Ліга чемпіонів. Дебютна нічия в турнірі, перша поразка Ольборга

Чверть матчів туру перенесені на невизначений термін

571
0
facebook.com/rkceljepivovarnalasko

Завершився п’ятий тур Ліги чемпіонів. Дивно, але тільки на п'ятому ігровому тижні було зафіксовано перший нічийний результат. Сильнішого не змогли виявити північномакедонський «Вардар 1961» і португальський «Порту». Майже весь матч на майданчику точилася рівна боротьба, а в другому таймі і зовсім жодна з команд не могла відірватися в рахунку більш ніж на два м'ячі. У підсумку зустріч завершилася бойовою нічиєю - 25:25.

Знову продовжує програвати французький «ПСЖ». Цього разу одного з фаворитів турніру обіграв польський чемпіон «Віве Кельце» – 35:33. Справжнім могильником зіркових гостей став хорватський розігруючий польського клубу Ігор Карачіч, який закинув 13 м'ячів. Якщо так піде і далі, то «ПСЖ» всерйоз ризикує пролетіти повз стадію плей-оф.

У групі В відразу два матчі були перенесені через пандемію коронавірусу. У їхньому числі і поєдинок «Мотора» проти французького «Нанта». У відсутності гри запоріжців, погляди українських любителів гандболу були звернені на зустріч в Хорватії, де «Загреб» приймав «Цельє». Гості зі Словенії розгромили господарів майданчика з рахунком – 30:22 і закріпилися на шостому місці. Судячи з усього, саме «Цельє» стане основним суперником запоріжців за місце в плей-офф.

Першої поразки в Лізі чемпіонів зазнав «Ольборг». Данці добре розпочали турнір, але на своєму майданчику були декласовані німецьким «Кілем» – 23:31. Доля зустрічі була вирішена вже в першому таймі, який гості виграли на вісім м'ячів, а в другому спокійно втримали свою перевагу. Одинадцять м'ячів в ворота свого колишнього клубу закинув норвезький розігруючий «Кіля» Сандер Сагосен.