ДЕНИСОВ: «Виграємо у Setanta тендер, і АПЛ повернеться на канали Футбол»

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 збирається повернути чемпіонат Англії

ДЕНИСОВ: «Виграємо у Setanta тендер, і АПЛ повернеться на канали Футбол»
© Детектор Медіа. Олександр Денисов

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов в авторській програмі Денисов Time розповів, що англійська Прем'єр-ліга може повернутися на ТК Футбол:

«Ми дуже хочемо, щоб АПЛ повернулася на телеканали Футбол. Триває другий сезон АПЛ, яку транслює Setanta. Через рік буде новий тендер.

Ми будемо дивитися на цю історію з точки зору бізнесу, розвитку платного ринку телебачення. Будемо дивитися та цілитися. Якщо карти зійдуться – АПЛ повернеться. Ми цьому будемо дуже раді.

Так, ми хочемо повернути АПЛ на наші телеканали і будемо намагатися це зробити в чесному тендері. Ми за чесну боротьбу. Будемо сподіватися, що в наступному році в цій арифметиці все зійдеться до того, що ми зможемо вас порадувати АПЛ на каналах Футбол».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Денисов Time

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
    online
      SportsMan, 31.10.2020 02:40
    0
    В смысле, предложит в два раза больше Сетанты, а потом заявит зрителям, мол, а теперь кАНАЛЫ Футбол 1/2/3 уже по 200 грн/мес.?
    dnepryanin
      dnepryanin, 31.10.2020 00:11
    +3
    Сетанта круче этого калла
    garik_trinity
      garik_trinity, 30.10.2020 23:51
    +1
    У Сетанты? Ну-ну😏😎
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 30.10.2020 23:14
    +4
    У ахмета бабок нету на апл, делать ему больше нечего, как кормить всяких членов с анала. Не рентабельно это, ему нужна упл, там можно по методе Гебельса в виде пeнисофффа просвещать люмпенов, о вяличии шлака и обсырать конкурентов, а апл нах оно надо
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 23:08
    -1
    Denmark1107, 30.10.2020 22:35

    Йоли-пали... Друже, перепрошую, не тому ВІДПОВІВ
    Все нормально
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:44
    -1
    Igor Krasnenko, 30.10.2020 22:08
    Очень удобно когда в пакете мегого есть все футбольные каналы
    Думаю все только за чтоб так и было
    Пакет футболов 123 стоит как пакет мегого , вместе с футболом каналами и фильмами
    Ти володієш невірною інфою. Ось ПОСЛУХАЙ. Бренд Оll.tv, так - має систему ОПТ, коли береш річну підписку «Oll inclusive xtra sport»(189грн) 200+ каналів, котра загалом на рік = 1759.
    Тепер дивимось MEGOGO "Максимальна"(197грн) 314+ каналів, + більше 18000 фільмотека, де можна купити відразу на 24 місяці, якщо ти вже мав до цього підписку, то маєш ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ, = 24місяці = 2364.
    Порівняй загалом ВСІ можливості, і зроби висновок.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:35
    -1
    adidas777, 30.10.2020 22:27
    Ты вообще видел хотя бы из далека пакет Мегого?
    Не смеши пожалуйста!
    Где АПЛ на твоих футболах или Бундеслига?
    А испанская ЛА Лига???
    И не просто один два матча, а когда ты можешь выбират,ь что тебе смотреть, когда матчи идут в одно время!
    Твои футболы и рядом не стоят с Мегого!

