| Оновлено 07 листопада 2020, 22:16
18227
10

На камбек не вистачило часу. Україна програла Росії в кваліфікації Євро

Підопічні Миколи Степанця поступилися в другому поєдинку відбіркового турніру чемпіонату Європи

18227
10
facebook.com

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2022 року збірній України довелося починати двома матчами з фаворитом групи 3 командою Росії. І перший поєдинок, який завершився з нічийним результатом в минулий четвер, продемонстрував, що «синьо-жовті» цілком можуть боротися на рівних із грізним опонентом. Так, росіяни зіткнулися з відчутними кадровими втратами, але те ж саме можна сказати і про команду Миколи Степанця.

Впертий характер носила і перша половина повторної зустрічі в Мінську. Спочатку українці повели в рахунку, але в подальшому нашій команді доводилося перебувати в ролі наздоганяючих. Втім, «синьо-жовті» не дозволяли суперникам комфортно почувати себе на майданчику, а максимальний відрив росіян у першому таймі склав 3 м'ячі. У номінальних господарів багато проблем нашій обороні доставляв Атман, а в складі збірної України активними діями вирізнявся Жуков. На перерву команди пішли з мінімальним відривом збірної Росії.

Схожий малюнок спостерігався і на початку другої половини зустрічі. Але потім в грі українців стався провал, яким скористалися росіяни. Розрив у рахунку невблаганно ріс і досяг шести м'ячів. Здавалося, що питання про переможця протистояння знято, але «синьо-жовті» не склали зброю. Підопічні Степанця зуміли скоротити розрив у рахунку, але для більшого у них просто не вистачило часу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу Росії з рахунком 30:28.

Боротьбу за путівку на Євро-2022 збірна України продовжить в березні майбутнього року, коли наша команда проведе дві зустрічі з Фарерськими островами.

Відбірковий турнір чемпіонату Європи. Група 3.

Росія - Україна - 30:28 (15:14)

Росія: Віктор Кірєєв, Дмитро Павленко, Денис Заболотін - Сергій Ніколаєнков, Ігор Сорока (8), Олексій Фокін (1), Павло Андрєєв (1), Олександр Єрмаков (3), Денис Васильєв, Сергій Іванов, Олександр Котов (6), Тимофій Масленников (2), Михайло Виноградов (1), Ілля Белевцов, Павло Атман (4), Дмитро Житников (4).

Україна: Юрій Шамрило, Максим В'юник - Іван Бурзак, Дмитро Тютюнник, Дмитро Ільченко (3), Сергій Онуфрієнко (3), Євген Буйненко, Дмитро Горіга (1), Станіслав Жуков (6), Олександр Кириленко (2), Тарас Миноцький (3), В'ячеслав Садовий, Захар Денисов (2), Євген Жук (2), Едуард Кравченко (6), Артем Козакевич.

Палац спорту «Уруччя» (Мінськ, Білорусь).

Арбітри: Ігор Ковальчук, Олексій Ковальчук (Молдова)