Усик відмовився від 1,5-2 мільйонів заради бою з Чісорою

Боксеру довелося йти на фінансові поступки

Усик відмовився від 1,5-2 мільйонів заради бою з Чісорою
© boxingscene.com

Олександр Усик заради проведення бою з Дереком Чісорою був змушений погодитися на зниження гонорару, оскільки поєдинок проходив без глядачів.

«Не знаю, скільки Дерек там домовився, але я пішов на поступки, щоб бій відбувся. 1,5 мільйони, 2 мільйони десь умовних одиниць скинув. Не було глядачів та інші чинники».

«Ситуація така, що рік я не боксував, 8 місяців тренувався, тричі починав тренувальний табір», - сказав Усик.

Українець переміг одноголосним рішенням суддів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — USYK17

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Бокс и Политика
    online
      Бокс и Политика, 22.11.2020 19:08
    -2
    Попам наверное пару лямов раздал.
    Ya H
      Ya H, 22.11.2020 18:09
    +1
    lenares85, 22.11.2020 10:55
    Странно как-то так и вариантов небыло так заработал , при зритилях было б больше. Напишите сколько он даёт на благотворительность, это б была новость..
    Он тратит на спонсирование филиала фсб в Украине - масковскаго потреорхада.
    lenares85
      lenares85, 22.11.2020 10:55
    +4
    Странно как-то так и вариантов небыло так заработал , при зритилях было б больше. Напишите сколько он даёт на благотворительность, это б была новость..
    an52
      an52, 22.11.2020 00:30
    +4
    Заголовок такий, ніби Усіку пропонували десь на стороні 2 млн, а він відмовився, щоби провети бій! А хіба в нього були інші варіанти?
    john2222
      john2222, 21.11.2020 22:28
    -5
    ути пути! бедняжка ватная!
    lenares85
    online
      lenares85, 22.11.2020 10:55
    +4
    Странно как-то так и вариантов небыло так заработал , при зритилях было б больше. Напишите сколько он даёт на благотворительность, это б была новость..
    an52
      an52, 22.11.2020 00:30
    +4
    Заголовок такий, ніби Усіку пропонували десь на стороні 2 млн, а він відмовився, щоби провети бій! А хіба в нього були інші варіанти?
    Ya H
    online
      Ya H, 22.11.2020 18:09
    +1
    lenares85, 22.11.2020 10:55
    Странно как-то так и вариантов небыло так заработал , при зритилях было б больше. Напишите сколько он даёт на благотворительность, это б была новость..
    Он тратит на спонсирование филиала фсб в Украине - масковскаго потреорхада.