Різні тайми. Одеса програла Грачаніці в першому матчі Європейського Кубка

Одеський клуб поступився боснійському віце-чемпіону

1364
0

Гандбольний клуб «Одеса» провів перший матч другого раунду Європейського кубку проти боснійської «Грачаніци».

Майже всю першу половину зустрічі одесити лідирували в рахунку: максимальний відрив господарів майданчика досягав трьох м'ячів. Але в кінцівці першої 30-хвилинки боснійці вирівняли ситуацію на майданчику. А коли час закінчився, гості заробили право на 9-метровий, і Дамір Кадрич відправив на перерву свою команду з перевагою «+1».

Другий тайм пройшов невдало для одеситів. Вони постійно були в ролі наздоганяючих, а рахунок на користь боснійців невблаганно ріс. У підсумку, «Грачаніца» забезпечила собі комфортну перевагу «+6».

Зустріч у відповідь відбудеться в неділю, 15-го березня, також в спорткомплексі «Маяки». Початок - 12:00.

Європейський кубок. Другий раунд. Перший матч.

«Одеса» - «Грачаніца» - 22:28 (14:15)

«Одеса»: Ігор Судавцов, Вадим Леонтьєв, Костянтин Самолевський (1), Вадим Вірич (6), Євген Марченко (2), Дмитро Коваленко (6), Ігор Діденко, Андрій Драний, Олег Іванченко, Руслан Діякону (3), Степан Ніколюк (1), Владислав Нападайло (3), Віктор Маломан, Віталій Мазур, Олександр Бугаков

«Грачаніца»: Дорде Бошич, Дарко Іліч, Нікола Перович (2), Аді Дзинович (3), Халіл Сахданович, Борис Бошич, Міле Кузович (1), Жасмин Хушич, Душан Живанов (7), Аддіс Шуша, Азер Мушич, Омер Мехмедович (6), Едвін Джелілович (1), Дамір Кадрич (6), Аді Мехмеджаідж (2)

Арбітри: Доріан Сирбу, Віктор Сердюк (обидва - Молдова)

Спорткомплекс «Маяки» (Маяки, Одеська область, Україна)