Велика помилка життя. Денисов розповів, чому Вацко повернувся на ТК Футбол

Вацко залишив телеканали в липні 2019 року й рік розвивав свій YouTube-канал

Велика помилка життя. Денисов розповів, чому Вацко повернувся на ТК Футбол
© Instagram. Денисов і Вацко

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов в авторській програмі Денисов Time розповів про причини повернення на канали коментатора Віктора Вацка.

«У цій ситуації було двоє людей – це я і Вітя Вацко. Півтора роки тому Вацко пішов, пославшись на те, що він морально втомився, йому важко і далі він буде розвиватися в YouTube. Ми розійшлися друзями, хоча спілкувалися значно менше. Я на телебаченні зі своїми справами, Вітя – зі своїми «гастролями» на YouTube.

Минуло півтора року. Деякий час назад мені Віктор написав: «Якщо я цікавий тобі як професіонал – я хочу повернутися на канали Футбол». Я відповів Віктору: «Ніколи не сумнівався в твоїх професійних якостях, але ти ж пішов». «Я готовий прийняти будь-які умови», – сказав Віктор. «Я відчуваю, що втратив у житті більше, ніж придбав». Це нормальна життєва історія. Це історія повернення в сім'ю.

Ми зустрічалися двічі. При першій бесіді в основному говорив Віктор. Він сказав, що відхід – велика помилка в його житті. Він сказав, що втратив більше, ніж коментар матчів, роботу на каналі. Він позбувся колективу і атмосфери. І він мріє про те, щоб повернутися. І якщо його мотив і порив зрозумілий – він готовий братися за будь-яку роботу на каналі. Він не бачить для себе ніяких заохочень, преміумних варіантів з точки зору матчів, фінансових умов. Він просто хоче повернутися, і йому реально погано.

Я не сумнівався, що Віктор говорив щиро. Я бачив в його очах великий біль. Для мене це був знак. Цього понеділка відбулася друга зустріч. В ході бесіди він підтвердив, що готовий коментувати клуби з другої частини турнірної таблиці УПЛ, не найзнаковіші матчі УЄФА і т.д.

Більш того, Віктору цікаво зробити проект на YouTube для каналів Футбол. Коли я сказав, що завтра треба коментувати матч «Шахтар» – «Інтер», Вітя був шокований. Він реально не був готовий до цього. Потім Віктор каже: «Так, я згоден, я йду». Далі ми сфотографувалися для Instagram, і трапилася велика сенсація.

Фінансові історії, які навигадували в інтернеті, про якісь 10 тисяч, 5 тисяч – це повна нісенітниця, яка не відповідає дійсності. Немає ніяких фантастичних і особливих умов. Вацко повертається на канали Футбол і вже працює щодня. Це не означає, що Столярчук позбудеться матчів збірної України або Круторогов залишиться без матчів «Шахтаря». Все буде в абсолютній гармонії.

До речі, вчора я прочитав дику нісенітницю про історію Вацка і MEGOGO. Я подзвонив Віктору і попросив пояснити ситуацію. Він сказав, що ніяких предметних переговорів з MEGOGO не було. Вони запропонували і попросили його назвати свої умови. Він, каже, навіть умови не назвав. Просто не хотів йти на MEGOGO».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Денисов Time