    Йоли-пали... Друже, перепрошую, не тому ВІДПОВІВ
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:33
    -1
    adidas777, 30.10.2020 22:27
    Ты вообще видел хотя бы из далека пакет Мегого?
    Не смеши пожалуйста!
    Где АПЛ на твоих футболах или Бундеслига?
    А испанская ЛА Лига???
    И не просто один два матча, а когда ты можешь выбират,ь что тебе смотреть, когда матчи идут в одно время!
    Твои футболы и рядом не стоят с Мегого!
    На МЕГОГО є канал МЕГОГО-ФУТБОЛ, де транслюють Іспанію, Францію, Німеччину. Сетанта і Сетанта+ транслюют АПЛ, Чемпіоншип, Шотландію, Бельгію, Нідерланди... Також Є канал МЕГОГО-БОКС, де чудово транслюються ВСІ бої.
    Ще питання є? Запитуй.
    Stepan Goncharenko
    online
      Stepan Goncharenko, 30.10.2020 22:32
    +5
    На Setanta комментаторы лучше чем на Футболах
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:31
    +5
    grifon, 30.10.2020 21:53
    зате на Сентанті буде Бундес ліга
    Друже, там і Бундес, і ЛаЛіга... і планують СеріюА невдовзі врубити. Я на цих інтернет-кінотеатрах собаку "з'їв"
    Особливо Бренд Megogo, так ЦІ скоро так затиснуть ці некАНАЛИ фУйболи, що Шурик Пенісов невдовзі перейде барижничати футбольними квитками. Тобто, на MEGOGO чудово знають, хто такий Ахмет-баши , де він фуфло за діамант видає... Ще б підсуєтилися канали УНІАН з ІСТV, та половину УПЛ трансляцій відібрали б у цієї шайки-лєйки
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 22:27
    +5
    Igor Krasnenko, 30.10.2020 22:08
    Очень удобно когда в пакете мегого есть все футбольные каналы
    Думаю все только за чтоб так и было
    Пакет футболов 123 стоит как пакет мегого , вместе с футболом каналами и фильмами
    Ты вообще видел хотя бы из далека пакет Мегого?
    Не смеши пожалуйста!
    Где АПЛ на твоих футболах или Бундеслига?
    А испанская ЛА Лига???
    И не просто один два матча, а когда ты можешь выбират,ь что тебе смотреть, когда матчи идут в одно время!
    Твои футболы и рядом не стоят с Мегого!
    gvs58
      gvs58, 30.10.2020 22:22
    +6
    А я вже давно послав в дупу ''футболи''. Всі матчі, які мене цікавлять, дивлюсь через інтернет.
    kino
      kino, 30.10.2020 22:16
    +2
    Мразі до.ецькі. Не дивився і дивитись не буду ту блювотину футболи. Платити тій падалі рижій і вбивці, то переступити через себе, а ще більше не поважати себе. Не дивлюсь це лайно від славно-памятного матчу з баксом. Чого і другим бажаю. Не дивіться це....і станите чистішшими, та почистите свою карму...
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 30.10.2020 22:08
    -1
    Очень удобно когда в пакете мегого есть все футбольные каналы
    Думаю все только за чтоб так и было
    Пакет футболов 123 стоит как пакет мегого , вместе с футболом каналами и фильмами
    grifon
    online
      grifon, 30.10.2020 21:53
    +4
    зате на Сентанті буде Бундес ліга
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 30.10.2020 21:52
    +8
    Хрен ему.
    Misha Shubyn
      Misha Shubyn, 30.10.2020 21:51
    +9
    Тільки не футболи😠😠😠😠😠
    andriy_
      andriy_, 30.10.2020 21:48
    +12
    Канали футбол хочуть зробити монополію на показ футболу в україні. Офіційний транслятор тільки воля ціни зашкалюють. Інші кабельні мережі не транслюють. Ці канали скоро ніхто не буде дивитись і не дивився би зараз якби не єврокубки. Футболи зовсім обнагліли.
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 30.10.2020 21:40
    +8
    РИЖЕ ТВ .
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 21:27
    +8
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:12
    Это хорошо, ждём АПЛ на Футболах, давно пора.
    А ти саму систему розповсюдження трансляцій цих Футбол 1.2 .3 знаєш? Отже, власник каналів Ахметов, він же і співвласник інтер-кінотеатру Oll.tv. Тобто, тут врубається система монополіста, де іншим брендам ці жаби ліцензію не дають. А тим, кому все ж таки "дозволили", - Sweet.tv, Vodafone, Kyivstar.., там така ціна, що просто змушений віддати перевагу Oll.tv. Але ж ці канали-футболи ВЖЕ не транслюють ані ЛаЛігу, ані Бундес...Звідси висновок, - що Oll.tv тримається виключно з-за цих каналів, решта ТАМ лайно з лайна.
