Олександр УСИК: «Бій Ломаченко - Лопес? Проблема була в Василеві»

Український боксер поділився враженнями від бою

Олександр УСИК: «Бій Ломаченко - Лопес? Проблема була в Василеві»
© Instagram. Олександр Усик

Олександр Усик, який зараз готується до поєдинку проти Дерека Чісори (31 жовтня), поділився враженнями з приводу бою Василь Ломаченко - Теофімо Лопес:

«Щодо поєдинку я з ним не розмовляв. Мені не потрібно розмовляти з ним з приводу бою. Я просто хотів побачити його очі і почути, як він себе почуває. Почуває він себе чудово. Я побачив, що внутрішній стан, принаймні, те, що я побачив, стриманий, нормальний.

Теофімо трохи судді допомогли, але це не важливо. Ми знаємо, що проблема була у Василеві. І в таборі, і з плечем. Так що все нормально. Поміняємо амуніцію, залижемо рани і повернемося».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — IFL TV

(47 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Дима Золочівський
      Дима Золочівський, 01.11.2020 16:37
    0
    вперше без українського прапору
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 29.10.2020 11:05
    +2
    Добрый Длячего?, 29.10.2020 06:00
    "Помнняем амуницию" Шо кадило не той системы было?😁
    на следующий бой в рясе выйдет....и под хор певчих
    john2222
    online
      john2222, 29.10.2020 09:55
    +3
    Tanok1975, 29.10.2020 00:14
    А вшивые тут как тут!!! Срут и срут...
    ЗАТКНИ ПИЗДАК!
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 29.10.2020 07:10
    +1
    И себе приготовь смену амуниции и средство для зализывания ран.
    Добрый Длячего?
      Добрый Длячего?, 29.10.2020 06:00
    +4
    "Помнняем амуницию" Шо кадило не той системы было?😁
    Tanok1975
      Tanok1975, 29.10.2020 00:14
    -5
    А вшивые тут как тут!!! Срут и срут...
    Ya H
    online
      Ya H, 28.10.2020 22:40
    +6
    Так и этого доведёт. Уже на днях.
    bullyUA
      bullyUA, 28.10.2020 21:49
    +7
    Вот до чего довела ваську вата головного мозга.
    bullyUA
      bullyUA, 28.10.2020 21:49
    +7
    Вот до чего довела ваську вата головного мозга.
    Ya H
    online
      Ya H, 28.10.2020 22:40
    +6
    Так и этого доведёт. Уже на днях.
    Добрый Длячего?
      Добрый Длячего?, 29.10.2020 06:00
    +4
    "Помнняем амуницию" Шо кадило не той системы было?😁
    john2222
    online
      john2222, 29.10.2020 09:55
    +3
    Tanok1975, 29.10.2020 00:14
    А вшивые тут как тут!!! Срут и срут...
    ЗАТКНИ ПИЗДАК!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 29.10.2020 11:05
    +2
    Добрый Длячего?, 29.10.2020 06:00
    "Помнняем амуницию" Шо кадило не той системы было?😁
    на следующий бой в рясе выйдет....и под хор певчих
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 29.10.2020 07:10
    +1
    И себе приготовь смену амуниции и средство для зализывания ран.
    Дима Золочівський
      Дима Золочівський, 01.11.2020 16:37
    0
    вперше без українського прапору