СК Прометей впевнено переміг Орбіту з рахунком 3:0

У Кам'янському відбувся перенесений матч 4-го туру жіночої Суперліги

294
1
СК Прометей

Гра між кам'янським СК «Прометеєм» і «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ» із Запоріжжя мала пройти ще в середині жовтня у Слобожанському в рамках четвертого туру чемпіонату України жіночої Суперліги. Але тоді через хворобу гравців і тренерів запорізького клубу вона була перенесена на сьогодні. Причому місце зустрічі теж було змінено і поєдинок пройшов в цієї суботи в Кам'янському.

Перший сет цілком і повністю залишився за господарками майданчика. Досить сказати, що волейболістки «Орбіти» не змогли в ньому набрати навіть десяти очок. Друга партія спочатку вийшла більш рівною, але після рахунку 12:12, команда СК «Прометей» набрала дев'ять (!) очок поспіль і цим забезпечила собі результат боротьби на свою користь - 25:18. Щодо третього сету, то тут гості теж постаралися чинити опір учаснику Кубка ЄКВ нинішнього сезону від України. Але знову після рахунку 11:10 кам'янська команда різко додала і пішла у відрив - 20:12. Далі вже була справа техніки - 25:17 і 3:0 в матчі.

У переможців більше за інших очок набрали Анастасія Крайдуба - 15 і Катерина Дудник - 12. А у тих, хто програв, відзначилася Вікторія Савченко - 8.

Після цієї перемоги підопічні Івана Петкова очолили турнірну таблицю чемпіонату країни, маючи в своєму активі 15 очок.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 4 тур. 14 листопада
Кам'янське
СК «Прометей» (Кам'янське) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)

3:0 (25:9, 25:18, 25:17)

Турнірне становище в жіночої Суперліги після сьогоднішнього матчу таке:
1. СК «Прометей» (Кам'янське) 5 матчів, 5 перемог, 0 поразок, 15 очок, співвідношення партій 15 - 1
10. «Університет-ШВСМ» (Чернігів) 7, 0, 7, 0, 1 - 21

Матчі п'ятого туру мають пройти в період з 18 по 20 листопада в Житомирі, Полтаві та Луцьку.

(1)

Італійський Трентіно став переможцем чоловічої Ліги чемпіонів
Волейбол | 05 травня 2024, 20:31 0

У фінальному матчі волейболісти з Тренто завдали поразки польському «Ястшембски Вегель» 3:0