Василь КОБІН: «Минаю, звичайно, доводиться важкувато в УПЛ»
Головний тренер «Миная» прокоментував нічию в матчі з «Колосом»
![Василь КОБІН: «Минаю, звичайно, доводиться важкувато в УПЛ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/12/147/orig_509433.jpg)
Головний тренер «Минаю» Василь Кобін прокоментував другу в сезоні нічию своєї команди, здобуту в матчі з «Колосом» (2:2):
«Шкода, що не було вболівальників на цій грі, думаю, що їм би сподобалося. Матч був хороший – з великою кількістю моментів, голів. Могла виграти як одна, так і інша команда. Нічия – справедливий підсумок. Всі показали свої найкращі якості.
Емоцій було багато, особливо наприкінці гри. Думаю, це і арбітрам передалося. Шальки терезів у грі могли бути як в одну, так і в іншу сторону. На мою думку арбітри спрацювали на хорошому рівні. Не було моментів, де вони допускали відверті помилки, а якщо вони і були, то на результат не вплинули.
УПЛ – це вершина українського футболу. Нам, звісно, важкувато тут. Якщо брати «Колос», то у них було більше часу на підготовку, селекцію до участі в Премєр-лізі. А ми потрапили у таку ситуацію, що тільки Перша ліга закінчилася, то почалася УПЛ. Плюс у тому сезоні ми боролися до останнього туру і ніхто не знав, хто потрапить у вищий дивізіон. Ми не могли нормально підготуватися, але нічого, будемо працювати. Будемо і далі нав’язувати свою гру і ще не одній команді попсуємо нерви. Вірю в свою команду, вона буде додавати з кожним туром».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
Даяна Ястремська вибула, Марта Костюк та Еліна Світоліна йдуть далі
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
Марта здолала Марію Саккарі у трьох сетах у 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![Андрій ПОЛУНІН: «Це неподобство, що кращі гравці не поїхали на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696479.jpg)
![Андрій ПОЛУНІН: «Це неподобство, що кращі гравці не поїхали на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696479.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696445.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696445.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)
Зіграли добре.