(304 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Rizbyar
      Rizbyar, 01.11.2020 15:17
    0
    Класичне "повернення блудного сина"
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:57
    0
    alefteev77, 30.10.2020 22:26
    Зараз нормальну, стабільну, добре оплачувану роботу знайти важко.
    Так що Денісову можна лише сказати дякую, що взяв Вацко назад. На його місце стоять черги бажаючих.
    Ты прав.
    Sergii Sila
      Sergii Sila, 31.10.2020 10:36
    0
    Говорят Витя согласился даже туалеты драять,как по мне это чужь собачья...ХОТЯ.... если просил на коленях то всё может быть.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 31.10.2020 00:22
    -2
    serg1508, 30.10.2020 23:47
    Геморрой губами по лечить Пенисову не надо? Я думаю, Вацко сможет, в знак благодарности.
    Так в Україні два варіанти в футбольній сфері. Або за копійки до Суркіса, або за нормальну зарплату до Ахметова. Чи ви думаєте там є якісь варіанти? Подивіться інтерв'ю з Несенюком, про те скільки платять йому за "любов до ДК"?
    serg1508
      serg1508, 30.10.2020 23:47
    0
    alefteev77, 30.10.2020 22:26
    Зараз нормальну, стабільну, добре оплачувану роботу знайти важко.
    Так що Денісову можна лише сказати дякую, що взяв Вацко назад. На його місце стоять черги бажаючих.
    Геморрой губами по лечить Пенисову не надо? Я думаю, Вацко сможет, в знак благодарности.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.10.2020 22:36
    -1
    Деньги, еще раз деньги и ничего, кроме денег... Только так можно объяснит возвращение блудного сына... Вацко думал, что он все умеет и все может сделать сам. Попробывал, не получилось, оказывается хорошее бабло не просто так зарабатывается... А жить-то привык на широкую ногу, ни в чем себе не отказывая... Призадумался, и понял, что надо возвращаться, иначе никакого светлого будущего возле футбола, лузера никому не нужны. Но мы не знаем подоплеку конфликта, из-за которого Вацко ушел от Денисова, и как ушел... Мог уйти плохо, вызвав раздражение у ахметова, который таких вещей не прощает, сколько таких обидчиков пропали с горизонта жизни... Мы ведь не знаем цену это "возврата" в дружный коллектив под руководством ахметова-Денисова. и на каких реальных условиях состоялось это возвращение... Готовность Вацко пахать на галлерах за тарелку супа, говорит о более глубоком конфликте, который не мог просто так завершиться, без больших потерь одной из сторон.... У меня есть один знакомый журналист, который работая на одном телеканале, имел неосторожность высказаться за рюмкой чая о закулисной деятельности своего директора. После этого с ним просто поговорили,конкретно... И вот уже четыре года он просто работает , с раннего утра до позднего вечера за спасибо от начальника и чисто символическую оплату, которой не хватает даже чтобы оплатить съемную квартиру, и уйти не может, так как не хочет кормить рыб в экватории Черного моря...
    alefteev77
    online
      alefteev77, 30.10.2020 22:26
    -4
    Зараз нормальну, стабільну, добре оплачувану роботу знайти важко.
    Так що Денісову можна лише сказати дякую, що взяв Вацко назад. На його місце стоять черги бажаючих.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:13
    +2
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:05
    Кстати, оказывается МИГОГО скоро русские купят, ммм, весело получается.

