РАФАЇЛОВ: «Це головотяпство? Чому Зоря не подарувала Лестеру вимпел?»

За відомостями екс-гендиректора, заборгованість із зарплати в клубі – 4 місяці

РАФАЇЛОВ: «Це головотяпство? Чому Зоря не подарувала Лестеру вимпел?»
© Twitter

Колишній генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов прокоментував матч Ліги Європи, в якому луганська команда програла англійському «Лестеру» (0:3):

«Зоря» зіграла свій перший матч в нинішньому турнірі Ліги Європи. Звичайно, всім хотілося іншого результату. Але реалії такі. Голову посипати попелом не варто. «Зоря» показала, що у команди з'явився свій стиль, у команди є ігрова дисципліна, футболісти намагаються виконувати установку тренера на гру.

Але, на жаль, командна майстерність, індивідуальна майстерність футболістів у «Лестера» вище. Плюс не вистачило везіння в окремих моментах.

Та й клубні проблеми ще далекі від вирішення. Заборгованість із зарплати вже 4 місяці. Багаторічна причина відсутності зростання «Зорі» в тому, що зароблені клубом гроші йшли не на розвиток клубу, а на виплату боргів із зарплати та виплату поточних зарплат. Боюся, що якщо у клубу не з'явиться надійний і, головне, стабільний інвестор, то на клуб чекає сумне майбутнє.

У вчорашньому матчі здивувала одна подія: Микита Шевченко не подарував капітану «Лестера» клубний вимпел. Це що, економія чи головотяпство керівництва?»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    viktor77
      viktor77, 27.10.2020 19:57
    0
    Рафаилов,вымпел подарили после игры,не переживай
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.10.2020 15:15
    0
    сабо # 2, что того поперли начал на дк лаять, что этого
    Fan
      Fan, 26.10.2020 15:03
    +1
    С.В. вы лично поспособствовали проблемам,которые сейчас есть.!Подписали клаусулы игрокам,которых не планировали продавать за маленькие деньги.Позор !
    Gregor
      Gregor, 25.10.2020 20:04
    +2
    Рафик никак не угомонится!Не сидится ему в Рашке без Зари
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 24.10.2020 10:38
    +7
    Каждый раз одно и тоже от Рафаилова... У них долги, у них все сложно. Сколько интервью с ним было здесь, всегда было про задолженности. Это мы уже поняли. Ты же был в их структуре, что ты не решал эту проблему? Зато 100% на контрактах заработал левые бабки.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.10.2020 08:32
    +1
    Пусть выигрывают матчи в ЛЕ - будут деньги на зарплаты.
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 24.10.2020 10:38
    +7
    Каждый раз одно и тоже от Рафаилова... У них долги, у них все сложно. Сколько интервью с ним было здесь, всегда было про задолженности. Это мы уже поняли. Ты же был в их структуре, что ты не решал эту проблему? Зато 100% на контрактах заработал левые бабки.
    Gregor
      Gregor, 25.10.2020 20:04
    +2
    Рафик никак не угомонится!Не сидится ему в Рашке без Зари
    Fan
      Fan, 26.10.2020 15:03
    +1
    С.В. вы лично поспособствовали проблемам,которые сейчас есть.!Подписали клаусулы игрокам,которых не планировали продавать за маленькие деньги.Позор !
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.10.2020 08:32
    +1
    Пусть выигрывают матчи в ЛЕ - будут деньги на зарплаты.
    viktor77
      viktor77, 27.10.2020 19:57
    0
    Рафаилов,вымпел подарили после игры,не переживай
    Alex86 1
    online