Northern Ireland Open: визначилися пари півфіналістів

На турнірі в Англії зіграні поєдинки 1/4 фіналу

864
0

В англійському Мілтон-Кінсі триває Відкритий чемпіонат Північної Ірландії. Напередодні були зіграні чвертьфінали.

Джадд Трамп і Ронні О'Салліван, схоже, всерйоз мають намір втретє поспіль зіграти в фіналі Northern Ireland Open. У минулому і позаминулому році, нагадаємо, сильнішим був Джадд: він виграв обидва матчі з однаковим рахунком 9:7. Обидва снукеристи вже вийшли в півфінал цьогорічного турніру.

Трамп переміг Скотта Доналдсона, хоча початок матчу видався непростим. Перші три фрейми тривали майже півтори години і завершилися перемогою Джадда - 2:1. Після чого справа пішла швидше, і Трамп за допомогою двох півсотенних серій і сенчурі домігся перемоги - 5:1.

Алі Картер виграв у Курта Мефліна з рахунком 5:3, хоча саме норвежець взяв перші два фрейми. Але потім три півсотенні серії дозволили Картеру зрівняти рахунок і вийти вперед.

О'Салліван, володар рекордних 37 титулів, у 78-й раз зіграє в півфіналі рейтингових змагань. Ронні обіграв Діна Цзюньхуея. Китаєць у перших двох фреймах оформив серії в 121 і 87 очок, але після цього за справу взявся О'Салліван. Чотири півсотенні серії дозволили йому виграти матч 5:2 і довести рахунок особистих зустрічей з Діном до 15:4.

Нарешті, №67 світового рейтингу Девід Грейс вдруге в кар'єрі пробився у півфінал рейтингового турніру, обігравши Яня Бінтао. Суперники обмінювалися фреймами і на перерву пішли за рахунку 2:2. Але після відновлення гри Грейс оформив брейки в 70, 59 і 104 очок і вийшов в полйфінал - 5:2.

У суботу, 21 листопада, відбудуться поєдинки 1/2 фіналу.

Northern Ireland Open, 1/16 фінала (19 листопада)
Джадд Трамп  – Люка Бресель  – 4:3
Енді Хікс  – Мартін Гоулд  – 3:4
Ноппон Саенгхам  – Стівен Магуайр  – 4:0
Скотт Дональдсон  – Марк Аллен  – 4:1
Кайрен Вілсон  – Майкл Холт  – 2:4
Девід Грейс  – Майкл Вайт  – 4:3
Баррі Пінчес  – Янь Бінтао  – 1:4
Чжао Сіньтун  – Лукас Клекерс  – 4:0