Шевченко викликав до збірної України 32 гравців. У списку один дебютант

У листопаді збірна України зіграє три матчі

Шевченко викликав до збірної України 32 гравців. У списку один дебютант
© ffu.ua

Наставник збірної України Андрій Шевченко назвав заявку збірної України на контрольний матч проти Польщі 11-го листопада, а також на матчі Ліги націй проти Німеччини 14-го листопада і Швейцарії 17-го листопада.

У розширений список увійшли 32 гравці, в тому числі дебютант - лівий захисник «Шахтаря» Віктор Корнієнко.

twitter.com/fcshakhtar

Воротарі: Андрій Пятов («Шахтар»), Георгій Бущан («Динамо»), Андрій Лунін («Реал», Іспанія).

Захисники: Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Віктор Корнієнко (усі — «Шахтар»), Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Денис Попов, Олександр Караваєв, Олександр Тимчик (усі — «Динамо»), Євген Чеберко (ЛАСК, Австрія), Юхим Конопля («Десна»), Едуард Соболь («Брюгге», Бельгія), Богдан Михайліченко («Андерлехт», Бельгія).

Півзахисники: Тарас Степаненко, Віктор Коваленко, Марлос (усі — «Шахтар»), Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віктор Циганков (усі — «Динамо»), Євген Макаренко («Кортрейк», Бельгія), Ігор Харатін, Олександр Зубков (обидва — «Ференцварош», Угорщина),  Руслан Маліновський («Аталанта», Італія), Олександр Зінченко («Манчестер Сіті», Англія), Євген Шахов (АЕК, Греція), Андрій Ярмоленко («Вест Хем», Англія).

Нападники: Роман Яремчук («Гент», Бельгія), Жуніор Мораес («Шахтар»), Владислав Супряга («Динамо»).

Матч з Польщею мав відбутися навесні, проте його перенесли через коронавірус.

