливерпуль не смотря на это, довольно уверенно доминировал в матче.
    ахах, ти не кротофан часом? домінували вони
    viktor112007
    online
      viktor112007, 25.11.2020 23:59
    0
    Ліверпуль вийшов наче на тренування, жодного удару по воротам за весь матч.
    це не футбол, а хрін зна шо, чемпіон Англії не має права так грати, тим більше на домашньому стадіоні
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.11.2020 23:59
    0
    тут вся борьба впереди-датчане сольют всем