    Ох, ти і д=е=б=і=л... Тобі ж казалось НЕОДНОРАЗОВО, щоб ти ЩОСЬ вчив, ЧИМОСЬ достовірним цікавився, АНАЛІЗУВАВ... Звідси ти б знав, що Бренд MEGOGO на московії не запустився, т.я. на московії система покриття зовсім інакша, і мегогошна подача сигналу вийшла, як наш оператор ЛайфСелл з-під підвалини з глюками Тому там ледь живе лише транслятор Okko, на який всі плюються. Є, наскільки мені відомо, - Мегого-Україна, Мегого-Казахстан, Мегого-Латвия, Мегого-Фінляндія, Мегого-Словаччина...
    alefteev77
    online
      alefteev77, 30.10.2020 22:12
    -2
    ihor7003, 30.10.2020 21:01
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    А в чому приниження?
    zakharka
      zakharka, 30.10.2020 22:09
    +4
    После прочитанного -: был для меня Вацко комментатор N6 , стал полный 0.
    Золотая ахметовская клетка рулит.
    Семью кормить надо
    Два жирных кота лижут ручку хозяину ( это про любителя котов), а как по мне - так лижут жопу!
    Удачи, лизуны!
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 30.10.2020 21:58
    -1
    Поки не почую всю ситуацію зі слів Вацка не повірю жодному Пєнісовському слову.
    kirya178
      kirya178, 30.10.2020 21:54
    +1
    Был о Вацко лучшего мнения, интересно кого теперь подвинут на ВФ?
    kerch30
    online
      kerch30, 30.10.2020 21:48
    -1
    И если его мотив и порыв понятен – он готов браться за любую работу на канале. - не скиглите берите лопати и працюйте - работники ...ять
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 30.10.2020 21:44
    0
    а то что Пенисов назначил его на Шахтер-Интер, в последний момент , называется подложил свинью - к матчам, особенно таким , надо готовиться, заранее (статистика , факты и тд), не смотрел его комментарий, но люди говорят пургу нес
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 30.10.2020 21:42
    +3
    ihor7003, 30.10.2020 21:01
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    Я вообще не понимаю, зачем писать о дружбе, о возврате в семью , и тут же "готов на любую работу", "будешь комментировать аутсайдеров...никаких привилегий..фин условий...."... Если бы он был на хорошем счету, то возвращение бы было радушным, и без потерь. Такое ощущение, что Пенисову его всунули без его ведома и задели "эго", или вообще, против его воли.
    alekos59
    online
      alekos59, 30.10.2020 21:41
    +1
    Два пе нисова......
    ALud
      ALud, 30.10.2020 21:36
    +5
    Це і є даунецьке нутро - подати руку, а потім обіср...ти... І тут є момент істини - колись, в 2002році, ахмет теж подавав руку Ющенко, а потім...
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 21:24
    +10
    "Просто не хотів йти на MEGOGO»
    Ну естественно, Вацко спал и видел себя всё это время только на каналах Футбол!!!
    Нет больше ничего в этом мире, только каналы Футбол!!!
    Как эта ваше мнимое "величие" бесит!!!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 30.10.2020 21:21
    +7
    ihor7003, 30.10.2020 21:01
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    Это так по по семейному)))
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:20
    -6
    Sentinel, 30.10.2020 21:17
    А что тут такого зазорного в переговорах с МЕГОГО? Что аж пришлось развенчивать? У Денисова ручки чесались всем сообщить, что Вацко сам попросился назад. Вот он и выложил эту душещипательную историю, цель у которой одна - почесать эго Александра.
    Да ничего такого, это зрада.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.10.2020 21:01
    +30
    Коментар згорнуто. Показати
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    Sentinel
      Sentinel, 30.10.2020 21:05
    +24
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:02
    Тем, что сказал правду, чтобы всякие «инсайдеры» бред не говорили?
    Денисов выставил себя благодетелем, а Вацко лузером. Друзья так не поступают. Да и вообще не этично это как-то.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 30.10.2020 21:05
    +16
    ihor7003, 30.10.2020 21:01
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    Тоже подумал. Видно отношения у них не очень)))
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.10.2020 21:06
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:02
    Тем, что сказал правду, чтобы всякие «инсайдеры» бред не говорили?
    Такие моменты должны оставаться внутри коллектива
    A.V.
    online
      A.V., 30.10.2020 21:11
    +13
    Чого не зробиш, заради грошиків? Себе не продаси?! Хрен вам від ВІтьки Васько... Він сумує за баблом... Ну і х... з ним, з тим Вітиком.
    Sentinel
      Sentinel, 30.10.2020 21:17
    +12
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:06
    Мб Виктор сам согласился, тем более Александр в эфире сказал, что Виктор был в ярости от бреда «инсайдеров».
    А что тут такого зазорного в переговорах с МЕГОГО? Что аж пришлось развенчивать? У Денисова ручки чесались всем сообщить, что Вацко сам попросился назад. Вот он и выложил эту душещипательную историю, цель у которой одна - почесать эго Александра.
    wicker
    online
      wicker, 30.10.2020 21:09
    +12
    Краще б на setanta пішов
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 21:24
    +10
    "Просто не хотів йти на MEGOGO»
    Ну естественно, Вацко спал и видел себя всё это время только на каналах Футбол!!!
    Нет больше ничего в этом мире, только каналы Футбол!!!
    Как эта ваше мнимое "величие" бесит!!!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 30.10.2020 21:21
    +7
    ihor7003, 30.10.2020 21:01
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    Это так по по семейному)))
    ALud
      ALud, 30.10.2020 21:36
    +5
    Це і є даунецьке нутро - подати руку, а потім обіср...ти... І тут є момент істини - колись, в 2002році, ахмет теж подавав руку Ющенко, а потім...
    zakharka
      zakharka, 30.10.2020 22:09
    +4
    После прочитанного -: был для меня Вацко комментатор N6 , стал полный 0.
    Золотая ахметовская клетка рулит.
    Семью кормить надо
    Два жирных кота лижут ручку хозяину ( это про любителя котов), а как по мне - так лижут жопу!
    Удачи, лизуны!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 30.10.2020 21:42
    +3
    ihor7003, 30.10.2020 21:01
    Денисов знатно обосрал и унизил Вацко!
    Я вообще не понимаю, зачем писать о дружбе, о возврате в семью , и тут же "готов на любую работу", "будешь комментировать аутсайдеров...никаких привилегий..фин условий...."... Если бы он был на хорошем счету, то возвращение бы было радушным, и без потерь. Такое ощущение, что Пенисову его всунули без его ведома и задели "эго", или вообще, против его воли.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:13
    +2
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:05
    Кстати, оказывается МИГОГО скоро русские купят, ммм, весело получается.

