ЯКОВЕНКО: «Ювентус не настільки домінував, щоб заслужити перемогу»

Експерт висловився про матч українців в Лізі чемпіонів

2556
3
Футбол 1/2/3. Олександр Яковенко

Колишній футболіст київського «Динамо» Олександр Яковенко прокоментував поразку киян від «Ювентуса» (0:2) в 1-му турі Ліги чемпіонів:

«Гра сьогодні не була надто яскравою. «Ювентус» домінував, але не настільки, що заслуговував на перемогу. У «Динамо» теж були шанси. Якщо дивитися статистику - практично рівна гра.

У другому таймі «Ювентус» нікуди не поспішав, граючи за рахунком. Різниця 1:0 або 2:0 для «Динамо» ніякої не мала, тому що 0 очок що за одного рахунку, що за іншого», - сказав Яковенко.