У Лізі націй збірна України набрала 6 очок після чотирьох матчів і знаходиться на 3-му місці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(54 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.11.2020 21:41
    0
    он ё*бнулся? 8-го Динамо - Шахтер, 14-го игра с немцами, 17-го со Швейцарией - какая, нахер, может быть Польша 11-го???
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.11.2020 16:26
    0
    Чего было не взять Нещерета если еще пару матчей докажет проф пригодность?
    Вратари: Андрей Пятов (не играет вообще), Георгий Бущан (болеет), Андрей Лунин (не играет вообще, ).
    Alex323
      Alex323, 06.11.2020 15:41
    0
    Пора коректувати список.
    Alex323
      Alex323, 06.11.2020 15:40
    0
    Пора кректувати список.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 09:29
    0
    Лунина вызывают по "старой памяти". Я не говорю, что он пассажир, но все же. Супряга явно не дотягивает (по крайней мере на данный момент) до уровня сборной. Тымчик явно не будет готов играть....Так же я не уверен и за Зинченко.
    sxas dsa
      sxas dsa, 24.10.2020 20:27
    0
    Morales, 24.10.2020 15:40
    Нормально. И рад за Корниенко. Пацан боец, такой себе Шевчук и Орбу в одном лице.
    Его родаки что-ли?
    Fangold
      Fangold, 24.10.2020 17:58
    0
    Буяльский типа лох?
    J0e777
      J0e777, 24.10.2020 16:43
    -5
    Без Буяльского, но Коваленко на месте
    maxno
      maxno, 24.10.2020 16:22
    +3
    ares10, 24.10.2020 16:16
    нічого собі лівих захисників Миколенко, Матвієнко, Михайличенко, Зінченко, Соболь, Корнієнко Караваєв теж зараз грає на цій позиції. Навіть якщо одного в центр і одного справа і одного в півзахист все рівно багато. А колись був дефіцит і Несмачному а потім Шевчуку заміни не було.
    Зинченко и Караваев не не защитники которые играют с лева Зинченкр полузащитник Караваев полузащитник и или правый защитник
    ares10
      ares10, 24.10.2020 16:16
    0
    нічого собі лівих захисників Миколенко, Матвієнко, Михайличенко, Зінченко, Соболь, Корнієнко Караваєв теж зараз грає на цій позиції. Навіть якщо одного в центр і одного справа і одного в півзахист все рівно багато. А колись був дефіцит і Несмачному а потім Шевчуку заміни не було.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.10.2020 16:08
    -6
    ihor7003, 24.10.2020 15:54
    Где Кочергин?
    Какой Кочергин, о чем вы?
    Ему надо перейти в шахтер потом уйти в аренду в Мариуполь, а потом опять вернуться в Шахтер, потом только Шева увидит
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.10.2020 16:06
    -2
    Скажите мне команду из Луганска?
    vasyan86
      vasyan86, 24.10.2020 16:03
    +8
    Ну, угадать дебютанта было несложно. Заслужил, конечно, но...
    SanyaPOL
      SanyaPOL, 24.10.2020 15:55
    +15
    Рад за Корниенка! Заслужил!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 24.10.2020 15:54
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Где Кочергин?
    Morales
      Morales, 24.10.2020 15:40
    +15
    Нормально. И рад за Корниенко. Пацан боец, такой себе Шевчук и Орбу в одном лице.
    Empty
      Empty, 24.10.2020 15:39
    +1
    olexyn, 24.10.2020 15:37
    Тимчик явно не поправиться до збору; тому з-за відсутності Бутко і Болбата з правих беків залишається олин Караваєв. Натомість з лівих - Михайличенко і Соболь, плюс "не чужі" Миколенко, Макаренко і Матвієнко. Шукайте правого бека на заміну!
    Михайличенко наігрують правим в Андерлехті
    olexyn
    online
      olexyn, 24.10.2020 15:39
    0
    Тарас Чубак, 24.10.2020 15:15
    Пів команди лівих захисників)) Мені здається у жодної збірної немає такої міцної позиції.
    точно. Я ще й забув згадати Коноплю...
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 24.10.2020 15:37
    +3
    Тарас Чубак, 24.10.2020 15:15
    Пів команди лівих захисників)) Мені здається у жодної збірної немає такої міцної позиції.
    Парадокс, але проти Іспанії це була наша найслабша позиція
    olexyn
    online
      olexyn, 24.10.2020 15:37
    +6
    Тимчик явно не поправиться до збору; тому з-за відсутності Бутко і Болбата з правих беків залишається олин Караваєв. Натомість з лівих - Михайличенко і Соболь, плюс "не чужі" Миколенко, Макаренко і Матвієнко. Шукайте правого бека на заміну!
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 24.10.2020 15:15
    +26
    Пів команди лівих захисників)) Мені здається у жодної збірної немає такої міцної позиції.
    SanyaPOL
      SanyaPOL, 24.10.2020 15:55
    +15
    Рад за Корниенка! Заслужил!
    Morales
      Morales, 24.10.2020 15:40
    +15
    Нормально. И рад за Корниенко. Пацан боец, такой себе Шевчук и Орбу в одном лице.
    vasyan86
      vasyan86, 24.10.2020 16:03
    +8
    Ну, угадать дебютанта было несложно. Заслужил, конечно, но...
    olexyn
    online
      olexyn, 24.10.2020 15:37
    +6
    Тимчик явно не поправиться до збору; тому з-за відсутності Бутко і Болбата з правих беків залишається олин Караваєв. Натомість з лівих - Михайличенко і Соболь, плюс "не чужі" Миколенко, Макаренко і Матвієнко. Шукайте правого бека на заміну!
    maxno
    online
      maxno, 24.10.2020 16:22
    +3
    ares10, 24.10.2020 16:16
    нічого собі лівих захисників Миколенко, Матвієнко, Михайличенко, Зінченко, Соболь, Корнієнко Караваєв теж зараз грає на цій позиції. Навіть якщо одного в центр і одного справа і одного в півзахист все рівно багато. А колись був дефіцит і Несмачному а потім Шевчуку заміни не було.
    Зинченко и Караваев не не защитники которые играют с лева Зинченкр полузащитник Караваев полузащитник и или правый защитник
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 24.10.2020 15:37
    +3
    Тарас Чубак, 24.10.2020 15:15
    Пів команди лівих захисників)) Мені здається у жодної збірної немає такої міцної позиції.
    Парадокс, але проти Іспанії це була наша найслабша позиція
    Empty
      Empty, 24.10.2020 15:39
    +1
    olexyn, 24.10.2020 15:37
    Тимчик явно не поправиться до збору; тому з-за відсутності Бутко і Болбата з правих беків залишається олин Караваєв. Натомість з лівих - Михайличенко і Соболь, плюс "не чужі" Миколенко, Макаренко і Матвієнко. Шукайте правого бека на заміну!
    Михайличенко наігрують правим в Андерлехті
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.11.2020 21:41
    0
    он ё*бнулся? 8-го Динамо - Шахтер, 14-го игра с немцами, 17-го со Швейцарией - какая, нахер, может быть Польша 11-го???
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.11.2020 16:26
    0
    Чего было не взять Нещерета если еще пару матчей докажет проф пригодность?
    Вратари: Андрей Пятов (не играет вообще), Георгий Бущан (болеет), Андрей Лунин (не играет вообще, ).
    Alex323
      Alex323, 06.11.2020 15:41
    0
    Пора коректувати список.
    Alex323
      Alex323, 06.11.2020 15:40
    0
    Пора кректувати список.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 25.10.2020 09:29
    0
    Лунина вызывают по "старой памяти". Я не говорю, что он пассажир, но все же. Супряга явно не дотягивает (по крайней мере на данный момент) до уровня сборной. Тымчик явно не будет готов играть....Так же я не уверен и за Зинченко.
    sxas dsa
      sxas dsa, 24.10.2020 20:27
    0
    Morales, 24.10.2020 15:40
    Нормально. И рад за Корниенко. Пацан боец, такой себе Шевчук и Орбу в одном лице.
    Его родаки что-ли?
    Fangold
      Fangold, 24.10.2020 17:58
    0
    Буяльский типа лох?
    ares10
      ares10, 24.10.2020 16:16
    0
    нічого собі лівих захисників Миколенко, Матвієнко, Михайличенко, Зінченко, Соболь, Корнієнко Караваєв теж зараз грає на цій позиції. Навіть якщо одного в центр і одного справа і одного в півзахист все рівно багато. А колись був дефіцит і Несмачному а потім Шевчуку заміни не було.
    olexyn
    online
      olexyn, 24.10.2020 15:39
    0
    Тарас Чубак, 24.10.2020 15:15
    Пів команди лівих захисників)) Мені здається у жодної збірної немає такої міцної позиції.
    точно. Я ще й забув згадати Коноплю...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.10.2020 15:15
    0