    Ох, ти і д=е=б=і=л... Тобі ж казалось НЕОДНОРАЗОВО, щоб ти ЩОСЬ вчив, ЧИМОСЬ достовірним цікавився, АНАЛІЗУВАВ... Звідси ти б знав, що Бренд MEGOGO на московії не запустився, т.я. на московії система покриття зовсім інакша, і мегогошна подача сигналу вийшла, як наш оператор ЛайфСелл з-під підвалини з глюками Тому там ледь живе лише транслятор Okko, на який всі плюються. Є, наскільки мені відомо, - Мегого-Україна, Мегого-Казахстан, Мегого-Латвия, Мегого-Фінляндія, Мегого-Словаччина...
    kirya178
      kirya178, 30.10.2020 21:54
    +1
    Был о Вацко лучшего мнения, интересно кого теперь подвинут на ВФ?
    alekos59
    online
      alekos59, 30.10.2020 21:41
    +1
    Два пе нисова......
    Rizbyar
      Rizbyar, 01.11.2020 15:17
    0
    Класичне "повернення блудного сина"
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 11:57
    0
    alefteev77, 30.10.2020 22:26
    Зараз нормальну, стабільну, добре оплачувану роботу знайти важко.
    Так що Денісову можна лише сказати дякую, що взяв Вацко назад. На його місце стоять черги бажаючих.
    Ты прав.
    Sergii Sila
      Sergii Sila, 31.10.2020 10:36
    0
    Говорят Витя согласился даже туалеты драять,как по мне это чужь собачья...ХОТЯ.... если просил на коленях то всё может быть.
    serg1508
      serg1508, 30.10.2020 23:47
    0
    alefteev77, 30.10.2020 22:26
    Зараз нормальну, стабільну, добре оплачувану роботу знайти важко.
    Так що Денісову можна лише сказати дякую, що взяв Вацко назад. На його місце стоять черги бажаючих.
    Геморрой губами по лечить Пенисову не надо? Я думаю, Вацко сможет, в знак благодарности.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 30.10.2020 21:44
    0
    а то что Пенисов назначил его на Шахтер-Интер, в последний момент , называется подложил свинью - к матчам, особенно таким , надо готовиться, заранее (статистика , факты и тд), не смотрел его комментарий, но люди говорят пургу нес