Домінік ТІМ - про матч з Віталієм Сачком: «Це була гідна боротьба»

Австрієць похвалив 23-річного українця

GEPA Images. Домінік Тім і Віталій Сачко

Третя ракетка світу Домінік Тім прокоментував поєдинок проти українця Віталія Сачко на турнірі у Відні.

«Матч проти Сачка зовсім не був легким. Напередодні я дізнався вже досить пізно ввечері, що не гратиму з Кеї Нісікорі, а зіграю з українцем. Звичайно, останні кілька днів я готувався до поєдинку проти Нісікорі, я знаю, як він грає, ми вже провели п'ять матчів. Раптом з'ясувалося, що я буду грати проти суперника, який вже провів два хороших матчі в кваліфікації, чию гру я побачив буквально пару хвилин по телевізору. Після Ролан Гаррос я зробив паузу і після такої перерви важко повертатися. Та й будь-хто, хто вже встиг зіграти дві гри на цьому турнірі, зміг би показати хороший теніс.

Було нелегко підтримувати високу інтенсивність в матчі і Сачко грав добре, особливо з рахунку 5-1 в першому сеті. З того моменту, як мені здається, матч став досить складним і це була гідна боротьба. Я дуже радий тому, як відіграв останні два гейми в цій зустрічі. Дуже здорово, що я знову виступаю на кортах у Відні. Вболівальники створили відмінну атмосферу і вони допомагали мені під час гри. Так що у мене точно були труднощі, щоб знайти свою гру, я занадто часто програвав гейми на своїй подачі. Але загалом я задоволений, особливо кінцівкою», - сказав Домінік.

Нагадаємо, Тім - діючий переможець US Open.