Ворскла підписала молодого англійського півзахисника

Амількар Коджові став новачком полтавської команди

Ворскла підписала молодого англійського півзахисника
© instagram.com

18-річний півзахисник Амількар Коджові на своїй сторінці в Instagram опублікував фото в формі «Ворскли» і оголосив, що підписав з клубом контракт.

Офіційний сайт «Ворскли» на цей момент не підтверджує інформацію про підписання англійця.

Коджові виступав за молодіжні команди в нижчих лігах Англії.

Transfermarkt вказує, що гравець перейшов на правах вільного агента.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zhyr
    online
      zhyr, 27.10.2020 20:15
    0
    син Мбокані
    BekXan
    online
      BekXan, 27.10.2020 14:38
    +2
    Ворскла последние несколько лет начала брать талантливую молодёжь ,растит их и подписывать на лет 4-5 лет.Расчёт на продажу.Правильно нада зарабатывать.Учитывая что молодняк в Ворскле как нигде имеел и имеет шанс в основу.
    Letifer
      Letifer, 27.10.2020 12:01
    +3
    Alehandro, 27.10.2020 11:05
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    Первый)
    Там у Ворсклы ещё гамбиец на просмотре, тоже может стать первым
    salomon77757
      salomon77757, 27.10.2020 11:57
    +1
    ZAKARPATFAN, 27.10.2020 11:18
    Нет, первым был я
    А в каком клубе числился?
    salomon77757
      salomon77757, 27.10.2020 11:56
    +4
    Alehandro, 27.10.2020 11:05
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    Возможно
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 27.10.2020 11:18
    -7
    Alehandro, 27.10.2020 11:05
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    Нет, первым был я
    Alehandro
    online
      Alehandro, 27.10.2020 11:05
    +8
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    Alehandro
    online
      Alehandro, 27.10.2020 11:05
    +8
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    salomon77757
      salomon77757, 27.10.2020 11:56
    +4
    Alehandro, 27.10.2020 11:05
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    Возможно
    Letifer
      Letifer, 27.10.2020 12:01
    +3
    Alehandro, 27.10.2020 11:05
    Это первый игрок с английским паспортом в УПЛ?
    Первый)
    Там у Ворсклы ещё гамбиец на просмотре, тоже может стать первым
    BekXan
    online
      BekXan, 27.10.2020 14:38
    +2
    Ворскла последние несколько лет начала брать талантливую молодёжь ,растит их и подписывать на лет 4-5 лет.Расчёт на продажу.Правильно нада зарабатывать.Учитывая что молодняк в Ворскле как нигде имеел и имеет шанс в основу.
    salomon77757
      salomon77757, 27.10.2020 11:57
    +1
    ZAKARPATFAN, 27.10.2020 11:18
    Нет, первым был я
    А в каком клубе числился?
    zhyr
    online
      zhyr, 27.10.2020 20:15
    0
    син Мбокані