Баварія розгромила мадридський Атлетіко, забивши чотири голи

Дубль оформив Коман, і по разу відзначилися Горецка і Толіссо

1328
2
twitter.com/fcbayern

Чинні переможці Ліги чемпіонів минулого сезону футболісти мюнхенської «Баварії» з перемоги із великим рахунком над іспанським «Атлетіко» з Мадриду розпочали свій новий похід за почесним трофеєм. Вже у дебюті матчу в німецькій команді могли відзначитися Левандовскі та Зюле. Але перший пробив трохи повз ворота, а другий після подачі кутового з близької відстані влучив м’ячем у штангу.

Втім голу довелося чекати недовго. На 28-й хвилині Кімміх прекрасним пасом знайшов у штрафному майданчику суперників Комана і той легко переграв Облака. А на 41-й хвилині вже з передачі Комана м'яч у ворота «Атлетіко» забив Горецка.

Другий тайм іспанці розпочали активніше і Жоау Фелікс на 47-й хвилині навіть забив гол у ворота «Баварії». Однак арбітри його не зарахували, адже Луїс Суарес знаходився в активному офсайді і заважав огляду Нойєра. Мабуть, це і все, що зуміли створити з небезпечних моментів гості після перерви. Натомість підопічні Ханс-Дітера Фліка забили ще двічі. Спочатку на 66-й хвилині блискуче пробив з-за меж штрафного майданчика Толіссо і м'яч влетів у праву «дев'ятку». А за шість хвилин другий гол в цій грі забив Коман. Цього разу він втік від захисників «Атлетіко» і знову переграв Облака.

4:0 - впевнена перемога «Баварії», яка продовжує свою переможну серію у Лізі чемпіонів.