Матч-відповідь – формальність? Галичанка розгромила Куманово в євротурнірі

Львівський колектив здобув впевнену перемогу

2356
0
facebook.com

У першому поєдинку третього раунду Європейського кубка з гандболу (1/16 фіналу) «Галичанка» обіграла македонський клуб «Куманово» з рахунком 33:17.

Відразу після початку зустрічі львів'янки почали відриватися від суперниць. При цьому господарки майданчику не реалізовували велику кількість контратак. Благо, кураж спіймала голкіпер «Галичанки» Марія Гладун. Надійна гра суперниць в обороні, велика кількість втрат і впевнена гра воротарів - такий підсумок малорезультативного, як для гандболу, першого тайму. Але головне, що перед перервою львів'янки зуміли забезпечити собі різницю «+3». Кращим снайпером «Галичанки» в першій 30-хвилинці стала Тетяна Поляк, яка закинула 4 м'ячі.

У другому таймі господарки майданчику перестали грішити марнотратством в атаці, і розрив у рахунку на їхню користь став відразу збільшуватися. У той же час, у македонок атакуюча гра зовсім не клеїлася, а в воротах «Галичанки» продовжувала блискуче діяти Гладун. Багато в чому завдяки впевненій грі голкіпера львів'янки забезпечили собі комфортну перевагу перед повторною зустріччю.

За згодою сторін обидва поєдинки суперниці проводять на українській землі, оскільки домашня арена «Куманово» знаходиться на реконструкції. Тому матч-відповідь пройде також у львівському Палаці спорту «Галичина». Гра відбудеться 22-го листопада і розпочнеться о 12:00.