Спаринг-партнер Усика: «Його удар не можна порівняти з ударом Чісори»

Девід Аллен розповів про підготовку українця до бою

Спаринг-партнер Усика: «Його удар не можна порівняти з ударом Чісори»
© Skysports.com

Британський супертяж Девід Аллен в Києві в якості спаринг-партнера допомагав Олександру Усику готуватися до поєдинку проти Дерека Чісори і поділився своєю думкою про українця.

«Це були неймовірні спаринги. Мабуть, Усик - найкращий боксер, з яким я працював. Мені сподобалося з ним спілкуватися, він був дуже привітним».

«Я намагався з ним боксувати, але він швидко ставив мене на місце. Я спарингував з одним з найкращих боксерів цього покоління. Він знаходиться в топ-формі, чудові фізичні кондиції».

«Я за рівнем техніки не сильно поступаюся, однак проблема в тому, що я здатний так боксувати 30 секунд, а він - 36 хвилин. Це головна різниця між елітними боксерами і всіма іншими».

«Усик володіє непоганим ударом. Він не дуже потужний, але постійно прилітає тобі в обличчя. Його удар не можна порівняти за силою з ударом Чісори, він і близько не б'є так потужно. Зате ти просто не бачиш ударів Усика, він постійно влучає. З його швидкістю і точністю це викликає проблеми», - сказав Аллен.

Бій Усик - Чісора відбудеться 31-го жовтня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(68 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pike1
    online
      pike1, 28.10.2020 11:33
    0
    Ya H, 27.10.2020 16:42
    Откуда он знает, что у Чисоры сильнее удар? На себе пробовал? Нет. Так шо он пестит?
    А ты откуда знаешь что он не пробовал?
    Ya H
    online
      Ya H, 27.10.2020 16:42
    0
    yuryan, 27.10.2020 16:16
    а ти хоч читав про що там йдеться? він сказав що у Усика набагато слабший удар ніж у Чісори....
    Откуда он знает, что у Чисоры сильнее удар? На себе пробовал? Нет. Так шо он пестит?
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 27.10.2020 16:19
    -1
    Потом всплывет нытье, что плечо потянул, или вообще с переломанной рукой боксировал.
    yuryan
      yuryan, 27.10.2020 16:16
    +2
    Ya H, 27.10.2020 14:07
    А ты мерял силу удара Чисоры? Песдобол. Лизнул своему Уссыку? Свабоден.
    а ти хоч читав про що там йдеться? він сказав що у Усика набагато слабший удар ніж у Чісори....
    bullyUA
      bullyUA, 27.10.2020 15:07
    0
    Кто девушку ужинает, то ее и танцует.
    Что еще может сказать человек, которому платит команда Усика?
    Ya H
    online
      Ya H, 27.10.2020 14:07
    -5
    А ты мерял силу удара Чисоры? Песдобол. Лизнул своему Уссыку? Свабоден.
    yuryan
    online
      yuryan, 27.10.2020 16:16
    +2
    Ya H, 27.10.2020 14:07
    А ты мерял силу удара Чисоры? Песдобол. Лизнул своему Уссыку? Свабоден.
    а ти хоч читав про що там йдеться? він сказав що у Усика набагато слабший удар ніж у Чісори....
    pike1
    online
      pike1, 28.10.2020 11:33
    0
    Ya H, 27.10.2020 16:42
    Откуда он знает, что у Чисоры сильнее удар? На себе пробовал? Нет. Так шо он пестит?
    А ты откуда знаешь что он не пробовал?
    Ya H
    online
      Ya H, 27.10.2020 16:42
    0
    yuryan, 27.10.2020 16:16
    а ти хоч читав про що там йдеться? він сказав що у Усика набагато слабший удар ніж у Чісори....
    Откуда он знает, что у Чисоры сильнее удар? На себе пробовал? Нет. Так шо он пестит?
    bullyUA
      bullyUA, 27.10.2020 15:07
    0
    Кто девушку ужинает, то ее и танцует.
    Что еще может сказать человек, которому платит команда Усика?