Тонкий тролінг. Барселона підколола Ювентус і Роналду після своєї перемоги

Каталонці натякнули на португальського форварда суперників, який не зіграв у матчі

Тонкий тролінг. Барселона підколола Ювентус і Роналду після своєї перемоги
© Twitter

Офіційний Twitter «Барселони» після перемоги команди над «Ювентусом» (2:0) в матчі 2-го туру Ліги чемпіонів потролити форварда туринського клубу Кріштіану Роналду, який не зіграв у матчі через коронавірусу.

«Ми раді, що ви змогли побачити на своєму полі найкращого гравця в історії*», - сказано в пості.

* Емодзі козла - козел з англійської має й інше значення, скорочення GOAT - найкращий гравець в історії (всіх часів).

Нагадаємо, що в цій грі Мессі забив м'яч і зробив гольову передачу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Барселона

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 29.10.2020 13:32
    -5
    Barsa_che, 29.10.2020 10:46
    Месси в этой лиге чемпионов сыграл 2 матча, забил 2 мяча и отдал две голевых передачи! Так держать Месси! Собаки лаят, а Месси забивает!
    Ага цей сезон 9 матів 4годт всі з пенки,
    Роналду 5 матчів 5голів 1 з пенки.
    Харе заливати, Леопольд не рівня до Кри Ро
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 29.10.2020 13:31
    +2
    Месси! Феномен мирового футбола!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 29.10.2020 10:46
    0
    Месси в этой лиге чемпионов сыграл 2 матча, забил 2 мяча и отдал две голевых передачи! Так держать Месси! Собаки лаят, а Месси забивает!
    alefteev77
      alefteev77, 29.10.2020 10:16
    -1
    Бачили ми кращого гравця цього літа в матчі Барселона-Баварія, здається 2-8 було.
    Козлика було майже не видно.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 29.10.2020 08:57
    +4
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 29.10.2020 08:38
    +6
    "Барселона" розірвала "Ювентус" а Мессі - супер герой матчу
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 29.10.2020 08:38
    +6
    "Барселона" розірвала "Ювентус" а Мессі - супер герой матчу
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 29.10.2020 08:57
    +4
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 29.10.2020 13:31
    +2
    Месси! Феномен мирового футбола!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 29.10.2020 10:46
    0
    Месси в этой лиге чемпионов сыграл 2 матча, забил 2 мяча и отдал две голевых передачи! Так держать Месси! Собаки лаят, а Месси забивает!