Прометей програв вдома перший матч 1/16 фіналу Кубку ЄКВ

Підопічні Івана Петкова в чотирьох партіях поступилися румунській команді «Тирговіште»

786
0
СК Прометей

Після вильоту з кваліфікації нинішньої Ліги чемпіонів у вересні, у СК «Прометей» з'явився шанс вдало виступити в розіграші Кубку ЄКВ. І ось в першому матчі 1/16 фіналу у Запоріжжі підопічні Івана Петкова приймали румунський клуб «Тирговіште».

Перша партія склалася вдало для українок. Вони кілька разів відривалися в рахунку від суперниць, практично повністю контролюючи гру. І хоча гостям на деякий час вдалося навіть вийти вперед 16:17, кінцівку сету волейболістки СК «Прометей» провели відмінно, вигравши 25:21.

І в другій партії до рахунком 15:11 ніщо не віщувало господарям майданчика ускладнень. Мабуть, наша команда в цей момент трохи недооцінила опоненток, дозволивши їм не тільки ліквідувати відставання, а й піти у відрив 19:22. До честі команди з Кам'янського, вона продовжувала боротися. Спершу волейболістки СК «Прометей» зрівняли рахунок 22:22 а потім після вдалої атаки Дар'ї Дрозд першими заробили сетбол. На жаль, три програних поспіль очки не дозволили українкам досягти успіху в цій партії - 24:26.

А ось два наступних сети пройшли за явної переваги «Тирговіште». Перемога у другій партії надала їм сил і у них все стало виходити. Що ж стосується господарок майданчика, то вони, навпаки, стали робити багато помилок і відпускали далеко суперниць в рахунку. У підсумку 19:25 і 16:25 на користь румунської команди.

Склад СК «Прометея» в цьому матчі був таким: Дар’я Дрозд (набрала 7 очок), Лора Кітіпова (2), Катерина Дудник (9), Діана Мелюшкіна (15), Анастасія Крайдуба (18), Катерина Сільченкова (7), Шара Ванегаз (ліберо) - стартовий. На заміну виходили: Алла Політанська (2), Даямі Санчес (7).