До камбеку не дотягли. Одеса обіграла Грачаніцу, але вибула з євротурніру

Одеський гандбольний клуб не зміг пройти боснійців

893
0

Гандбольний клуб «Одеса» не зміг у двоматчевому протистоянні здолати боснійську «Грачаніцу» і вибув з розіграшу Європейського Кубку.

Хоча після поразки в суботньому поєдинку 22:28 номінальні гості були близькі до камбеку. Тривалий час на майданчику точилася рівна гра, але з другої половини першого тайму одесити почали відриватися від суперників. На перерву команди пішли за переваги «+5» одеського колективу.

У другому таймі одесити продовжили відчувати себе впевнено на майданчику, і різниця досягала навіть семи м'ячів. А ось потім боснійці зуміли переломити хід зустрічі, ще й голкіпер Жасмин Хушич зловив кураж, раз по раз рятуючи ворота «Грачаніци». У підсумку, боснійці зуміли забезпечити собі прийнятний результат.

Європейський кубок. Другий раунд. Матч-відповідь.

«Грачаніца» - «Одеса» - 26:30 (12:17)

Перший матч - 28:22

«Грачаніца»: Дорде Бошич, Дарко Іліч (1), Нікола Перович (7), Аді Дзинович (4), Халіл Сахданович (4), Борис Бошич, Міле Кузович (2), Жасмин Хушич, Душан Живанов (5), Аддіс Шуша, Азер Мушич, Омер Мехмедович (1), Едвін Джелілович (1), Дамір Кадрич (1), Аді Мехмеджаідж

«Одеса»: Ігор Судавцов, Вадим Леонтьєв, Костянтин Самолевський (1), Вадим Вірич (9), Євген Марченко, Дмитро Коваленко (3), Ігор Діденко, Андрій Драний, Олег Іванченко (2), Руслан Діякону (8), Степан Ніколюк, Владислав Нападайло (4), Віктор Маломан (2), Віталій Мазур (1), Олександр Бугаков

Арбітри: Доріан Сирбу, Віктор Сердюк (обидва - Молдова)

Спорткомплекс «Маяки» (Маяки, Одеська область, Україна)