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 30.10.2020 20:55
    +24
    Надеюсь АПЛ останется там где сейчас есть)
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 21:15
    +21
    Очень надеюсь, что АПЛ оcnанется на Setanta!
    pike1
    online
      pike1, 30.10.2020 21:02
    +21
    Вы и честность понятия не совместимые, тут ни звёзды не сошлись ни арифметика, честный тендер так это вообще что-то нереальное для нас)
    A.V.
    online
      A.V., 30.10.2020 21:05
    +19
    А соснуть?.. Слабо?.. Вся Україна бажатиме вам, ур...дам, саме цього.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 21:06
    +15
    На хрін кому потрібні твої ці фУйболи з недоякістю зображення.
    Гадаю, що в осередку Setanta, головному офісі в Ірландії чудово обізнані з вашими фуфлячими "договорами".
    andriy_
      andriy_, 30.10.2020 21:48
    +12
    Канали футбол хочуть зробити монополію на показ футболу в україні. Офіційний транслятор тільки воля ціни зашкалюють. Інші кабельні мережі не транслюють. Ці канали скоро ніхто не буде дивитись і не дивився би зараз якби не єврокубки. Футболи зовсім обнагліли.
    Алексей Голяченко
      Алексей Голяченко, 30.10.2020 21:17
    +10
    Мечтать не вредно
    Misha Shubyn
      Misha Shubyn, 30.10.2020 21:51
    +9
    Тільки не футболи😠😠😠😠😠
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 30.10.2020 21:52
    +8
    Хрен ему.
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 30.10.2020 21:40
    +8
    РИЖЕ ТВ .
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 21:27
    +8
    FACE_CONTROL, 30.10.2020 21:12
    Это хорошо, ждём АПЛ на Футболах, давно пора.
    А ти саму систему розповсюдження трансляцій цих Футбол 1.2 .3 знаєш? Отже, власник каналів Ахметов, він же і співвласник інтер-кінотеатру Oll.tv. Тобто, тут врубається система монополіста, де іншим брендам ці жаби ліцензію не дають. А тим, кому все ж таки "дозволили", - Sweet.tv, Vodafone, Kyivstar.., там така ціна, що просто змушений віддати перевагу Oll.tv. Але ж ці канали-футболи ВЖЕ не транслюють ані ЛаЛігу, ані Бундес...Звідси висновок, - що Oll.tv тримається виключно з-за цих каналів, решта ТАМ лайно з лайна.
    0933333333
      0933333333, 30.10.2020 21:25
    +7
    там уже мегого на подходе, ещё та дичь
    gvs58
      gvs58, 30.10.2020 22:22
    +6
    А я вже давно послав в дупу ''футболи''. Всі матчі, які мене цікавлять, дивлюсь через інтернет.
    Stepan Goncharenko
    online
      Stepan Goncharenko, 30.10.2020 22:32
    +5
    На Setanta комментаторы лучше чем на Футболах
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.10.2020 22:31
    +5
    grifon, 30.10.2020 21:53
    зате на Сентанті буде Бундес ліга
    Друже, там і Бундес, і ЛаЛіга... і планують СеріюА невдовзі врубити. Я на цих інтернет-кінотеатрах собаку "з'їв"
    Особливо Бренд Megogo, так ЦІ скоро так затиснуть ці некАНАЛИ фУйболи, що Шурик Пенісов невдовзі перейде барижничати футбольними квитками. Тобто, на MEGOGO чудово знають, хто такий Ахмет-баши , де він фуфло за діамант видає... Ще б підсуєтилися канали УНІАН з ІСТV, та половину УПЛ трансляцій відібрали б у цієї шайки-лєйки
    adidas777
    online
      adidas777, 30.10.2020 22:27
    +5
    Igor Krasnenko, 30.10.2020 22:08
    Очень удобно когда в пакете мегого есть все футбольные каналы
    Думаю все только за чтоб так и было
    Пакет футболов 123 стоит как пакет мегого , вместе с футболом каналами и фильмами
    Ты вообще видел хотя бы из далека пакет Мегого?
    Не смеши пожалуйста!
    Где АПЛ на твоих футболах или Бундеслига?
    А испанская ЛА Лига???
    И не просто один два матча, а когда ты можешь выбират,ь что тебе смотреть, когда матчи идут в одно время!
    Твои футболы и рядом не стоят с Мегого!
    Alexander Fandeev
      Alexander Fandeev, 30.10.2020 21:07
    +5
    АПЛ там,де Джулай
    Александр Шевченко
    online