На Мілевського претендують два українські клуби

Форвард цікавий президентам «Руха» і «Колоса»

На Мілевського претендують два українські клуби
© Instagram. Артем Мілевський

35-річний український нападник «Динамо-Брест» Артем Мілевський може продовжити кар'єру в одному з двох українських клубів.

«На одного відомого екс-форварда киян, який бажає завершити кар'єру в Україні, є тільки два реальних претенденти. І ці два претенденти — президенти винниківського і ковалівського клубів (маються на увазі «Рух» Львів та «Колос» Ковалівка — прим. ред.). Але аж ніяк не тренери», — пише канал «Динамо Київ Inside».

Раніше повідомлялося, що пріоритет Мілевського — повернення в Україну. Контракт Артема належав київському «Динамо» з 2002-го по 2013-й роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 29.10.2020 18:53
    0
    Только в Колос! Можно создать клуб ветеранов.
    Чигиринский, Хачериди и др.
    Кейси Райбек
      Кейси Райбек, 29.10.2020 18:50
    +1
    если Милевский усиленный Алиевым перейдут в КОЛОС... ...минимум бронза а то и за серебро им обеспечится
    Кейси Райбек
      Кейси Райбек, 29.10.2020 18:50
    0
    если Милевский усиленный Алиевым перейдут в КОЛОС... ...минимум бронза а то и за серебро им обеспечится
    Alexsander Sichkarenko
      Alexsander Sichkarenko, 29.10.2020 08:55
    +1
    Можно еще в Оболонь-Бровар...зарплату будет брать товаром.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 29.10.2020 08:08
    0
    Хорошая новость! Тепнрь появился шанс увидеть снова парочку Милевский-Алиев вместе в одной команде, дело за малым - Алиеву сбросить лишний вес и уговорить президента Руха(или Колоса) взять его в команду, не бесплатно конечно...
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 29.10.2020 07:58
    0
    В сборную его! Эх, зря Саня Алиев завязал! Вот это был бы взрыв фиерии!
    rosti79
      rosti79, 29.10.2020 07:53
    0
    Traumpaar Селя и Миля.
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 29.10.2020 06:28
    +5
    Миля WELCOME to KOVALIVKA
    Кормилец на выход!
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 29.10.2020 06:28
    +5
    Миля WELCOME to KOVALIVKA
    Кормилец на выход!
    Кейси Райбек
      Кейси Райбек, 29.10.2020 18:50
    +1
    если Милевский усиленный Алиевым перейдут в КОЛОС... ...минимум бронза а то и за серебро им обеспечится
    Alexsander Sichkarenko
      Alexsander Sichkarenko, 29.10.2020 08:55
    +1
    Можно еще в Оболонь-Бровар...зарплату будет брать товаром.
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 29.10.2020 18:53
    0
    Только в Колос! Можно создать клуб ветеранов.
    Чигиринский, Хачериди и др.
    Кейси Райбек
      Кейси Райбек, 29.10.2020 18:50
    0
    если Милевский усиленный Алиевым перейдут в КОЛОС... ...минимум бронза а то и за серебро им обеспечится
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 29.10.2020 08:08
    0
    Хорошая новость! Тепнрь появился шанс увидеть снова парочку Милевский-Алиев вместе в одной команде, дело за малым - Алиеву сбросить лишний вес и уговорить президента Руха(или Колоса) взять его в команду, не бесплатно конечно...
    Орлов Михаил
      Орлов Михаил, 29.10.2020 07:58
    0
    В сборную его! Эх, зря Саня Алиев завязал! Вот это был бы взрыв фиерии!
    rosti79
      rosti79, 29.10.2020 07:53
    0
    Traumpaar Селя и Миля.