Туреччина – Росія – 3:2. Битва у Стамбулі. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд поєдинку 5-го туру Ліги націй

14693
20
Twitter

15 листопада в матчі Ліги націй B Туреччина переграла Росію в результативному поєдинку (3:2).

На 24-й хвилині росіяни залишилися в меншості після вилучення Андрія Семенова. Ведучи в рахунку, росіяни пропустили 3 голи, а потім зуміли відіграти лише один.

Голи: Кенан Караман, 26, Дженгиз Юндер, 32, Дженк Тосун, 51 (пенальті) – Черишев, 11, Кузяєв, 57.

Дивіться відео голів та огляд поєдинку Туреччина – Росія – 3:2.

ГОЛ!  0:1. Черишев, 11 хв.

Вилучення: Семенов, 24 хв.

ГОЛ! 1:1. Кенан Караман, 26 хв.

ГОЛ! 2:1. Дженгіз Юндер, 32 хв.

ГОЛ! 3:1. Дженк Тосун, 51 хв (пенальті)

ГОЛ! 3:2. Кузяєв, 57 хв.