Теофімо ЛОПЕС: «Ломаченко? Зі 100 реваншів я виграю всі»

Американець впевнений, що Василь Ломаченко не зможе його перемогти

Теофімо ЛОПЕС: «Ломаченко? Зі 100 реваншів я виграю всі»
© Instagram. Теофімо Лопес

Американський боксер Теофімо Лопес, який в жовтні переміг Василя Ломаченка, вважає, що в українця немає шансів взяти у нього реванш:

«На мій погляд, Ломаченко однозначно показав, що може залишитися в легкій вазі. Я думаю, що він зустрічався з топовими боксерами, які домінували в дивізіоні.

Однак я вважаю, що він не зможе змагатися з такими бійцями, як я. Навіть якщо говорити про реванш, можна зробити це 100 разів, але я візьму гору в кожному бою.

Мені здається, що Ломаченку просто потрібно повернутися туди, де він відчуває себе більш комфортно. Я думаю, що найкраще для решти його кар'єри йому підходить друга напівлегка вага».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fightnews

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 25.11.2020 16:15
    -1
    Антитроль, 24.11.2020 17:33
    Впевнений в своїй перемозі? Дай реванш!
    Он хочет много денег... ооооооооооооочень много денег. Вот эти два трындуна и включили помела на полную, если хорошо смогут раскрутить - реванш будет (если не испугаются, думаю, нет)
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 25.11.2020 08:40
    0
    В реванше уася ляжет до 6 раунда.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 24.11.2020 20:44
    -4
    Какой реванш? После всего того, что Лопес сделал в ринге с васькой, как порядочный человек, он обязан был жениться на нем.
    Trollface
      Trollface, 24.11.2020 18:32
    +3
    Лопес реванш не даст. Понимает ,что проиграет.
    Антитроль
      Антитроль, 24.11.2020 17:33
    +3
    Впевнений в своїй перемозі? Дай реванш!
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 24.11.2020 17:18
    +1
    Он наверное до пенсии будет этим бухвалится,уже хочется,что бы кто то его *заткнул*.
    zac1310
    online
      zac1310, 24.11.2020 16:31
    +3
    Я не люблю таких спортсменов (исключение Фьюри, но там - особый случай)
    Мне ближе манера поведения братьев Кличко, или Феди Емельяненко.
    zac1310
    online
      zac1310, 24.11.2020 16:28
    -1
    Та ты согласись на него сначала, и проведи, а потом за сотню говори.
    P.S. Конечно (если реванш будет) Лопес может выиграть и в реванше, а может и нет - первый матч был близким (для меня на удивление)
    Trollface
    online
      Trollface, 24.11.2020 18:32
    +3
    Лопес реванш не даст. Понимает ,что проиграет.
    Антитроль
      Антитроль, 24.11.2020 17:33
    +3
    Впевнений в своїй перемозі? Дай реванш!
    zac1310
    online
      zac1310, 24.11.2020 16:31
    +3
    Я не люблю таких спортсменов (исключение Фьюри, но там - особый случай)
    Мне ближе манера поведения братьев Кличко, или Феди Емельяненко.
    Pol Chopa
    online
      Pol Chopa, 24.11.2020 17:18
    +1
    Он наверное до пенсии будет этим бухвалится,уже хочется,что бы кто то его *заткнул*.
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 25.11.2020 08:40
    0
    В реванше уася ляжет до 6 раунда.