| Оновлено 19 листопада 2020, 21:11
430
0

СК Прометей зміцнив своє лідерство в жіночій Суперлізі

В першому матчі 5-го туру волейболістки з Кам'янського перемогли луцьку «Волинь»

430
0
ФВУ

Напередодні поєдинком команд «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (Житомир) та «Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль) розпочався 5-й тур чемпіонату України з волейболу серед жінок Суперліги. А сьогодні відбулися ще чотири гри.

У Луцьку спочатку на майданчик вийшли волейболістки місцевого клубу «Волинь-Університет-ОДЮСШ» і СК «Прометей» (Кам'янське). Перший сет тут вийшов найцікавішим. Незважаючи на те, що гості довгий час були попереду і в кінцівці партії мали два сетболи 22:24, підопічні Сергія Федонюка змогли зрівняти рахунок 24:24. Але на більше волинських дівчат не вистачило 24:26. Дві наступні партії приїжджа команда вже виграла більш впевнено 13:25 і 21:25. У складі переможців відразу четверо гравців набрали більше десяти очок: Анастасія Крайдуба - 16, Діана Мелюшкіна - 13, Катерина Дудник і Катерина Сильченкова - по 12. У господарів майданчика відзначимо Людмилу Осачук, яка набрала 14 очок і Ганну Артішук - 10.

Тут же в іншому матчі першого ігрового дня южненський «Хімік» без особливих проблем обіграв «Регіну-МЕГУ-ОШВСМ» з Рівного 3:0.

А у Полтаві запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» в трьох партіях перемогла місцеву «Полтавчанку-ПНПУ» і, завдяки цьому успіху, піднялася на друге місце в турнірній таблиці. Найбільше очок у гостей набрали Наталія Луханіна - 18, Вікторія Савченко - 15 та Антоніна Жук - 10.

І, нарешті, ще в одному поєдинку дніпровська «Аланта» з рахунком 3:1 перемогла чернігівський «Університет-ШВСМ».

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 5 тур. 19 листопада
Луцьк
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) - СК «Прометей» (Кам'янське)

0:3 (24:26, 13:25, 21:25)
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) - «Хімік» (Южний)
0:3 (11:25, 11:25, 8:25)

Полтава
«Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)

0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
«Університет-ШВСМ» (Чернігів) - «Аланта» (Дніпро)
1:3 (25:23, 13:25, 15:25 9:25)

Турнірна таблиця жіночої Суперліги після сьогоднішніх ігор:
1. СК «Прометей» (Кам'янське) 6 матчів, 6 перемог, 0 поразок, 18 очок, співвідношення партій 18 - 1
2. «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) 7, 5, 2, 16, 17 - 6
3. «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (Житомир) 7, 5, 2, 14, 17 - 10
4. «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) 7, 5, 2, 14, 15 - 9
5. «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) 7, 5, 2, 13, 15 - 11
6. «Хімік» (Южний) 5, 4, 1, 12, 13 - 3
7. «Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль) 7, 2, 5, 6, 9 - 17
8. «Аланта» (Дніпро) 8, 2, 6, 6, 8 - 20
9. «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава) 8, 1, 7, 6, 9 - 22